Şunu nasıl yaptığınızı yazsanız da herkes girse.

Yok 5 dk oldu yok 15 dk oldu yazana kadar çözümü yazın.

Bu forum neden var ?

Bilgiyi paylaşmak değil mi ?

sevgi_bulutu demiş ki:
ya beyler ben win7 de denedim sorun yok hs ile girip kasıoyrum fakat pc xp olan birisinde denedim bi türlü olmuyo ıp deişince oyunun version 1.000 oluyor her yolu denedim düzeltemedim nedendir acep recep win7 de sorun yok

Bunu izle belki çözülür sorun. pray:

ama bende başarılı olmadı..
:D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
bot xpde bir türlü olmuyor iBot yetkililerin koydugu videoyu bire bir denedim bir türlü olmuyor araştırma devam ediyor xp için inşallah bir çözüm vardır.

elimde bi xp olan pc olasa uzaktan yardımla bi arkadasın pcde ugrastım yapmayı ama çok yavas oluyo düzgün çalısamıyorsun o şekilde :(

sitedeki videoyu izledim aynen yaptım ama xp de bi türlü çalışmıyo ilk videodaki ayar zaten xpde yok yada benmi bulamadım bilmiyorum denetim masasından baktım yok öyle bi ayar. güvenlik ayarlarını kurcaladım komple kapattım güvenlik merkezini yine olmuyo.

s.a işe bak ya vista ve win7 kullanabılenler ıbotu kullanacak xp kullananlar benım gıbı beglıyecek yokmu hala bı cozumu olan ne dıe xp lerde uac kapatılamıyorkı :S

Beyler bu videoyu izlerseniz yaparsınız bnde xp kullanıyorum bu videoyla olayı çözdüm bütün adımları tek tek takip ederseniz oluyor :thumbsup:

turgutco demiş ki:
Beyler bu videoyu izlerseniz yaparsınız bnde xp kullanıyorum bu videoyla olayı çözdüm bütün adımları tek tek takip ederseniz oluyor :thumbsup:

eyv kardes vıdeoda anlatılanı eksıksız yaparsanız oluyor arkadaslar su oyundayım catır catır kasıor valla :D su sytem32 drıver etc dekı gateway.silkroad-r.joymax kısmını kendım yazıp saveledım orda bıraz akıl karısıyor gıbı geldı yapamayanlar kendı yazsın savelesın :)

aynen bende de start gelmiyor server uptade filan yazıyor nasıl olacak bu ya ayar oldum iyice

win7 kullanan arkadaslar madiapatcher ı tıklayın ilk yes diyin tmm diyin sonra bir daha tıklayın bu sefer hayır diyin evet diyin olacaktır olay mediapatcher da start gelmeyenler videodakileri yaptıktan sonra dedigimi denesin

beyler yeni mediapatcher geldi ama bende Critical Error ! die bi hata veriyo çözümü nedir bilen varmı ?

beyler bu nasıl çözülecek ya
"Critical error loading main gui from"

arkadaşlar botu %100 sorunsuz çalıştırmak için bana pm le ulaşın gerekli yardımlar yapılacaktır

pm ye ne gerek var kardeşim burası forum nasıl yaptığını yaz şuraya herkes öğrensin.

Weezing demiş ki:
pm ye ne gerek var kardeşim burası forum nasıl yaptığını yaz şuraya herkes öğrensin.
ben burda yeteri kadar açıklama yaptım ve değer verilmedi o yüzden sadece pm üzerinden yardım ediyorum kimse zorunlu değil yardım isteyene kapım açık isteyen buyursun gelsin :thumbsup:

Yukarı Alt