arkadaslar charıma 3 ayır gırmıordum pw sını deıstırmek ıstedım sıtede old msn hatası verdi bunun nedeni ve cozumu war mıdır? acil yardım edersenız sevınırım

Yhaa bende oyuna gırınce car gelmeden oyundan atıo ? işaretleri cıkıo cıldırcam yha :? :? :?

Oyunu dün indirdim.Oyuna giriş için tıklıyorum biraz bekledikten sonra ? işaretleri çıkıyor.Bunun çözümü varmıdır?

Carıma ben 3 aydır girmiyordum.Dun baktiginda benım car bu ayın 26 sında banlanmıs.Carımı nasıl kurtarabilirim?

ozann demiş ki:
Carıma ben 3 aydır girmiyordum.Dun baktiginda benım car bu ayın 26 sında banlanmıs.Carımı nasıl kurtarabilirim?
Banlanmış charı maalesef kurtaramazsın.

MARi demiş ki:
Oyunu dün indirdim.Oyuna giriş için tıklıyorum biraz bekledikten sonra ? işaretleri çıkıyor.Bunun çözümü varmıdır?
Son çıkan "Media.pk2,Data.pk2,Particles.pk2 leri ECSRO Sitesinden indir.

haliflex demiş ki:
arkadaslar charıma 3 ayır gırmıordum pw sını deıstırmek ıstedım sıtede old msn hatası verdi bunun nedeni ve cozumu war mıdır? acil yardım edersenız sevınırım
Oyuna kayıt olurken kullandığım msn adresini yazman lazım yanlış yazmışsın.

oyunu indirdim yüklüyor %100 sora bişi dio ileri diyorum yüklediği yere bakıyorum öle bişi yok nasıl oluyor bu?=?

ya ben botu sitede ara tara bulamadım bi yardımcı olurmuusun ecsro botu bulamadım :S :buddha: lütfen link verin şuraya

yaw bugun exL den indirdim yeni update data pk2 ve media pk 2 yi oyuna girerken media pk 2 has damaged diyor hata veriyor Lütfen bi cözüm.

oyuna giriyorum karakter ekranı geliyor start diyicem sro_client.exe çalışmayı durdurdu diyor pat atıyor oyundan vista kullanıyorum sebebi nedir çözümü nedir?

arkadaşlar ben ecsroya giriyorum ama oyun donuyo windovs key tuşuna basınca hareket ediyo oyuna tekrar dönünce donuyo bunun nedeni nedir acaba

oyuna alıor karakter gelmeden sro_client.exe calısmayı durdurdu dior. Windows vista kullanıorm.CEVAPPP PLSS :!: :!:

Yukarı Alt