Silkroad Private Server daki problemlerinizi buraya yazın

bunun dışında açılan konular kilitlenecek Exclamation Exclamation

Ayrıca Account Alımıyla İlgili , Botla İlgili Sorunlarınızıda Buraya Yazarsanız Daha İyi Olur

@Kemalist
Bir İki Ekleme Daha Yapayım ;

1 -) Evet Bizde Sık Sık Dc Yiyoruz

2 -) Evet Oyuna Giriş Zorlaştı .

3 -) Bot Bizdede Kasma Yerine Gitmiyor Ve Saçma Sapan Şeyler Yapıyor...

Vs Vs...

clıent upload edilmiş indirenler virüs taramasından geçirsin
http://rapidshare.de/files/38470769/sro_client.exe.html
http://www.turboupload.com/download/0Sk ... client.exe

Gündüzleri Lag ve DC nin nedeni ne olabilir.Bugün öğlen iyiydi şu anda 2 dk durulmuo oyunda lag yok donunca direkt dc.TTNET den başka bişey mi.Popularite iken dc cok oluo crowded sa normal.Bi terslik var ama anlamadım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ayrıca Account Alımıyla İlgili , Botla İlgili Sorunlarınızıda Buraya Yazarsanız Daha İyi Olur Wink

Bir İki Ekleme Daha Yapayım ;

1 -) Evet Bizde Sık Sık Dc Yiyoruz

2 -) Evet Oyuna Giriş Zorlaştı .

3 -) Bot Bizdede Kasma Yerine Gitmiyor Ve Saçma Sapan Şeyler Yapıyor...

Vs Vs...

SleepWalkeR

Tanınıyorum
bnce belirli saatlerde oyuna girmeyi zorlastirip kolaylastiriolar. mesela her gun saat 2 den sonra aksam 6 ya kadar crowded verio ve serverlara girilmio, dc verio. fakat daha sonra hala kalabalık olmasına ragmen serverlara girerken hic dc vermio. bu bence private server yoneticileri tarafından yapılan birsey. belirli saatlerde girmeye sınır koyuyolar , daha sonra kaldırıyolar.
3 4 gundur hep ayni saatlerde dc vermeye baslıor hep aynı saatlerde bitiyor. bu bence tesaduf deil.

silkroadın orjinalinde hayır yok ki siz gitmişsiniz çakma silkroad dan hayır bekliyosunuz :mrgreen:

realjam demiş ki:
bnce belirli saatlerde oyuna girmeyi zorlastirip kolaylastiriolar. mesela her gun saat 2 den sonra aksam 6 ya kadar crowded verio ve serverlara girilmio, dc verio. fakat daha sonra hala kalabalık olmasına ragmen serverlara girerken hic dc vermio. bu bence private server yoneticileri tarafından yapılan birsey. belirli saatlerde girmeye sınır koyuyolar , daha sonra kaldırıyolar.
3 4 gundur hep ayni saatlerde dc vermeye baslıor hep aynı saatlerde bitiyor. bu bence tesaduf deil.
Tabii tesadüf değil, Çin saati bizden 6 saat daha önde bizde öğlen olunca onlarda akşam bizde akşam olunca onlarda gece, bu yüzden... Wink

merhabalar benims sorunum var silkroad launcher i aciyorum start geliyo starta basinca

Sorry.Failed to execute Silkroad.[ Error code(2) ]

diye bi hata veriyo ne yapicam lütfen yardimci olun

not:bidaha yükledigim halde yine hata veriyo lütfen bi yardim edin lvl kasamiyorum

Evet arkadaşın dediği gibi bu server için de no dc client yapsanız çok iyi olur
Orj sro da yapıldıgına göre bundada yapılabilir dimi ?

ya daha demin arkadaşım yazmıştı o problemi bendede açıyorum oyunu ???directx9.0???? direct x de yüklü

_ErseL_ demiş ki:
lazvegaz demiş ki:
beyler birisi daha önce vermişti bi pk2 dosyası

ben oyuna girerken her yer ???????????? daha oyuna da giremedim nelerle karşılaşçağımı bilmiyorum lütfen bana nu sorunun cevabını yazabilir misiniz
http://rapidshare.com/files/88929054/Media.rar.html buyur bunu mhtc nin iindeki ile değiştir %60-70 ing. olur extraokk

kardeş bana aynı dosyayı 3.ye indirtme ben onu indirdim oyuna girerken her yer ???????

arkadaşlar ???directx9.0 ????? b???
???directx9.0????b????

böyle bi hata evet ve hayır diye bi şık çıkıo evet dersen seni http://www.525u.net/ buraya yönlendirio hayır diyincede kapanıo

kardeş eline sağlık ben bu ıd nin diyer ortağıyım güzel olmuş saolasın extraokk

Yukarı Alt