yeni alchemy systemi geldi oyun paytowin oldu :D o zaman bıraktım daha hala charlar var ama girmiyorum kuvvetle muhtemel ban yemişlerdir joymax 2gün önce bot kullanana değil bot kullansanda kullanmasanda ban atıyor göz boyuyor arkadaşların dediği gibi :D

Takımı
Fenerbahce
Merhabalar,
Silkroad sitesinden client indirdim ve oyunu sorunsuz kurdum. Ancak Xian server çıkmıyor. Onun yerine Korece yazılı abuk subuk isimli yerler çıkıyor.

Xian serverında oynamak için ne yapmam gerekiyor?

Takımı
Fenerbahce
Verdiğim link doğru nasıl bir sorun yaşıyorsun fotoğraf atar mısın?
Şuanda farklı bir bilgisayar başındayım ama burada test ediyorum kısa süre içerisinde. Bilgilendiririm.

Edited:
Her hangi bir problem yok. Sorunsuz çalışıyor. İlginiz için teşekkür ederim.

beyler sw cok güzel hiç düşünmeden başlayın full dolu herkez kasıyor . gece 2 de vbandıt kalesınde pt yapıyorduk ılk gun .eskısı gibi çok hoşuma gitti. zaten yıllarca bunu bekliyorduk. chin olsun eskısı gibi olsun vs diye. ufak tefek şeylere takılmayın gercekten guzel olmuş . hack olayına gelıncede büyütücek bişi değil eskidende oluyordu. öyle adeletsizlik falanda yok yani. herkez eşit. inşallah bozulmaz boyle cok iyi . samimi olarak yazıyorum hep beraber baslayalım. daha güzel olacak inş . bazı esksıklerı var örn npc lerde avrupa ıtemlerı vs var ama düzeltirler onu . birde eskı trade sıstemı gelırse keyfımıze dıyecek yok valla güzel valla başlayın hemen . :))

8 li party olayıda yok. max 1-2 chara gırıyorlar. mıllet herkez onlıne cok hoşuma gitti . ezık slotlar full bandıtler tıgerler cakıler falan full kasıyor mıllet :))

Yukarı Alt