Buranın ilkeli ve onurlu duruşu beni her zaman mest etmiştir. Yine onlardan bir tanesi. Keşke diğer siteler aldığım paraya bakarım diyip vur kaç vs insanlara ön ayak olup onları yukarı taşımayı bıraksaydı da bu geçen private server serüvenini daha güzel geçirseydik.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Buranın ilkeli ve onurlu duruşu beni her zaman mest etmiştir. Yine onlardan bir tanesi. Keşke diğer siteler aldığım paraya bakarım diyip vur kaç vs insanlara ön ayak olup onları yukarı taşımayı bıraksaydı da bu geçen private server serüvenini daha güzel geçirseydik.
EXL'un private server açma girişiminde bulunmaması bile bu onurundan ve kapanınca insanlara olabilecek mahçubiyetinden dolayı diye düşünüyorum ben şahsen.. O yüzden pandemi sürecini nasıl Fahrettin Koca çok iyi bir şekilde yönetiyorsa şuanda da şu private serverlarla alakalı durumu da en iyi şekilde EXL yönetiyor alkis:

Hmm
bota illegal program diyecekler mi merak ediyorum :detective:

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Botsuz 1 ip pc sınırla elle tek char kastığımız günler gelecek mi ? acaba kafalarda tek soru bu kaldı şuan her şey güzel de ... yoksa oyunun kendi botu mu olacak acaba ???

Server
Bellona
Takımı
Galatasaray
şarj sisteminin olmaması çok iyi oldu acayip sinir bozucuydu

Takımı
Besiktas
w11111111111111
Botsuz 1 ip pc sınırla elle tek char kastığımız günler gelecek mi ? acaba kafalarda tek soru bu kaldı şuan her şey güzel de ... yoksa oyunun kendi botu mu olacak acaba ???
Öyle söyleyince bir oynama hevesim geldi, bot illa ki olacak hadi olmadı diyelim parasını verip extraloob bot yaptırırız:lolmuch:

B7B

rank8
Türkiye'de olan joysro gibi serverların geleceği ne olacak ilerleyen günlerde görürüz diye düşünüyorum. Benim oyunda sevmediğim en temel özelliklerden biri bot olayıydı. Bot olmasa kesinlikle oynamam ama bilgisayarı 24/7 açık bırakmak da şu ortamda bana saçma geliyor. Bunun başka bir çözümü bulunabilir mi acaba?

İkinci olarak da alışveriş olayından hoşnut değildim. Örneğin league vs gibi oyunlardaki gibi skin, weapon glow tarzı oyun içine stat olarak etki etmeyen fakat sadece görselliği itibariyle satılan ürünler ile de para kazanılabilir. Silkroad'a bakıldığı zaman premium, dress, devil, immortal, scrollar gibi oyun içine direk etki eden ürün sayısı çok fazla ve örnek vermek gerekirse özellikle immortal olayı oyuncu portföyünü farklı seviyelere koyuyor. Ben genellikle sürekli oynadığım oyunlara para yatırmaktan memnunum fakat bunun da bir sınırının olması gerektiğini düşünüyorum.

Acaba oyun optimizasyon edilip mi sunulacak yoksa bölgelerdeki diğer silkroad serverlarının kapatılmasına yoğunlaşıp klasik formuyla bir tekelleşme mi amaçlanacak ilerleyen günlerde göreceğiz gibi duruyor.

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Türkiye sunucuları ne zaman açılacak?
Silkroad Online’ı yeniden popüler hale getirmek isteyen GameGami, resmi Türkiye sunucularını Eylül 2020’nin ilk haftasında kapalı betaya açmayı planlıyor. Kapalı betanın ardından Ekim 2020’nin ortalarına doğruysa resmi açılışın yapılacağı düşünülüyor.
NOT : Webtekno haberlerinden alıntıdır

Modern bir site, güzel bir yüz ile karşımıza çıksınlar isterim. Bazı Privateler bile bunu anlamış ona göre iş yapıyorlar.

Kafamı kurcalayan 1-2 soru var joymax lisanslı açılan ilk server gamegami değil daha önce çok fazla joymax lisanslı oyun açıldı ve aktif olanlarda var hala, bu lisans alan kişiler pvp serverları kapatamazken gamegami nasıl yapıcak bunu, benim kafamdaki soru işareti bu varmı bir fikir yürütebilecek arkadaş Lisans alan şirket pvp server kapatabilseydi geçmişte lisanslı oyun açanlar niye kapatamadı pvp serverları

Son düzenleme:
Yukarı Alt