Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gamegami.jpg

http://tr.joymax.com/

Burayı kendi sitelerine yönlendirmişler.

İlginç olansa sadece Türk değil, Orta doğu sunucu lisansını da almışlar. (Büyük ihtimal sadece bölgesel lisans satıyorlar bknz mena) Orta doğudan müthiş bir ilgi gelir büyük ihtimal, finansal olarak.

Bu arada GameGami kimdir ne değildir diye küçük bir araştırma yaptım, Kurucusu Zeyd Kazancı imiş, zamanında çokça adını duydum ve deli bir porftöyü de var.

1.jpg

2.jpg

Gamesatış, gameturk, peak games, Toyo games(Bir ara çok büyük bir reklamla Yulgang 2 yayınlamışlardı) . Haliyle yetkili bir abimiz var başında :lolmuch: Hem Türkiye hem de Orta doğu gerçekten büyük bir yatırım demek. Zamanında bir çok şirketin Türkiye için başvurduğunu ve çok ağır şartlar istedikleri için vazgeçtiklerini duymuştum, belli ki birisi gözünü kararttı. Hayırlı olsun, umarım güzel bir caple gelir de bizde başlarız NoWayOut olarak :D

Son düzenleme:
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Aynı zamanda dediklerine göre, Türkiye'nin ekonomik şartlarına özel fiyat listesi kullanacaklar ve mümkün olduğunca oyuncuların fikirlerine göre hareket edecekler. 2020'nin üçüncü çeyreğinde açılış yapmayı planlıyorlar. Ben de umutlandım sonunda birisi bu yola baş koydu, hayırlısı olsun umarım zevkli olur da takılırız :D

Takımı
Besiktas
Dediğin gibi saçmalıklardan arınmış halde olursa başlanır,iş başvurusunda falan bulunsak güzel olur aslında :D

Takımı
Galatasaray
Uzun zamandır beni heyecanlandıran ilk haber oldu gibi, bakalım umarım Jc Planet gibi alıp oyunu ilgisiz bırakmazlar da tekrar canlanır Silkroad belki de pray:
Ayrıca Türkiye ve Orta Doğu lisansını aldığına göre belki private sunucular için de bir adım atabilirler.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Bende merakla bekliyorum, şuanda piyasadaki silkroadların hiçbiri oynanacak vaziyette değil çünkü,

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Şaşırdım duyduğum zaman . Merakla bekliyoruz bakalım :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Kanka zaten adama yüzlerce ergen yazmıştır, ciyem olmak istiyorum, bana item verirsen tüm guyildimi getiririm çok para kırarsınız diye :lolmuch:
Ben o durumları komple unutmuşum ya :mrgreen: Ama umuyorum ki hiçbir mesaja cevap bile vermezler,malum Silkroad'ın kitle kalitesi oldukça düştü muhataba alınmayacak tipler dolu.

Hadi hayırlısı olsun. Guild masterlarını düşünüyorum acaba adama özelden mesaj atmışlar mıdır:d

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Patron facebook'ta grubumuz var 3 tane. Hepsi aşırı aktif. Çekiliş yapalım. Para ödüllü çekiliş yaparsak daha çok katılım olur. Ayrıca giwe away'ini de sabitleriz grupta katılım artar. Fiyat olarak siz ne düşünüyorsunuz haftalık alıyoruz en az.

Payla oyuncuda çekerlermi acaba. Server sahiplerinin yaptıkları gibi. Özel Dc kanallarında guild masterlarıyla görüşürlermi. İnsanların emeklerini hiçe sayabilirlermi. Saadet zincirine dönüştürürlermi merak ettim.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Payla oyuncuda çekerlermi acaba. Server sahiplerinin yaptıkları gibi. Özel Dc kanallarında guild masterlarıyla görüşürlermi. İnsanların emeklerini hiçe sayabilirlermi. Saadet zincirine dönüştürürlermi merak ettim.
Bilmişlik taslamak gibi olmasın da bu mümkün görünmüyor. Ha bunu adamlara teklif edenler de muhtemelen cevap bile alamazlar ve komik durumuna düşerler diye tahmin ediyorum..

Sevindirici bir haber.

Gerçi bu firmanın hiç bir oyununda oynamadığım için oyunu nasıl bir politika ile yönetecekler bilmiyorum. Fakat sunucu sahiplerinin ve guild masterlerinin birbirlerine peşkeş çektiği piyasadan daha iyi olacağı kesin. Hayatta hiçbir meşrebi olmayan insanların(server sahipleri ve guild masterleri, aracı şirketler) bir oyun üzerinden oyuncuları sömürerek paraya para dememeleri ücüzüydü. Şimdi onlar düşünsün.

Ek olarak umarım, Türkiyede aracı bir firma ile çalışmak yerine direkt payu gibi bir firmayla ödeme alırlar...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sevindirici bir haber.

Gerçi bu firmanın hiç bir oyununda oynamadığım için oyunu nasıl bir politika ile yönetecekler bilmiyorum. Fakat sunucu sahiplerinin ve guild masterlerinin birbirlerine peşkeş çektiği piyasadan daha iyi olacağı kesin. Hayatta hiçbir meşrebi olmayan insanların(server sahipleri ve guild masterleri, aracı şirketler) bir oyun üzerinden oyuncuları sömürerek paraya para dememeleri ücüzüydü. Şimdi onlar düşünsün.

Ek olarak umarım, Türkiyede aracı bir firma ile çalışmak yerine direkt payu gibi bir firmayla ödeme alırlar...
Büyük ihtimal satışları gamesatış üzerinden yapacaklar.

Beni sevindiren bu olay değil, eğer ki böyle bir durum olursa yeniden guild kurup hep beraber oynamak beni heyecanlandırıyor.
Umarım adam akıllı bir oyun olur ve bota izin verirler çünkü bu yaştan sonra botsuz char kasmakla uğraşmam ^^

Arkadaşlar oyunu kendi istedikleri düzene göre götürme imkanları yok zaten Joymax neye izin veriyorsa ona göre gidicekler bunun en basit örneği Kore-vietnam -chinese- Yerel bir server olacağı söyleniyor yani Sadece bizim açımızdan TL ile kendi gelirmze uygun olur diğer türlü yok 110 cap yap onu kaldır bunu kaldır olmaz :D Bunu diyenler çok pvp oynayip isro düzenini bilmeyenler derim artık çünkü Joymaxa ve onun düzenine uymak zorunda .. Yok 1 ip olsun bot pt kalkısn vb şeyler beklemeyin sadece bizim yararımza TL olucak ve bu bile YETER

Elestirdigimiz ve eksik noktalari duzeltip guzel bir sekilde yonetilirse iyi olabilir ama gormek lazim, oluyu diriltebilecekler mi diye

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Elestirdigimiz ve eksik noktalari duzeltip guzel bir sekilde yonetilirse iyi olabilir ama gormek lazim, oluyu diriltebilecekler mi diye
+1

Bence yapacağı en büyük hata sadece eski sro oyuncularıyla işi kotarmaya çalışmak olur. Adam akıllı bir tanıtım yapıp artık yeni oyuncular kazandırması lazım oyuna. Bütün herkes üniversiteli çocuklu çoluklu aile oldu, o oyuncuları da oyunda 7/24 tutmak zor.

Yukarı Alt