GNR

rank8
extraloob demiş ki:
evet üstadlara bir soru şimdi destroy rondo ile 1 tane socket sökeyim diyorum lvl 1 hp bastım onu sökünce yeniden coins ile socket mi alacağım soru:
:P tabiki evet
extraloob demiş ki:
ama cidden çok sıkı rehber oldu joymax böyle rehberler hazırlamıyor işte parça pinçik sonra uğraş dur bak siz söylemeseniz o lvl 1-2 olayını ben şöyle algılamıştım lvl 1 ilk bastığım lvl 2 ikinci bastığım 3. bastığımda lvl 3 çıkarsa asla anlamaz tahminimi doğru sanırdım ama lvl 1 veya 2 çıksaydı huylanırdım güzel noktayı yakaladık.

topic'e hayran oldum yaa gerçekten süppoo oldu :kalp:
valla açıkcası bende ilk basta her basışta lv artacak diye düşünüyordum ancak ilk bastığım direk lv 2 olunca işkillendim ve sonra silahı fulledim digerleri lv 1 tuttu yeterli benim için kırıp silmedim ancak %99 tekrar socket yapmak istiyosan gerekli coins ve gold biriktirmen lazım zaten gold max 100k ancak cooper coin biraz zorluyabilir

extraloob demiş ki:
ToucHMyBody demiş ki:
extraloob demiş ki:
-Bu tamamen joymax'ın planı arkadaşın silahında denedik ve test ettik.3 lvl tutması için item malldaki destroy rondodan aldı. 4 defa falan bastı sonunda 3lvl olanını tuturdu hp sini dehşet derecede arttırıyor.Kendisi wizard ve pwp lerde çok işine yarıyor. 3 vs 1 yapar oldu :)

bu kısmı detaylı bir açın bakayım o hp bende lvl 2 harbiden manyak birşey hiç yatmıyorum öyle bir eklenti görmedim onu lvl4e kadar denerim walla makara:
Açalım hemen ;

Joymax socket sistemi ile beraber destroy rondoyuda getirdi...Bu item mallda 28 silk karşılığında satılıyor bilmeyen yoktur zaten.Babel serverında tek seferde 3 lvl tuturan görmedim, 2lvl yada 1lvl oluyor genelde.Nekadarda şans işi olsada...İşte o şansı kırmak için birazcık silk ve goldumuza kıyacaz :) Bastığımız socketleri silkle satılan rondo ile silip tekrar deniyecez.3lvl olma olasılığı artıyor.Yani kısacası o şansını kendine tekrar yaratıyorsun.Bizim arkadaşa 4 denemeyle çıkar belki öbür arkadaşa 1 denemeyle belki diğer arkadaşada 10 denemeyle.Ama kendi görüşüm millet daha bu socket olayına yüklenmeden bu şansı zorlamak lazım ileride belki daha zor olur hatta 3lvl maximum hp %50 basılan silahlar süper fiyatlardan satılabilir yada değerini x2 ye katlar...
PS: 3 lvl maximum hp wizardlar için şahane 21sn sürüyor ayrıca 45 sn bless sürer pwp de 3 vs 1 yaparsın çok rahat :)

yaa varya siteyi gerçekten böyle bilgili adamlar yüzünden çok seviyorum sro oynuyoruz 110lvl charımız var inceliklerini ben bile buradan öğreniyorum helal olsun bize iyiki bu siteyi kurmuşuzda sro'yu öğreniyoruz birilerinden ellerinize sağlık kuzum şimdi topic'e ek yapacağım sayenizde eksikler tamamlanmış oldu :muck: :kalp:

siz bu sitenin ve forumun ingilizcesinide hazırlasanız makara: -joymaxn anlaması açısından- makara: heralde joymax size ortaklık teklif eder :wink1:

etmelide !!! çok güzel ya kurban olam ben bu foruma :buddha: :buddha: :buddha:

Takımı
Besiktas
biraz horlatalım konuyu :D
remove socket olayını nasıl yapacaz fikri olan varmı?

sanırım silk istemiyle sökuluyordu :D

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yukarı Alt