Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE SOCKET STONE NEDiR NASIL KULLANILIR VIDEO'lu ANLATIM

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Magic Stone of Sockets Önemli Hataları ve Bilgileri :
LvL 1-2-3 olayı, BUG olayı ve diğer özellikler aşağıda ki görselde açıklanmıştır.

- Resim Silinmiş.

Magic Stone of Sockets Nedir ? Ne İşe Yarar :
Şehirlerde ki kuyumculardan (oyuncu tabiriyle yüzükçülerden) Coin karşılığında aldığınız Socket'leri itemlerinize eklemeye yarayan araçtır kısacası iteme +1000 HP basmak için socket of STONE alacaksınız ve bunu magic stone of socket ile basacaksınız ve yeni skill oluşacak.

Coin'ler nereden düşerler :
Beginer intermediate advenced unique'lerden ya da 105+ cave unique'lerden düşüyor.

Coin'lerle neler alınıbilir :
Giysi - Silah ve Silahlara skill açmakta kullanılırlar.

Coins Farm Nedir :
Kendinizin açtığı char'ları kendinizin kesmesidir.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Coins NPC'de Satılacak :
Legend VII ile beraber coin'ler NPC'de satılacaklar.
- Resim Silinmiş.

SILKROAD ONLINE ÇIKMIŞ OLAN BÜTÜN DRESS'LERİ tıklayıp görebilirsiniz 8)

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Takımı
Galatasaray
Legend 7 ile coinler npcde satılmayacak , private serverlarda stall olmadığı için dolandırıcılığı kaldırmak için gelişmiş bir sistem o :lol:
ps , Big in Japan'ın remixi çok kötüymüş . :P
ps2 , Güzel rehber , thanks extraloob :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sarkoLata demiş ki:
Legend 7 ile coinler npcde satılmayacak , private serverlarda stall olmadığı için dolandırıcılığı kaldırmak için gelişmiş bir sistem o :lol:
ps , Big in Japan'ın remixi çok kötüymüş . :P
ps2 , Güzel rehber , thanks extraloob :kalp:

bayılıyorum böyle zeki adamlara öncelikle helal olsun güzel yorumların için en azından ben gibi zeki bir adamı etkileyebiliyorsun canımsın :buddha: :muck:

gelelim olaylara coin'ler satılacak kuzum merak etme gold satıcılığını bitirmek için coins olayına geçilecek, big in japan remix'i değil cover'ı ayrıca dünyada ki en iyi cover diyebiliriz veya ben kendi fikrim olarak söyleyebilirim taparım bu cover'a, ty for you babe :santa: :beer: :muck: :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Barbbooo demiş ki:
Coins Farm nedir anlamadım ben bir açıklık getirebilirmiyiz :lol:
coins kasmak için job yapman lazım yan charını thief yapıyorsun kendini hunter ve thief charını kesip coins düşürüyorsun olay budur makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AlchemyMaker demiş ki:
and the oscaarrr goesss tooo ....... extralooooobbb 8) :lol:

ps: that's wonderful summer4:

ama sen söyle kuzum iyi çalışıyoruz değil mi ? rehber hazırlıyoruz video çekiyoruz bire bir anlatım yapıyoruz ve harbiden en güzel biçimde öğretiyoruz ama değil mi bu takdir edilmez mi ama buyurun takdir bekliyorum 8)

Valla oskarlık olamasada ALTIN PORTAKALI hakediyor.Muhteşem bir konu derli toplu hepsi bir yerde ayrıntılı rehber.Tabiri caiz ise İsviçre çakısı gibi konu ^_^ Hazırlayanın ellerine sağlık... Harika bir konu daha nediyim yav :) extraloob is BEST ...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ToucHMyBody demiş ki:
Valla oskarlık olamasada ALTIN PORTAKALI hakediyor.Muhteşem bir konu derli toplu hepsi bir yerde ayrıntılı rehber.Tabiri caiz ise İsviçre çakısı gibi konu ^_^ Hazırlayanın ellerine sağlık... Harika bir konu daha nediyim yav :) extraloob is BEST ...

puhahaha işte bu yoruma bayıldım isviçre çakısı ahaha helal olsun yaa böyle yorumlar acayip muhteşem olur teşekkürler kuzum :buddha: nese: :muck: :kalp:

extraloob demiş ki:
AlchemyMaker demiş ki:

ama sen söyle kuzum iyi çalışıyoruz değil mi ? rehber hazırlıyoruz video çekiyoruz bire bir anlatım yapıyoruz ve harbiden en güzel biçimde öğretiyoruz ama değil mi bu takdir edilmez mi ama buyurun takdir bekliyorum 8)
şöyle söyleyim silkroad ı bir okul olarak varsayıp görürsek burda herkes öğrencidir. siz bizleri atamışsınız öğrencilere birşeyler öğretmek için öğretmen olarak ve sizde bu sistemin en üst kısmında bulunan yöneticilersiniz. buda demek oluyor ki siz zaten seçilmiş kişilersiniz oscara layik kişiler bunun takdirini de türkiye'nin en kaliteli silkroad online sitesi olarak almışsınız almışık neutral1 biggrint1 biggrint1

Oscarlık muhabbetini kapatın.En çok beğendiğimiz filmler bile övgüyü çok alır ama oscarı çok görürler. summer2:
Eline sağlık çok güzel topic olmuş.Bi ram olsun birazda lvl bende kapak atcam bu işlere neutral1

extraloob demiş ki:
AlchemyMaker demiş ki:

Aynen o şekill :P Silkroad aleminin en hızlı bilgilendirme servisi burası :kalp:
I Love Family extraloob :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
canımsınız çok teşekkürler aynen çalışmaya devam her türlü her şekilde en iyi en doğru en güzel bilgi burada hem resimli Türkçe anlatımlı hemde videolu anlatımlarla sizlerle :kalp:

Yukarı Alt