Bu konu 9 sene önce açılmış malum takımda 7 seneden beri uğraşıyor kötü bir şey demedim ki üzülme sen bi sayfanı yenile o yıldız yüklenecektir elbet bir gün :D
Yahu neticede daha kısa sürecek.

Hem yıldız meselesi çok mühim değil galatasarayın 6 yıldızı olsa ne olur, Metin Oktay mezarda çıksa stadın yolunu bulamaz çünkü apartman diktiler adamın top koşturduğu yere :D

Ama Cihat Arman çıksa elinde çay simitle yürüye yürüye stada gider maç izler.

yıldız konusu ile uyuşuyor bu konu stad ile ne ilgisi var saçmalamışsın resmen :D

Takımı
Seçiniz...
9 sene oldu, halen daha İslam ırkı gelicek. Ey yavrum ey. :D

Takımı
Besiktas
yil 2021oldu gelmedi:D

Screenshot_20201025-015335_Chrome.jpg
bu resim günceldir haritaya değil yazılara bakın şuan kullanımda değil gibi yazıyor ne zaman gelecek yıl olmuş kac:)

ben bu konunun başlığı ne zaman görsem sanki bugün yarın gelecekmiş gibi inanıyorum.

bence konu başlığı değişmeli
ben hep kanıyorum mesela

fxyl

Old School
Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Kaç sene geçti hala gelecek... bir türlü gelemedi malesef :D

2021'e sayılı günler kala konuyu üstlere taşıyayım bari de canlansın biraz daha :) bir videoda izlediğime göre petra dungeon tarzında bir şey haritaya eklenmiş gibi görünüyor ancak hala inşaat halinde :D
bir npc de değişmiş olarak görünüyor. Silkroad büyük bir güncelleme yapacağını duyurmuş diyorlar ama dedikodu da olabilir.
muhtemelen 130-140 arası için görevler falan eklenir o dungeona diye tahmin ediyorum. arap race yakın gelecekte imkansız gibi görünüyor

Server
Efes
Takımı
Galatasaray
Hazirandan önce gelmez grafikler hazır değilse fahada uzayabilir süreç bence

Takımı
Besiktas
İsro Yeni Server Nyx'e Koysunlar Yeni Irkı , Eğer Oyuncular Beğenirse Tüm Sunuculara Eklenmeli Bence

Yukarı Alt