Server
Flora
Takımı
Galatasaray
KeepinGS demiş ki:
Ben her haberınıze ınanırım hatta unıonda solerım ınanmayanlar exl dogru yayınlar derım ama ıtemler hakkında suphelıyım novama +7 bastım dıyemıdır nedır :D

item şöyle gelebilir forgotten world itemleri olabilir veya 101-102-103 seri itemler gelebilir ama emin ol item gelecektir itemsiz görevsiz yeni canavarsız forgotten world'un gelmesi manasız olur düşünsene Legend VI geliyor tek sıkıntı cap 115 olmayacak gibi duruyor o da olursa hiç şaşırmam çünki yeni Legend bu herşey olabilir :muck:

İnşallah gelmez ya gelirsede novadan iyi olmasın olcaksada 108 ıtemler olsun :D benım dusuncem su 101 novalar kalır 104-108 ıtemler regular ıtem olarak gelebilir diye dusunuyorum.. bide yenı cap %100 gelcek mi ?

cap gelir genelde her zmn uptrade oldugunda gelior ama belirtmemişler gelmeyede bilir dressler çok gsl olacaga benziyor simdiden silkimi cektm bekliyorum :)

daha 104-109 itemler gelcek . extraloob duyurmuştu en geç aralıkta gelcek onu bekliyoruz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cap gelecek mi ?
yeni itemler regular olarak gelecek mi ?

işte merak edilen sorular bunlardır ^^

Ne gelecek bilmiyorum vede bilemem ancak sunu tahmin edebilirizki gelecek olan update çok büyük bir yenilik getirecektir...

Çünkü joymax küçük yenilikleri plus eklentisiyle sunuyor... Basit bir update olsaydı legend V plus-ll olurdu bence... Eğer bu legend VI ise ki öyle ; ya lvl sınırı arttırılacak yada yeni itemler gelcek veya yeni bir ırk (çok düşük bir ihtimalde olsa war) gelicektir... Ki bunlardan bir veya iki tanesininde aynı anda olması ihtimaller arasında :oldie:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
freepirate demiş ki:
Ne gelecek bilmiyorum vede bilemem ancak sunu tahmin edebilirizki gelecek olan update çok büyük bir yenilik getirecektir...

Çünkü joymax küçük yenilikleri plus eklentisiyle sunuyor... Basit bir update olsaydı legend V plus-ll olurdu bence... Eğer bu legend VI ise ki öyle ; ya lvl sınırı arttırılacak yada yeni itemler gelcek veya yeni bir ırk (çok düşük bir ihtimalde olsa war) gelicektir... Ki bunlardan bir veya iki tanesininde aynı anda olması ihtimaller arasında :oldie:

doğru direk legend atlıyoruz L5 bitti L6 geliyor cap 115 gelebilir :starving:

Ben novalarımı satmam. Daha iyi item gelirse kırarım. Accesoryler zaten Arena Nova :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
10urhan demiş ki:
Ben novalarımı satmam. Daha iyi item gelirse kırarım. Accesoryler zaten Arena Nova :)

nova kırmakta mantıksız sun kırarsanız %100 b grade veriyor ama nova da vermeyebiliyor.

extraloob demiş ki:
10urhan demiş ki:

nova kırmakta mantıksız sun kırarsanız %100 b grade veriyor ama nova da vermeyebiliyor.
abi server gelecekmi kesin bi bilgin varmı gelecekse silk sbot vs alacam serverler salı günü açılmadan önce lütfen acil cvp

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nuuuub38 demiş ki:
extraloob demiş ki:
10urhan demiş ki:

abi server gelecekmi kesin bi bilgin varmı gelecekse silk sbot vs alacam serverler salı günü açılmadan önce lütfen acil cvp

server gelir muhtemelen...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

SILKROAD ONLINE LEGEND 6 FORGOTTEN WORLD GELİYOR!

Silkroad Online Legend 6 Forgotten World Tanıtım sayfamız yayındadır ; http://www.extraloob.com

Silkroad Online Legend VI Forgotten World ile beraber yeni silahlar geliyor buyurun video'su.

- Resim Silinmiş.

SILKROAD ONLINE LEGEND 6 FORGOTTEN WORLD COMMING!

Silkroad Online Legend 6 Forgotten World Bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

/ Silkroad Online Forgotten World Mısır Nova Silahları Eklenmiştir.

Son düzenleme:
İtemların altında yazan bilgileri iyice okuyun derim ''101'' level silahlar :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
broxni demiş ki:
Böylece :D 104 108 lvl silahlar yalan oldu :D

104-108 lvl silahlar diye tahmin edip elinizde ki novaları satın dedik joymax normalin dışına çıktı 11dg A ve 11dg B silah çıkartı yapacak birşey yok sonuçta silahlar yenilendi ve elde ki eski silahlar beş para etmez oldu haa sen şimdi bu beni alakadar etmez ben 104 silah bekliyordum diyorsan sen salakmışsın der geçerim kuzum biz silahların değişeceğini söyledik ve elinizde ki silahları satın diye tembihledik buyurun öyel de oldu silahlar değişti ha 104 lvl ha 11dg A-B capişşşşşşşşşşşş :wink1:

Yukarı Alt