Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GNR demiş ki:
:) DEvil olsa bende seni zorlar bow olmasına ragmen ama ben passive daha cok veriyor sanıyordum 10 - 12k fln :D

demek ki neymiş bilmeden sallamayacakmışsın capişşşşşşşşşşş :mrgreen: :twisted: :lol:

Ps : en tilt olduğum şeyy aaa HP neden o kadar az nedeni varmı hesapla gör öğren işte duyanda hatalı char yapılandırdık sanacak bu herkes için geçerli genel konuşuyorum summer6:

GNR

rank8
extraloob demiş ki:
GNR demiş ki:
:) DEvil olsa bende seni zorlar bow olmasına ragmen ama ben passive daha cok veriyor sanıyordum 10 - 12k fln :D

demek ki neymiş bilmeden sallamayacakmışsın capişşşşşşşşşşş :mrgreen: :twisted: :lol:

Ps : en tilt olduğum şeyy aaa HP neden o kadar az nedeni varmı hesapla gör öğren işte duyanda hatalı char yapılandırdık sanacak bu herkes için geçerli genel konuşuyorum summer6:
soory :oops: :oops: :mrgreen:

peki altın kural tum gorewleri almak da hepsini bitirmek mi gerekıo acaba bide Ghost curse kesmek mecburimi

ve bide yıldız kac olması sart

GNR

rank8
sromantr demiş ki:
peki altın kural tum gorewleri almak da hepsini bitirmek mi gerekıo acaba bide Ghost curse kesmek mecburimi

ve bide yıldız kac olması sart
1) Gorevlerin cogu Exp - sp veriyor yani o kdr kesiyorsun boşa gitmesin die joymax tarafından yapılmış bir jet diyelim ha etkisi olur mu olmaz mı bilmiyorum ama sanmıyorum birşey etkiliyecegini
2) Ghost curse tam olarak ne ise yarıyor sua nkimsenin bildigini sanmıyorum ancak onu kesmeden fw tamamlana bildigi için kimse kesmiyor cunku sadece zaman kaybı
3) Zorluk derecesi arttıkça muhtemelen düşme şansı artıyor yada herkes böyle düşünüyor ancak bana kalırsa sadece şans çok gittim fw sadece 1 kez card cıktı oda 1-4 2* idi

Ghost curse moblarınında questı var.. Ayrıca o mobdan kurtulmak ıstıyorsanız yanınıza yuksek level bı kurt alın,
kurt ona atak yapsın..O zaman mob pesınıze takılmıyor kurtla aynı yerde oynaşıyorlar^^.. Sizde rahatça yolunuza devam ediyorsunuz:))

Pardon,
Acaba bana cabal online a paralı ya da parasız bot bulmam konusunda yardımcı olabilecek biri varmı.....??

bu World gelince bless sistemi kalkıcakdı silahı degiştirince neden kalkmadı sözde iron skıller 9 dk olcaktı iddaya girdim arkadaşlarla paso kaybettik:S

Oyunun görev sistemi World Of Warcraft'ın görev sistemine benzemeye başladı çok güzel konu olmuş elinize sağlık extraloob

Yukarı Alt