Server
Flora
Takımı
Galatasaray

SILKROAD ONLINE FORGOTTEN WORLD (KAYIP DÜNYA) REHBERİ! NEDİR? NASIL GİDİLİR?

Altın Kurallar ; 1) Görevlerin hepsini almadan gitmeyin. 2) Champ. Yaratıkları boşuna öldürmeye çalışmayın.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

LEGEND VI FORGOTTEN WORLD Bölümümüz Açılmıştır.

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:

GNR

rank8
b) şıkkı hatalı ticket ile iceri girilmiyor o tekrar girmek icin 5 saat beklememek için ticket ile kalan süreyi siliyorsun ve bitirince hmn tekrar girebiliyorsun
birde açıklama yaparken 24 saatte 1 giriş hakkı denilmiş 5 olacak 24 saatte 1 gorevleri tekrar alabiliyorsnuz

Eline sağlık Okan

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GNR demiş ki:
b) şıkkı hatalı ticket ile iceri girilmiyor o tekrar girmek icin 5 saat beklememek için ticket ile kalan süreyi siliyorsun ve bitirince hmn tekrar girebiliyorsun
birde açıklama yaparken 24 saatte 1 giriş hakkı denilmiş 5 olacak 24 saatte 1 gorevleri tekrar alabiliyorsnuz

Eline sağlık Okan

dur dur tam düzenleyelim şunları hatasız olsun.

ticket ne işe yarıyor ?
günde kaç giriş hakkımız var ?

GNR

rank8
extraloob demiş ki:
GNR demiş ki:

Eline sağlık Okan

ticket ne işe yarıyor ?
bir kez girdikten sonra tekrar girmen için ilk girdigin taşın süresinin bitmesi gerekiyor yani normalde iceride 2 saat durabiliyorsun 3 saat bekliyorsun bittikten sonra ticketi kullanırsan siliniyor ustteki taş ve tekrar girebiliyorsun hmn ticketi kullanmakta sınır yok silk ve key varsa tüm gün aralıksız gir :) summer4:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GNR demiş ki:
extraloob demiş ki:
GNR demiş ki:

Eline sağlık Okan

ticket ne işe yarıyor ?
bir kez girdikten sonra tekrar girmen için ilk girdigin taşın süresinin bitmesi gerekiyor yani normalde iceride 2 saat durabiliyorsun 3 saat bekliyorsun bittikten sonra ticketi kullanırsan siliniyor ustteki taş ve tekrar girebiliyorsun hmn ticketi kullanmakta sınır yok silk ve key varsa tüm gün aralıksız gir :) summer4:

şimdi oldu ok canımcım ellerine sağlık :muck:

Avasin

Bro konu çok güzel olmuş, öncelikle ellerine sağlık çok iyi açıklamışsın bilmediğim birkaç şey vardı ve öğrendim ancak birşey dikkatimi çekti hp neden öyle az :S

GNR

rank8
Rica ederim Okan bilgi paylaştıkça değerlidir :)
Benimde bir sorum olacak simdi koleksiyonu toplayında A mı yoksa B mi verecek ? B sadece boss'tan drop olarak mı cıkıyor ?
Bu arada 2 talishman cıktı :/ 2 side başkalarına gitti bide 4 lu pt de nedir bu şanssızlık

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Avasin demiş ki:
Bro konu çok güzel olmuş, öncelikle ellerine sağlık çok iyi açıklamışsın bilmediğim birkaç şey vardı ve öğrendim ancak birşey dikkatimi çekti hp neden öyle az :S

pre yok.
devil yok.

devil aldım 62283 HP oldu pre plus alsam 64k olacak işte 8)

GNR demiş ki:
Benimde bir sorum olacak simdi koleksiyonu toplayında A mı yoksa B mi verecek ? B sadece boss'tan drop olarak mı cıkıyor ?
Bu arada 2 talishman cıktı :/ 2 side başkalarına gitti bide 4 lu pt de nedir bu şanssızlık
koleksiyon toplayınca A grade kazanıyoruz. Seirenes kesince B grade kazanıyoruz ki milyonda bir ihtimal gibi birşey bu da.

Treasure Box canavarları nedir ? orda öyle bi mob görmedim mobların genelinin adı mı? sereneside kestik 4 kere daha bi tane talisman vermedi:S:S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
emreasik demiş ki:
Treasure Box canavarları nedir ? orda öyle bi mob görmedim mobların genelinin adı mı? sereneside kestik 4 kere daha bi tane talisman vermedi:S:S

öyle canavarlar var işte her zaman çıkmıyorlar.

GNR

rank8
extraloob demiş ki:
emreasik demiş ki:

öyle canavarlar var işte her zaman çıkmıyorlar.
Canavar degil iceride pandora box benzer kutular var iste onlar treasure box kesince icinden kart vs. çıkma şansı var eger çok çok şanslıysanız direk bundan bile B grade silah düşebiliyor

GNR

rank8
extraloob demiş ki:
Avasin demiş ki:

pre yok.
devil yok.

devil aldım 62283 HP oldu pre plus alsam 64k olacak işte 8)

GNR demiş ki:
koleksiyon toplayınca A grade kazanıyoruz. Seirenes kesince B grade kazanıyoruz ki milyonda bir ihtimal gibi birşey bu da.
CVp için saol okan ancak hp yinede az bence heuskal passive kaç veryior 110 max iken ? ben bowcu set ile 49k hp var devil pre fln hicbiri yok zaten o yuzden passive ile az geldi bana hp

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
39450 lvl 110 HP
78 str itemlerden
46233 HP toplamı

5065 Heuksal Passive HP
2750 HP itemlerden
46233+5065+2750 = 54048 HP yapar.

üzerimde devil var %15 arttırıyor. 54048*1,15 = 62155 HP yapıyor buyurun bende ki hp de budur.

- Resim Silinmiş.

şimdi çok bilen kardeşlerime soruyorum neden HP az kime göre hp az söyleyin duyalım bakalım makara:

Son düzenleme:
Yukarı Alt