Gülmeyin söyleyeyim baştan 2003 senesinde başladım ilk yaptığım iş glavie car açmak glavier denilmez bütün skilleri açıyordum,sırf hp mp aynı olsun diye bir ona bir ona veriyordum Daha sonra yerden cıkan çöpleri skill bar a koyup vurmaya çalışıyordum.Yerden birşey çıktığında heycandan ölecek gibi oluyordum :D

İlk başladığımda 12 level charım vardı server kralıyım diye geçiniyordum
sonra bi arkadaş vardı 29 leveldi onun charına hayranlıkla bakardık her zaman
ehehe ne günlerdi be (:

ATF

rank8
ben öylebi char acmistimki butun build ler acikti bow dusunce bow skillerine veriyodm glavie dusunce glavie ye yatinca str ye kesiosam canavarlari int e veriodm :lol: downhang taraflarina gecmeyi bilmiodk teleport yerini ozel yer fln saniodk downhang a gercek parayla gidilio saniodk 19 lw fln dim sora eu gelince hybirt wiz acmistm onu kasiodm aynı sekilde makara: bizm ibo (War Cry) 70 lw flndi lord kesioken gm gelip onu banlamisti ne uzlmustk mahallece 1 o biliodu oyunu :lol:

:arrow: 7 levele kadar silkroadı tek bir şehirden ibaret sanıyordum. ( 7 olmam baya uzun sürdü)
:arrow: 10 levele kadar str intten haberim yoktu. Hiç birşeye vermemiştim. Sonra yarı yarıya dağıttım str inti
:arrow: 10 olunca ata bindim ve hayal kırıklığı yaşadım. Öncelikle attan nasıl ineceğimi çözemedim. Sonra bir atı bir kere kullanabileceğimi anlamam zaman aldı. Son olarak atın üzerinde skil kullanabileceğimi sanıyordum, atlı okçu misali.
:arrow: 14 olana kadar skilden haberim yoktu. 14e 14gap kasmıştım baya bi sp birikmişti yani. makara:
:arrow: 20 olunca ilk kervanımı çektim. İnsanların neden thief olduğunu anlayamıyordum çünkü bütün thiefleri kesebiliyordum. Thief olmanın bir kazancı yoktu. (npc thiefleri oyuncu sanıyordum)
:arrow: 25 olana kadar 4 sıra skill var sanıyordum. Skill penceresini aşağı yukarı yapmayı bilmiyordum. (Anlatabildim mi bilmiyorum. Yani 25 olana kadar heuksalın pasif hp buffından ve pekçok skilinden haberim yoktu.)
:arrow: 28 olmuştum. Sevinmiştim. Sonra biri charımı hackleyeceğini söyledi. Eğer onun yerine charı kasarsam hacklemeyecekmiş.(Bunu yazarken utanıyorum :lol:) Sonra korkup yere tüm paramı atıp chardan çıktım bir daha da o chara girmedim. (Bu arada nasıl olduysa 3m param vardı)

Hangisinden başlamalı :detective: Başlarken internet cafede başlamıştım o zamanlar avrupa yoktu arkadaş bana bow açtırmıştı oynuyorum dedi burda kasıcaksın sonra beni çağır her level atladığında, yerden bir şey düşerdi itemlara para eder diğerleri çöp derdi ben şehirde çöp kutusu arardım :buddha: Sadece bow buildine ver demişti ve bana göstermişti eve gidince nasıl skill tabb açıcam off böyle abartmaksızın 200 tane hikaye vardır hatta daha fazla vardı devam edicem :beer:

elixir weaponu npcye satmak
full str wizard
full int blade
yere hangi silah düşerse onu takmak
heuksal skilliyle bow kasmaya çalışmak
11 lvlken öldüğm yere yürüyerek gitmek

Valla Ben Charı Açtım Hepsini Merak Ettim Hepsini 4Lw 8lW 14 Lw v.b Şeylere Verdim :D INT STR yide Eşit Şekilde Verdim:DD

Ben Kurtadamlardan acmıstım . Nickimde kurtadam_41 di sonra hangi silah çıkarsa ona skill verirdim kuzenimde kopek gormustum ve almak istemiştim 700 k biriktirmistim bir adam sana 700 k dan kurt veriyim dedi bende tm dedim . Paranı yere at dedi . Ben takastan ver dedim. Oda Bu hassas bir şey olmaz dedi bende inandim 700 k yı kaptırdım ... :sfff:

her item yandıkça yenisini almayı hiç bişeye degişemem 16 lvl glaviye almaktan bıkmıştım artık full npc ye çalışıodum sanki şimdi 105 lvlim ama eski zevki asla vermiyor işlk nükerimde fire-cold-light el yakmalıyla çalışıodu

İlk çarım herşeyin karışığıydı ne bulduysam açmıştım we bide üstüne bow ile blade skillerini atmıyo diye oyunda hata war sanıp silip tekrardan yüklemiştim :) ha bide janganın orda mağara war 12 lvl mi ne taş aslanların sonunda 32 lvl taş adam çıkardı bizim en büyük zevkimiz zerk dondurma bilmem ne derken 10 kişinin o yaratığa dalıp kesmesi olurdu :D

Ben ilk başladığımda glavie dim ama glaive hariç herşeye vermiştim sanırım 8 yaşındaydım ah gidi günler sınır 70 miydi 80 miydi neydi. bicheon la pacheona vermiştm birde force a vermştm arkadaşıma anlatıodum bu skillerin hiç birini basmıyo diye birde 1 ayda 18 lwl olmuştum arkadaşım yanlış vermişsin yeni çar aç diyince okulda çok pis ağlamıştım hiç unutmuyorum bana nebiçim gülmüşlerdi daha sonra sinrden gidp 68 lwl çar almıştım elle kastım diye kandırmıştım inanmışlardı :D 2 gün sonra o çarda çalındı :D yaw bide full int gidiyodum :D ahh ah parada sorundu ozamanlar 5k için kimlere sövmüşlüğüm vardır :D

Yukarı Alt