ben 1'e fire 2'ye cold 3'e de light el yakma koymusdum öle kasıyodum :D 123123123 :D:D

Bn başladığım sınır 60lv di hiç bot fln yoktu ama janganın kapısı playerden geçilmezdi :P
Arkadaşım vardı 54lv di ozamanlar ÇoooooooK yüksek lv gibi glirdi herkese bana 3 m vemişti
:dance: harca harca bitmiyodu :popcorn: bide str int karışık gidiyodum bi yerde okumuştum
glavie intede vermeli yazıodu bnde 2 str 1 int gidiodum :P he bide light fre cold açmıştım sade :mrgreen: vuruş skilim yoktu :mrgreen: :mrgreen: işte öle böle bn lv atlıorum 10lv oldum hemen koştum atcıya at alcam :mrgreen: bindim ata chakilere kadar gittim her geçtiğim canavrda bi heycan ve yine heryer player kaynıodu önceden canavar lvsi yazmıodu bilen bilir chakilere saldırmaya çalıştım 8O bi vuruta b yerdeyim :lol:
Şunu sölemeden geçmicem eskiden pvp ler jangan kapısındaydı bn 15lv dim inanın her lv pvp yapabiliyordu 10 lv ler bi yerde 15 ler biyerde 20 ler bi 50 -60 lvlerpvp yaptımı ağzımız açık kalırdı :santa:
ilk trader maceramı anlatcam :mrgreen: ben yola çıktım 20 lv yim npc thiefleri player sanıodum makara: alın lan siz kimsiniz fln yazıodum :mrgreen: sora chakilere fln geldim bi baktım katil biri bnden de yüksel lv si onla baya bi savaştık sora bni öldürdü bde çok sinirlendim para gitti diye deil üstte bahsettim 3m para var makara: gittim atla oraya zerke bastım
zaten bn zerke çok zorlandığımda basadım adamı oracıkta kestim malları aldım ama
earth gostlar bıarır mı peşimi? ilk önce onları mangyang gibi bişi sanardım aklımca
janganın kapıının önünde mangyang vrsa dw dede earh gost yani 1 lv sanıodum makara:
gittim bi daldım gerisini bilionunuz :mrgreen:

He bide ilk avrupa geldiğinde bard açmıştım full str gidiyordum :D :D :D
bu tam 26lv de fark ettim bidahada eu char açmdım :DD
4ever Chin BoW

WeAre

Buralıyım
Oyuna Başladığımda Cap 60 yahut 70 di sparta yeni açılmıştı internet cafede takılırken arakdaşlar oynuyordu ilgimi çekti bana acc alıp verdikler girdim famela bir char açtım elimede bow aldım arkadaşlar hep kırmızıya bas demişlerdi:D günlerce skillsiz kastım daha sonra öğrendim ki skil vs varmış oyunda
Bir gün chakilerde kasarken hunter ve thieflerle karşılaşmıştım çok etklenmiştim birbirlerini kesmeye çalışıyorlardı öyle böyle zaman geçti oyunu öğrendim mars açılır açılmaz str bow char açıp kasmaya başladım bir arkadaşım aracılığı ile tbot ile tanıştım
daha eu gelince oyundan soğdum uzun süre pw serverlerde oynadım şuan 98 blader charım var isroda ama girip kasmak istemiyorum 2 kere kasmaya niyetlenip plus aldıysamda hep boşa gitti :)

Arkadasım gostermıstı Server Tibetti o 36 ıdı ben 24 felan kasmıstım carın saglam olması ıcın 2 str 1 ınt yap demıslerdı glavie cardı ^^ 100k para kasmıstım. O 36 lwl de 34 yaratıklarda kasarken yaratıklar ona 300 vurdukca bende geleyım bende 800 can var bende keserım dıodum ^^ :)

ilk başladıgım server Greece idi. Level Cap: 60 idi. Yaklasık 1 haftada 28 lwl olmustum unutmam Gemlik te bir cafede 30 lwl charla cafe sahibi hava atıyordu (2 ayda 30 lwl yapmıs =D) Gömmüştüm onu orda ^^.

İlk yaptıgım şey ise jangan dan çıkış kapasını aramaktı =D

STR-İNT karışık veriyordum daha güçlü olur diye ilk charım bladeydi ama ben blade bow glavie veriyormuşum okuldan bir arkadaşım bize gelmişti eve chara bakıyorduk tiger a tek atıyordum oo falan diyorduk makara: makara: makara: sonra at olmayı bilmiyordum o janganda atların olduğu yere giriyordum falan nasıl at alıcam makara: makara: makara: tüm dragon flagları satıyordum ve oyun ilk başladığımda 4-5 lvl im hala manyang lardayım yanlışlıkla tab a bastım birden kırmızı oldu adam ne olduğunu anlamadım sonra süper vuruyor falan dedim sonradan üzüldüm bu galiba önenemli bir şeydi oyuna başladığımdan beri ilk kez oldu falan demiştim makara:makara:makara:
daha cok anım var makara:makara:

İlk charım bow'du.canını az bulursam str ye ıntı az bulursam ınte verıyordum.Char tam bir felaketti.Lucky powder'ı öğrendiğimde milletin nasıl +3 bastığını anlamıştım :lol:

abimin arkadası bu oyunu tavsiye etmişti bana bende oyuna girdigimde kapının önüne cıktım manyang kestim manyang ı abimin arkadası sanıodm abime diodmki abi arkadasını kesiom habire:D
bide her levelde 2 str 1int sonraki lvlvde 2int 1 str yapıodm diodm strye verirsem intin gönlü kalır dier lvlde inte veriodm:D ama eskiden thieflik yapmanın zevki gibisi yoktu

İlk charım şifresini herkes biliyordu.5 günede bir soyuluyodu :lol: Zaten bir arkadaşın gazıyla başlamıştım.

ben actiktan 2 gun sonra 14 lv oldum
sonra mı...
+3 ün ne oldugunu bilmiordum isime yaradigi halde NPC ye satiordum
itemlerin ustunde Skill mastery yaziodu bende ona gore xD
butun skillere vermistim wizzard/celric/warrior/rouge/

Benim pcye ilk ark yükledi oyunu ilk açtıımda arkadaş samanları kes dedi bende mangyanglar yerine ordaki duran samanları kesmeye çalışıodum :mrgreen:

Str int karışık veriodum stryi yüksek tutardım hep insanlar full strmisin full intmisin die sorunca str fazla olduğından full str diodum :mrgreen:

3 sene önce oyuna başladığımda tigerlarda biriyle kasarken sohbet arasında extraloobu söledi o günden beri bu ailedenim :thumbsup: :beer:

24lvda gelen horseman bowu adı "HORSE"man olduğu için at üzerinde kullanılıyo sanıodum :mrgreen:

sıkıldıkça silah deiştirioduk her türlü mastery açıktı Skill tablosunun altındaki .../300 mastery 30lvda 150/300 olmustu ooo yüksek lvlara yaklaşmışız die sevinioduk :mrgreen:

ben başladığımda en yüksek lv 80di ve Sparta(New) da başlamıştım halada ordayım... :mrgreen:

oyunu kavradıktan sonra düzgün bi spear nuker açmıştım ama 60lvda çalındı sinirlenip 100lv char aldım :mrgreen:

+3 ü som // +5 i sos // sosuda sun sanıodum...bi gün earth ghostlardan +5 glavie düşünce olayı çaktım :mrgreen:

SRO 4 ever (dikkat bağımlılık yapar 8) ) :buddha:

Expectance demiş ki:
Bana ilk silkroad ı arkadaşım yüklemişti arkadaşım 39 lv nukerdi o zamanlarda oyun max lv 40 lv idi ilk arkadaşım bana 13 lv blade char vermişti ama daha oyunda nasıl yürüceğimi bile bilmiyordum 13 lv d e manyanglarda kasmıştım 1 saat sonra bunu okuldaki arkadaşlarıma anlatmıştım ve gülmekten yerlere yatmışlardı ^^ :mrgreen: :mrgreen: :P
Silkroad 60 lvl dan basladı diye biliyorum :confused1: :roll:

bana silkroadu abimin arkadaşı gösterdi daha doğrusu o abime abim bana :)) ilk charım glavie di 32 lvldi ve str int olayını lvl atlayışta bi str iki int birdahaki lvlde 2 str 1 int şeklinde dağıtıyordum 34-35 lvl civarlarında uyarıldım ve charı kapattım janganda kasılırken hp azalmıştı charın su kenarında çardak gibi biryer vardı oraya gittim ve yanlışlıkla n ye bastım baktım oturuyor hp azaldıgında hep oraya gider doldururdum (janganda kasılırken) ama sonradan charın heryerde oturabildigini fark ettim :)) rezilligin neresinden dönsen kardır.

Yukarı Alt