Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tam 30 gün boyunca sigara ve alkol içmeme kararı aldım bu kararımı almamda etken olan Six Pack olgusuna çok teşekkür ederim 30 gün boyunca hazırlık kampına giriyorum sonrasında bir bayram tatili yapıp bünyeyi alkol ve sigarayla buluşturacağım ardından sıkı bir vucüt çalışmasına başlayacağım hepimize hayırlı olsun.

ara ara şuursuzda takılabilirim ilk hafta sigarasızlık vurabilir ama iradeliyimdir atlatırım summer3:

extraloob demiş ki:
tam 30 gün boyunca sigara ve alkol içmeme kararı aldım bu kararımı almamda etken olan Six Pack olgusuna çok teşekkür ederim 30 gün boyunca hazırlık kampına giriyorum sonrasında bir bayram tatili yapıp bünyeyi alkol ve sigarayla buluşturacağım ardından sıkı bir vucüt çalışmasına başlayacağım hepimize hayırlı olsun.

ara ara şuursuzda takılabilirim ilk hafta sigarasızlık vurabilir ama iradeliyimdir atlatırım summer3:
%11 yag orani gerekiyor six pack icin bende bunun ustunde calisiyorum suan,kol gogus,omuz,kanat done alt yapi olusturuldu yeni hedef six pack cool2:

Okan abimin üstüne gitmezlerse birşeycik olmaz.Ama abi çok tahrip olucaksın özellikle 2 saattir nerdesin seni bekliyoruz mesajlarında :mrgreen:

omg senin gibi sportik biri sigaradamı içiyordu vallahi hiç haberim yoktu allah sabır versin bırakmışken şu zehre birdaha başlama abi..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ekim 'de var ya karton karton içeceksin o streste, boşuna uğraşma yanlış zamanlama extraaa :mrgreen: Yanında bir çekerim olmadı, abazaların hatun hatun hatun diye üstüne zıplamasından fena olur sigaraya zıplaman :lol: :dance: :mrgreen: :kalp:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Nina Ricci demiş ki:
bende tamamen bıraktın sandım dedim noluyor , 1 ay imiş ^^
Ona da bıraktım denmez aslında, Ramazan 'da oruç tutacağı için bırakmış gibi olacak insan :P Aslında sigara ciğerlere gidiyor, mideye gitmiyor ki orucu bozmaması lazım :cry:

Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:
Ona da bıraktım denmez aslında, Ramazan 'da oruç tutacağı için bırakmış gibi olacak insan :P Aslında sigara ciğerlere gidiyor, mideye gitmiyor ki orucu bozmaması lazım :cry:
ağızdan girdiği için sanırım :mrgreen:

Journalist

Aileden
Nina Ricci demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:
Puahahaha güzel yere şey ettirmişsin oral sevmiyorsan sigarayı almayacaksın ağzına makara: summer6:

Şaka bir yana hacım sigarayı ve alkolü bende bıraktım sadece elite zamanlarda kullanacağım artık yaşasın sağlıklı yaşam summer1: summer3: :beer: :santa: :kalp:

hacım yazdığın yazının ilk paragrafını okudum sonlara gelirken sigara ile alkolü 30 gün sonra buluşturacam diyince çok üzüldüm 30 gün kendini sıkan bunları kullanmayan adam hayatı boyunca da kullanmaz hacım sigarayı bıraktım diyince biran sevindim :'(

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Nina Ricci demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:
Burun sayılmıyorsa 1 ay burundan idare edebilirim :mrgreen:

Yukarı Alt