Server
Flora
Takımı
Galatasaray
genele yazayım kuzum hepsini tek tek okudum.

ilk pc.support deli yazmış ahahah kızdırmayın beni tersini yaparım makara: sigarayı sağlıklı yaşam için bıraktım alkolü ramazana dine saygım için bıraktım lakin oruç tutmam ama kimsenin yanında da yemek yemem gider kıyıda köşede yer takılırım oruç tutanlara saygımdan dolayı bu bağlamda hazır sigarayı bırakmışken asıl maacım sağlıklı bir yaşama yelken açmaktır kışın ciddi spor hayatına başlıyorum ve yazın bunu sergileyeceğim bir aktivite bulacağım ne bileyim su altı dalış olur yelken olur sörf olur bir su sporuna gideceğim ama önce vucudumda six pack çıkartmalıyım şu %11 yağ oranı dedin ya kuzum onu nasıl ölçtüreceğiz yarın hemen gidip ölçtüreyeyim walla merak ettim ^^

Ps : yanımda sigara alkol içebilirsiniz etkilenmem ama yanımda sex yapmayınız ortama sızarım 3 olurum hemen makara: nese:

bende vucüt geliştirmeye başladığımdan beridir sigara içmiyorum önceden yaptığımız halı saha maçlarında 20.dk dan sonra direk kaleye geçerdim nefesim yetmezdi şimdi maç sonuna kadar çok rahat oynuyorum sigara içen biriyle içmeyen biri arasında gerçekten çok büyük fark var...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cambaz738 demiş ki:
Okan abi aşırı yapma bi erkek olarak çok iğreniyorum çok iğrenç ^^

yok kuzum asla aşırı yapmam bende sevmiyorum böyle kadınları çekecek cezbedecek dokunmak isteyecekleri bir beden yapacağım hafif kaslı ve sert bir o kadar da nazik ve kibar :kalp:

sigaranın six pack'e doğrudan bir zararı yok ama spor yaparken kesinlikle var bu nedenle her türlü bırakman daha iyi Okan Abi, bizim kulüpteki yasin abi sigara içiyor ama karın kasları oldukça belirgin, sigaranın ona verdiği zarar maçta oldu ve kalbine yediği direk yumrukla bayıldı :lol: :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Unforgiven demiş ki:
sigaranın six pack'e doğrudan bir zararı yok ama spor yaparken kesinlikle var bu nedenle her türlü bırakman daha iyi Okan Abi, bizim kulüpteki yasin abi sigara içiyor ama karın kasları oldukça belirgin, sigaranın ona verdiği zarar maçta oldu ve kalbine yediği direk yumrukla bayıldı :lol: :lol:

kuzum yüzmeden geldim şimdi six pack olayına fena taktım havuzda da sen çok fitsin diyorlar ama taktım kafaya bu kış süppoo spor yapacağım yazında EXL buluşması organize ederiz artık ahahhaa makara:

extraloob demiş ki:
kuzum yüzmeden geldim şimdi six pack olayına fena taktım havuzda da sen çok fitsin diyorlar ama taktım kafaya bu kış süppoo spor yapacağım yazında EXL buluşması organize ederiz artık ahahhaa makara:
resmine baktım abi, vücudun zaten fit ama senin istediğin karnında 6 yastık olsun 3sağda 3solda ama sert yastık :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Unforgiven demiş ki:
extraloob demiş ki:
resmine baktım abi, vücudun zaten fit ama senin istediğin karnında 6 yastık olsun 3sağda 3solda ama sert yastık :D

aynen öyle bir de çıplak görsen zati süppoo dersinde işte 6 baklavayı çıkartmam lazım :P

gövde kol ve bacak kısımlarında hiç sarkma yok, üçgenleşmeye başlamış. hergün yüzmeyle ilgilensen koltuk altı kanadın açılır vücut üçgen olur. bu göbekle six pack'e çok az kalmış :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Unforgiven demiş ki:

gövde kol ve bacak kısımlarında hiç sarkma yok, üçgenleşmeye başlamış. hergün yüzmeyle ilgilensen koltuk altı kanadın açılır vücut üçgen olur. bu göbekle six pack'e çok az kalmış :beer:

ayy canımcım güzel moral verdin ama yemek yedikten sonra göbiş oluşuyor deliriyorum lakin 2 saat geçince vucudum tam çıkıyor dikkat edersen ortadan tam ortadan kasıklarıma kadar bir ayrım iniyor six pack bölgesini ortada yardım o belli içeride de 6 tane baklava var ama üzerinde ki tabakayı kaldıracağız :P

haftada 2 gün yüzme 2 gün fitness bu işi nisana kadar kotaracağım kuzum taktım kafaya bakalım nasıl olacak six pack çıkmasa bile vucut bayağı toparlar kendisini bu arada yağ oranı %11 falan diyorlar onu nerede ölçtüreceğim hacım bilgin var mı ?

Nisana kadar diyip kendini kısıtlarsan nisandan sonra 60 yasında dedeler gibi olursun.Spor ya tam yapılır ya tam bırakılır.Hic yoktan günde 5 km kosmak sart :nod: summer3:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
Nisana kadar diyip kendini kısıtlarsan nisandan sonra 60 yasında dedeler gibi olursun.Spor ya tam yapılır ya tam bırakılır.Hic yoktan günde 5 km kosmak sart :nod: summer3:

bro nisana kadar ciddi anlamda six pack ve vucut için çalışacağım nisandan sonra ömür boyu fitness center'a gideceğim canım az ve öz olacak ama sağlık için hep gideceğim bizimkisi mezara kadar aşk :P

*ayrıca günde 10km yürüyün diyor abd'li uzmanlar :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bel çevremi ölçmedim ki mezura lazım onu da şimdi arayıp bulmak zor iş nerede acep :P

Yukarı Alt