Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu nedir yahu ne kadar çabuk hızlı geçiş oldu da serverlara giremiyoruz 4 saattir deniyorum charı oyuna sokamadım gitti, clientless yok loader-rumata yok ee nasıl bu kadar full çekiyor bu serverlar bence kapıları daralttılar herhalde :think:

herculese 30 dk de girdim yöntemi buldum bro ilk önce gidiyoruz banyoya niyet ediyoruz başlıyor el ağız tüm vücüt ^^

MetoveR demiş ki:
herculese 30 dk de girdim yöntemi buldum bro ilk önce gidiyoruz banyoya niyet ediyoruz başlıyor el ağız tüm vücüt ^^
:mrgreen:

Hayırdır extra premiumsuz gezmezdi? :curtain:

Hacım , loader yok vs vs diyoruz ya , biz öyle zannediyoruz :wink1:
Shiva açıklama yapmış ,
Gold Botlar farklı program kullanıyorlarmış ve hack shield i kırmışlar.
Ama bu normal kullanıcıları banlatan bir uygulama olduğu içinde açıklamıyorlarmış...

baslıcam ya qıcıttılar sro yu a.q deniorm deniorm qrmior^^ ille para gerekio :)

hertürlü bizans oyunu dönüyor şu oyunda :)) hackerlar arasında kıyasıya bir çekişme illegal program üzerine program patlatıyorlar. joymax ta böylece haklı sebep buluyor kendine aklı sıra :)) ve sokmuyor kimseyi premiumsuz açtığı 1 lv charlar ile oyunun önceki hallerini özledim para hırsız yoktu o zamanlar olduğu gibi oynuyorduk.

ya bende sabah 8:24 den beri deniyorum persia ya şuab akşam 20:27 bunedir böyle ya 12 saat oldu yeter gir be girr bug ada takılmadı bu nedne peki girmiyo yeter olan yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!

Arkadaşlar bu gün 2. gün saaat bu sefer gece 5:02 de denemeye başladı çarı server persia şuan saat sabah 10:22 ve hala deniyo girmedi burdan yetkililere sesleniyorum(GM ve GM ler) alllah belanızı versin çarı yeni aldım olan bi insaf be par abiriksin piremium alcaz sabredin biraz hemde 1000 silk çekcem olan herkese iyi günler.Gelişmelerden haberdar ederim sizi.

ya hala girmedi 28 numaralı serverden deniyomuş çıktım girdim 30 numaralı serverden deniyo ama gene hala girmedi gir artık olan girrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

sayong demiş ki:
Arkadaşlar bu gün 2. gün saaat bu sefer gece 5:02 de denemeye başladı çarı server persia şuan saat sabah 10:22 ve hala deniyo girmedi burdan yetkililere sesleniyorum(GM ve GM ler) alllah belanızı versin çarı yeni aldım olan bi insaf be par abiriksin piremium alcaz sabredin biraz hemde 1000 silk çekcem olan herkese iyi günler.Gelişmelerden haberdar ederim sizi.
lolz Gm'in burada işi ne :mrgreen: :mrgreen:

Eskiden Normal bi oyundu herkes istediği gibi oynuyor pek fazla paraya dayalı şeyler yoktu. Fakat kullanıcı sayısı biraz artıp oyun sahipleri işi uyandıkları için Daha fazla silk satmak için böyle bi yönteme ortak olmuşlardır. Bunun başka bi açıklaması olacağını zannetmiyorum. Başkasının botları deniyor ama Silkroad Yapımcılarının oluşturduğu bottur. Bu böyle gider. Kullancısı sayısı düşer 2 hafta boş takılırlar sonra yine aynı 8)

haLa deniyo girmedi girsede bare bi 6 dk oynasam :) bi görsem ena zından çarı ya

Yukarı Alt