serilik de isrobot demişin ama sbot daha seri kasıyo isro bot un tek iyi özelliği script yapmana gerek yok

Ayrıca bir farkılılık daha var.
İsrobotla oyuna girildiğinde hemen kasmaya başlamaya çalışıyor daha auto training demeden.
Ayrıca botu durdurmak istediğimizde durdurmak çok zor.
Sbotta ise hemen duruyor ve chara girdiğinde bot başlamıyor.

furious demiş ki:
serilik de isrobot demişin ama sbot daha seri kasıyo isro bot un tek iyi özelliği script yapmana gerek yok
isro da eu buff 'u alma cin isen , bak bakalım hıza :P ayrıca sbotta " Ultra fast attack mode " var. bu özelliği kullanma sonra karşılartır ve isrodaki canavar değişimi bi daha gözlersen sevinirim. ^^

Bu arada ben 74 wiz charimla onglarda s-botla millete ks yapiyordum :D birine ks yaparken baktım adam s-bottanda seri s-bot yaratık çıktıktan sadece 1 saniye belki daha az sure sonra vuruyordu ama adamın botu çıktığı anda başlıyordu sordum aFk olduğu için ogrenmem zaman aldı ama bana İsRobot kullandığını söyledi ilk inanmadım ama gerçekten isrobot hızını gerçekten arttırmış kuluyorum :D onları

bencede sbot daha hızlı kasıyor
uzun soluklu oyunda kalma işi isrobotta da oluyor. sbot yokken isrobot kullanıyordum. charı oyuna sokuyodum en az 3-4 gün kalıyodu oyunda. daha fazla kalması içinde silk lazım çünkü bilindiği gibi sro da paran varsa kralsın ve paraya göre muamele görürsün :) [ör: 1-2 ay silk çekmedim item çok düşmedi sonra 100 silk çektim bi günde en az 3 item düştü xD ]

yinede tşkrler karşılaştırma için :beer:

güzel karşılaştırma olmuş. bende bir iki şey söyleyim :) isrobot yaratıgı hızlıca seçip saldırma konusunda çok iyi ama bazen skillsiz vuruslar yapıyor. mesela bi skill i kullandı sonra tekrar o skılı kullanmak ıstıyor süresi dolmadıgı ıcın kullanamıyor ve skillsiz vuruyor ama sbotta ben skillsiz 2 kere ardarda vurdugunu gormedım eğer oyunda lag yoksa. o yönden sbot daha güzel. script olayı biraz kötü oluyor cidden kasma yerini deiştirirken sıkıyor insanı. bide npc lerde cok oyalanıyor, yavas alıyor ve her seferınde atcıya ugruyor :D aylık 5 euroya sınırsız char kasma imkanı verdiği için sbot şuan piyasada en çok tutulan bot. bide benm sevmedıgım bi özellik sbotun programını alttakı gorev cubugundan gizleyememiz. dalgınlıkla falan yanlıslıkla kapattıgı oluyor ınsanın normal bir pencere sanıp oyun da gidiyor pre de yoksa ugras dur sonra :D ama yine de yeni olmalarına ragmen çok iyi denebilecek bi bot bence :)

sbot un bir gıcık yanı var srobot gibi DC yediginde tekrar auto login olmuyor oyle beklıor ama ben isrobot kullanıyorken dc yesin veya arada net gitsin net geldıgı gıbı tekrar kendı kendıne girerdi ama kabul etmek gerekki sbot'a gore cok tuzlu =)

iSRO bot Reserve Scorl filan kulaniyor amam sBOT yapamiyor onuda ekkle.. :)

blood_moon demiş ki:
dostum guzel dusunmussunde bana gore sbot ve ısro bot kesınLıkLe karsılastırılmaz bıle nedenlerıne gelınce..
1 aylık sbot 5 euro ve dıledıgın kadar char kasabıLıorsun botta. bu zaten baslı basına gore dıger botları solda 0 bırakmasına bıLe yeterLı.
2 bılındıgı gıbı sbotta 2 pc sınırı var ornek bul bı arkadas 2 pc de kullanın ayda sbot sana 2.5 euro ya gelsın. ayda 2.5 euro bır aylık sınırsızca char kasabılırsın..
3 sbot kesınlıkLe yavas bı bot deıL bana gore sbot tbottan bile daha serı kasıyor..
4 pet ayarı pete her ıstedıgını toplatabıLıyorsun..
5 sbot dıger botlara gore bır cok avantajıda var..mısal unıgue alarmı + basma otomatık str ınt verme clıentsss ozellıgı akLıma gelenler sımdıLık bu kadar .
sbot dezavantajı yokmu su anLık bana gore tek dezavantajı petın topladıklarını karakterın ustune aktarmaması ve ornek char sehre geldıgınde parası az mıktarda ıse alısverıste eksık seylerı kaldıysa kasma yerıne gıtmıor..bu sorunlarıda ortadan kaldırdıklarında zaten muthıs oLan sbot bu aLemde tek kral oLarak kaLıcak.
pekı isro bot neyı var

1 ayLık ısro bot alsan kafadan 24 tl sbot 2 katı bı para.kredılı kullanıorsun dıyelım 7/24 kassan o kredı sana en fasla max 8 veya 9 gun dıger hesabını sen yap..
2 ayLık ısro botta tek char kasabıLıyorsun kredıLı ısro botta ıstedıgın kadar char kasabıLıyorsun fakat kredınden gıdıyor..
3 ısro botta pet ayarı yok ne toplayıp toplamayacagına anca pet yerıne char fıltre ayarı yapıosun char topluor nasıL bı ozellıklikse anca pet para ve ıtem toplayabıLıyor..
4 bana gore ısro bot kesınLıkLe serı bot deıL sbot serıLıkte ısro botu bana gore soLda 0 bırakır.
ve isro bota herhangı bı charla ks yap char angut angut bekLıo .) kafası sonradan dank edıp kasmaya baslıyor.)
isro botun bana gore tek + scrıpt ozellıgı bı scrıpt ozellıgı var dıye koskoca sbottakı bır cok ozellık ve butcemı sarsmayan bı bottan vazgecmem.)

sızce hangısı daha harıka ve hesapları sarsmayan bır bot kararı sız verın..
iyi forumLar.
direk ezdin isroyu :mrgreen:
arkandaym durmak yok yola devam :beer: :thumbsup:

Exa

rank8
BitterSweet demiş ki:
furious demiş ki:
isro da eu buff 'u alma cin isen , bak bakalım hıza :P ayrıca sbotta " Ultra fast attack mode " var. bu özelliği kullanma sonra karşılartır ve isrodaki canavar değişimi bi daha gözlersen sevinirim. ^^
Bi botun ozelliklerini karsılastırmıyomuyuz zaten? Neden o özelliği kullanmayalım ki.

Bugüne kadar hep isrobot kullandım. diğer botları hiç denemedim ama okuduklarıma göre avantajları olduğu kadar dezavantajlarıda var. tek çar kasıyorum çok çar açmıyorum ve bu yüzden rahatımı bozamam isrobota devam, devrime selam :D

Güzel karşılaştırma olmuş.
Ama şahsen ben daha script sorunu yaşamadım.Char gül gibi gidip geliyor.
Ayda 1 belki script oluşturmak lazım gelir.O da problem değil.Üstüste ekleme ile kolay oluyor. :D
Fiyat oranı çok uçuk zaten.
Sbotla 1 ay 7/24 15 Char kas 5 Euro.
İsro ile 15 Char kas 7/24 ile Günlük 180 Kredi Gider. :D

Bence isrobotun , sbottan tek iyi bir özelliği var oda auto login için. Ama eğer charınızda Pre mevcut ise sbotun auto loginde gayet işe yarıyor. Ben 3 yıl isrobot kullandım ve sbot ilk çıktığı günden bu yana isro botu bırakıp sbot a döndüm gerçekten , ekonomi açısından sbot 4ever arkadaşlar. İki botu aynı yerde tutmak bile yakışmıyor. :) Bir Sbot kullanıcısı olarak çok memnunum . Ve son olarak herkeze %100 tavsiyede bulurunurum. iyi günler :byes:

mehmet48 demiş ki:
Bence isrobotun , sbottan tek iyi bir özelliği var oda auto login için. Ama eğer charınızda Pre mevcut ise sbotun auto loginde gayet işe yarıyor. Ben 3 yıl isrobot kullandım ve sbot ilk çıktığı günden bu yana isro botu bırakıp sbot a döndüm gerçekten , ekonomi açısından sbot 4ever arkadaşlar. İki botu aynı yerde tutmak bile yakışmıyor. :) Bir Sbot kullanıcısı olarak çok memnunum . Ve son olarak herkeze %100 tavsiyede bulurunurum. iyi günler :byes:
Sbottada auto login var.

Yukarı Alt