||| SBOT ve iSROBOT Karşılaştırma |||

- Resim Silinmiş.

Merhaba arkadaşlar burada sizlere Dünyanın en iyi botu olmaya aday SBOT ile eskimeyen yılların botu iSROBOT'u karşılaştıracağım.Burada edindiğim bilgiler beni gerçekten çok şaşırttı.SBOT'u hızlı diye bilirdik ancak iSROBOT'un kasma hızı seriliği,cisimle karşılaşma anındaki atikliği hız konusunda iSRO'yu SBOT'tan daha hızlı kılıyor.

Şimdi karşılaştırma sonuçlarına geçelim.

- Resim Silinmiş.

İki botta birbirlerine rakipmiş gibi durmasada, SBOT piyasayı ele geçirecek gibi duruyor.iSRO ise bu kadar uzun yıllar popüleritesini biraz kaybettiysede ayakta kalmasının en büyük nedeni kredili sistemidir.

Şimdi sizlere edimdiğin bilgilerin kısa özetini yapacak olursam,

Oyunda kasma hızı ve cisimlere takılmama konusunda iSROBOT

Oyunu uzun soluklu Clientless ile 5 gün 10 gün hatta 1 ay bilgisayarı kapatmaksınız kasmak için SBOT

yani buda demek oluyor,

7/24 Bot için : SBOT , Serilik için : iSROBOT

Saygılarımla
Moderatör BitterSweet

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Journalist

Aileden
Evet güzel topic olmuş ellerine sağlık :muck:

isro ile başladığım yolda hep isro ile devam etmiştim tekrar oyuna dönecek olsamda isro kullanırım herhalde script olayı bana göre değil lakin SBOT'u hiç kullanmadım merak ediyorum açıkcası :think:

Sbot'ta hızlı hakkını yememek lazım dünden beri %30 kastım 90lv chara düşünün yani ki sabah DC yemiş.

dostum guzel dusunmussunde bana gore sbot ve ısro bot kesınLıkLe karsılastırılmaz bıle nedenlerıne gelınce..
1 aylık sbot 5 euro ve dıledıgın kadar char kasabıLıorsun botta. bu zaten baslı basına gore dıger botları solda 0 bırakmasına bıLe yeterLı.
2 bılındıgı gıbı sbotta 2 pc sınırı var ornek bul bı arkadas 2 pc de kullanın ayda sbot sana 2.5 euro ya gelsın. ayda 2.5 euro bır aylık sınırsızca char kasabılırsın..
3 sbot kesınlıkLe yavas bı bot deıL bana gore sbot tbottan bile daha serı kasıyor..
4 pet ayarı pete her ıstedıgını toplatabıLıyorsun..
5 sbot dıger botlara gore bır cok avantajıda var..mısal unıgue alarmı + basma otomatık str ınt verme clıentsss ozellıgı akLıma gelenler sımdıLık bu kadar .
sbot dezavantajı yokmu su anLık bana gore tek dezavantajı petın topladıklarını karakterın ustune aktarmaması ve ornek char sehre geldıgınde parası az mıktarda ıse alısverıste eksık seylerı kaldıysa kasma yerıne gıtmıor..bu sorunlarıda ortadan kaldırdıklarında zaten muthıs oLan sbot bu aLemde tek kral oLarak kaLıcak.
pekı isro bot neyı var

1 ayLık ısro bot alsan kafadan 24 tl sbot 2 katı bı para.kredılı kullanıorsun dıyelım 7/24 kassan o kredı sana en fasla max 8 veya 9 gun dıger hesabını sen yap..
2 ayLık ısro botta tek char kasabıLıyorsun kredıLı ısro botta ıstedıgın kadar char kasabıLıyorsun fakat kredınden gıdıyor..
3 ısro botta pet ayarı yok ne toplayıp toplamayacagına anca pet yerıne char fıltre ayarı yapıosun char topluor nasıL bı ozellıklikse anca pet para ve ıtem toplayabıLıyor..
4 bana gore ısro bot kesınLıkLe serı bot deıL sbot serıLıkte ısro botu bana gore soLda 0 bırakır.
ve isro bota herhangı bı charla ks yap char angut angut bekLıo .) kafası sonradan dank edıp kasmaya baslıyor.)
isro botun bana gore tek + scrıpt ozellıgı bı scrıpt ozellıgı var dıye koskoca sbottakı bır cok ozellık ve butcemı sarsmayan bı bottan vazgecmem.)

sızce hangısı daha harıka ve hesapları sarsmayan bır bot kararı sız verın..
iyi forumLar.

ben açıklamada dedim,7/24 için SBOT , performans için iSROBOT

ayrıca ^^

Biz burada sadece karşılaştırmayı yapar,paylaşarız. Kullanıcıya bunu alın şunu demeyiz. Kullanıcının kendi bileceği iştir o :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mükemmel olmuş topic ellerine sağlık canımcım, eksiklerini söyledim :P

Ben bu Sbotda çok zorlandım mesele ilkkez kullanıcak 1 i olarak bunu kurmaya kalkmak script yapmak kafadan 1 saatini alıyor çünkü millet anca anlıyor.Al işte şuanda mesela Couldn't start SRO Client...[18:16:16] * Starting of sro_client.exe failed
Diyor bir çözümüde yok hedefteki SRO klasörünüde belirttim yine aynı acele dışar çıkman gerekti Scritpin yoksa SBotda mal gibi ortada bırakıyorsun çarı birde ÇAR DC yiyince Otomatik girme başlı başına sorun buradaki açılmış konuları harfiyen uyguladım girmiyor . Fazla para olsun başın az ağırsın İsrobot derim ben.Diyorum ama Şuanda Sbot kullanıyorum :D yeni almıştım deniyorum şuanda .

İsrobotu kullanyordum, sbotu ise şuan SADECE clientless olduğu için kullanıyorum.İsrobota clientless gelse isrobota dönerim.

Yukarı Alt