arkadaşlar char sroage ye girip düzenleme yaparken dc oluyor sebebini bilen varsa yardımcı olabilirmi acaba

Gentleman

Tanınıyorum
evrencikli demiş ki:
Botum kasma yerine kdr herşeyi sorunsuz yapıp kasma yerine geliyor fakat geldiğinde öylece bekliyor. yerinden bile kıpırdamıyor bir türlü düzeltemedim ne yapmam gerektiği konusunda bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Skilleri birdaha kontrol edip, save setting yapsaydin. Ondan haric, Use script Cordinates isaretli mi ?

evrencikli demiş ki:
Botum kasma yerine kdr herşeyi sorunsuz yapıp kasma yerine geliyor fakat geldiğinde öylece bekliyor. yerinden bile kıpırdamıyor bir türlü düzeltemedim ne yapmam gerektiği konusunda bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

radius kısmında botun kasma alanının nekadar olacağını belirttinmi ?

arkadaşlar bot dünden beri no dc özelliğini kaybetti bo sırun hakkında bilgisi olan varmı oyuna giriyorum trafic dediğinde dc oluyor v1,6d de aynı sırun var sildim yükledim olmadı client değiştirdim olmadı orjinal clienttede olmuyor yardım lütfen

S.a Arkadaşlar...
Bir sorunum var. Botum potu bittikten sonra şehire döndüğünde her seferinde dc yiyor. Özellikle bankaya girdiği gibi dc oluyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

korkusuzzzz demiş ki:
S.a Arkadaşlar...
Bir sorunum var. Botum potu bittikten sonra şehire döndüğünde her seferinde dc yiyor. Özellikle bankaya girdiği gibi dc oluyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
sbot klasörünün içindeki storage dat dosyası var onu silersen geçer :thumbsup:
geçmezse tekrar yaz ok :wink1:

Gentleman

Tanınıyorum
fgonul46 demiş ki:
arkadaşlar bot dünden beri no dc özelliğini kaybetti bo sırun hakkında bilgisi olan varmı oyuna giriyorum trafic dediğinde dc oluyor v1,6d de aynı sırun var sildim yükledim olmadı client değiştirdim olmadı orjinal clienttede olmuyor yardım lütfen
"Automatic reconnect if server full" isaretleyip, save settings de, Login dedikten sonra, ama oyunu acmadan =)

yav bu bota önceden barddan noise ve moving bastırıyordum şimdi basmıyor acaba nasıl çözebiliriz

Apt

rank8
GuveNn demiş ki:
yav bu bota önceden barddan noise ve moving bastırıyordum şimdi basmıyor acaba nasıl çözebiliriz
Silah değiştirme özelliğini kullanıpmı bastırıyodun?

evet ayarlar sorunsuz ancak öncede şöyle bi hatası vardı noise bitene kadar ne moving de basmıyordu premium bastığımdan beri ise ikisinide basmıyor :S swicth weapon ayarım doğru

arkadaşlar ped görev itemlerini çıkan hepsini toplamıyor konu hakkında bilgisi olan varmı?

arkadaslar benımde sorunum ????? hatası verıyor bellı aralıklarla ekran kartı driver fln dıyorlarda yeni guncelledım 8600GTS ekran kartım neden acaba bu bottan mı kaynaklanıyor

Yukarı Alt