Truth demiş ki:
Degree 8 item found!
[20:13:18] Stopping automatic alchemy function! No lucky powders left!

Bu ne ?
tam emin değilim ama item'in dg si ile lucky powder ın dg si aynı deil ondan basmıyor olabilir

salih30 arkadaşım dün bi error hatsı için yeni konu açmıştım sende yok boş şeyler için konu açmayın falan diye inceden fırçaladın ok dedik buraya yazdık ama bi cvp gelmedi şu boş olayı doldura bilcenmi yok bilmiyosan başkalarına soralım yada bi başkasına danışıversen bak kaç kişi aynı hatadan müzdarip

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
nedirr hata mesajı bana anlatabilirmisiniz bir de ekran görüntüsü verirseniz daha net çözüm sunabiliriz.

Gentleman

Tanınıyorum
srocello demiş ki:
salih30 arkadaşım dün bi error hatsı için yeni konu açmıştım sende yok boş şeyler için konu açmayın falan diye inceden fırçaladın ok dedik buraya yazdık ama bi cvp gelmedi şu boş olayı doldura bilcenmi yok bilmiyosan başkalarına soralım yada bi başkasına danışıversen bak kaç kişi aynı hatadan müzdarip
ilk girdiğin bilgisayarda bot u aç botusernameyi ve passwordu yanlış gir o sağ üstteki yeşil yazı kırmızı olacak o zaman giriş yapabilirsin login olarak görmicek ilk pc i :wink1:
SBot Iki Hardware ID ye sinirli. Üstdeki yazdigim yöntem olmuyorsa eger. En Basit cözüm, SBot sitedeki admine pm atip cözebilirsin.

hocam hata 3. pc de kullandığımdan muhtemelen ben evde 1 pcde kullanıyordum sora işyerinde 2 pcden daha açtım şuan işyerindeki 2 pcden açabiliyorum fakat onları kapatıp evde açmak istediğimde bu hatayı veriyor resimdeki galiba hardware resetlenmesi gerekliyomuş ama botcavedekilerin dilinden anlamam anlatamıyorum bi yardım ederseniz sevinirim
buarada ben burda resim eklemeyi beceremedim

Gentleman

Tanınıyorum
srocello demiş ki:
hocam hata 3. pc de kullandığımdan muhtemelen ben evde 1 pcde kullanıyordum sora işyerinde 2 pcden daha açtım şuan işyerindeki 2 pcden açabiliyorum fakat onları kapatıp evde açmak istediğimde bu hatayı veriyor resimdeki galiba hardware resetlenmesi gerekliyomuş ama botcavedekilerin dilinden anlamam anlatamıyorum bi yardım ederseniz sevinirim
buarada ben burda resim eklemeyi beceremedim
ilk girdiğin bilgisayarda bot u aç botusernameyi ve passwordu yanlış gir o sağ üstteki yeşil yazı kırmızı olacak o zaman giriş yapabilirsin login olarak görmicek ilk pc i <<-- Bunu uyguladin mi ?

1. Sbot sitesine girip, Login yap.
2. Shiva Admin'e pm atmak icin Tikla
3. Subject: Hardware Id Reset
Text:
Hi Shiva, may i ask you for a favour. I've made a mistake by using Your Bot on my office computer, now i need to ask you for a ID Reset, so that i can use it at my home Pc. Thanks in advance. I'm sorry if I bothered you. Regards

Login olduktan sonra start clienti tıklayınca bu hatalardan birisini alıyorum sorun nedir acaba ???
[20:38:18] * Couldn't start SRO Client...[20:38:18] * Starting of sro_client.exe failed!
yada [20:39:10] ** Error at select call!: 10038

Gentleman arkadaşım çok teşekkür ederim ilginden dolayı kaç gündür bunun için uğraşıyordum shiva ya pm attım yazdığın gibi şuan offline galiba inşallah çözer bugün yanlız yardımından dolayı çok teşekkür ederim umarım salih30 arkadaşımızada örnek olur

Gentleman

Tanınıyorum
srocello demiş ki:
Gentleman arkadaşım çok teşekkür ederim ilginden dolayı kaç gündür bunun için uğraşıyordum shiva ya pm attım yazdığın gibi şuan offline galiba inşallah çözer bugün yanlız yardımından dolayı çok teşekkür ederim umarım salih30 arkadaşımızada örnek olur
Herzaman hizmetinizdeyiz EXL. Umarim cabuk cözülür

Cevap verebilicek birisi yok mu?
Login olduktan sonra
Start Clienti tıklayınca
[20:57:16] * Couldn't start SRO Client...[20:57:16] * Starting of sro_client.exe failed!
[20:58:03] ** Error at select call!: 10038
hatalarını alıyorum ne yapmam grk ???

Gentleman

Tanınıyorum
korkusuzzzz demiş ki:
Cevap verebilicek birisi yok mu?
Login olduktan sonra
Start Clienti tıklayınca
[20:57:16] * Couldn't start SRO Client...[20:57:16] * Starting of sro_client.exe failed!
[20:58:03] ** Error at select call!: 10038
hatalarını alıyorum ne yapmam grk ???
Yukarida Settings --> Chose Silkroad Directory --> Silkroad klasörü sec

srocello demiş ki:
ne diyosun arkadaşım sen kafan mı iyi akşam akşam içtin mi yoksa bana mı öyle geliyo :twisted:

ark bot kasma alanına gidicek ama yetile protectör shop yıkıcam die ugraşıo orda takılıp beklio nie böyle birşey oluyor yaf:(

kafayı sıyırtıcak yaf şimdide şehri dolaşıyor gidiyor stablede return basıyor tekrar şehri dolaşıyor

@blkdew1l sorunun %90 setting sekmesindeki ayarlardan kaynaklanıyor.

Soru : Bot towndayken npcleri sürekli geziyor. bir türlü kasma alanına gitmiyor. nasıl çözebilirim.
Cevap: botun npc den almasını istediğiniz hp/mp ve diğer itemlerin bulunduğunuz townda olduğundan emin olun. örnek: semerkand/downhang/hotan da hp recovery herb alamaz bot. dolayısıyla da towndan çıkamaz.
buna benzer bi durum söz konusu olabilir. birde şöyle dene. stop training e bas.
Training Place sekmesinde Training Place Setting var. orada X ve Y kutucuklarına 100 yaz(ikisinede)
sonra yine training place den script göster(yapmış olabilirsin yeniden yap). ve use script coordinate seçilimi kontrol et. seçili değilse seç. sonraki adım ise save setting. save setting e bastığında dikkat edeceğin nokta şu. X/Y kutucuklarına yazdığın 100 rakamları değiştimi. değişmiyorsa script hatalı demektir. değişirse eğer yüksek ihtimalle kasma alanına gidecektir.

Edit:
Script seçtiğinizde X ve Y kutularına scriptin son satırındaki koordinatları yazar.
Kod:
go(108,31)
go(56,43)
go(18,47)
go(-8,48)
go(-78,48)
go(-111,45)
go(-151,47)
go(-170,47)
go(-208,48)
go(-223,86)
go(-233,152)
go(-235,181)
go(-235,222)
go(-231,281)
go(-231,281)
böyle bir scritimiz olsun. bu durumda bot X kutusuna -231 Y kutusuna 281 yazar/yazmalıdır.

Yukarı Alt