SBOT Clientless Kullanan Banlanır mı ?

• Banlanır

Votes: 151 49,2%
  • Banlanmaz

Votes: 157 51,1%

• Total voters
    307
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SBOT Clientless Kullanan Banlanır mı ?

biliyorsunuz ki herkes SBOT kullanmaya başladı malum bizde ilk çıktığı günden beri kullanıyoruz ve Clientless olarak ben takılıyorum, bazı tospalar diyor ki banlanırsın diye sizce durum nedir bakalım ?

Silkroad Online Oyununun Gündemini Oluşturan Oyuncuların Oluşturduğu Anket Sonuçlarını Heyecanla Bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Burada tospa ben oluyorum :P

Banlanır niye banlanır , bu clientless'ın goldbotlardan bir farkı yok , onlar her hafta tranşlanıyor bizde kaynarız yanlarında .

(Farkı var demeyin , farkı olsaydın gold satıcıları sbot'a geçerdi.)

Banlanmaz niye banlanmaz , bir sürü paralı oyuncu sm'nin çıkmaması üzerine bununla oynuyor serverın yarısını banlayacak mı ?

(Silk alanları banlar almayanları banlamaz demeyin , viewtopic.php?f=11&t=90592 )

Ben ban list'i bekleyeceğim sbot bölümüne bakacağım , baktım orada hiç kimse yazmamış clientless kullandım banlandım diye bende kullanmaya başlayacağım yok yazıyorsa ohh diyeceğim.

(Bu yazıyı yazdıktan sonra nereye bakacağımıda artık tam bilmiyorum ama neyse)

Yok hacım bence banlanmaz yüklü miktarda silkini alıyorsun zati sbot paralı onada para veriyorsun sbotun bir işlevi olan clientlessden banlanılmaz diyorum :curtain:

bot369'un clientless botları var onlar direk banlanıyor bir tane banlanmayanları yok..

Ama SBot da ilk basta normal giriyoruz..Game Guard'ı deaktive etmiyoruz..

Sanki Banlanma ihtimali diğer clientless lere göre daha az.

Ben şöyle yapıyorum 7 char sokuyorsam 6 sı clientless Hilton normal onu riske atmıyorum diğerleri banlanırsa banlansın diyorum..

Gerçi bizler her ay abone gibi Premium Plus,silk , pet vs alan kişileriz

banlancak en son kişileriz diyebilirim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
Burada tospa ben oluyorum :P

Banlanır niye banlanır , bu clientless'ın goldbotlardan bir farkı yok , onlar her hafta tranşlanıyor bizde kaynarız yanlarında .

(Farkı var demeyin , farkı olsaydın gold satıcıları sbot'a geçerdi.)

Banlanmaz niye banlanmaz , bir sürü paralı oyuncu sm'nin çıkmaması üzerine bununla oynuyor serverın yarısını banlayacak mı ?

(Silk alanları banlar almayanları banlamaz demeyin , viewtopic.php?f=11&t=90592 )

Ben ban list'i bekleyeceğim sbot bölümüne bakacağım , baktım orada hiç kimse yazmamış clientless kullandım banlandım diye bende kullanmaya başlayacağım yok yazıyorsa ohh diyeceğim.

(Bu yazıyı yazdıktan sonra nereye bakacağımıda artık tam bilmiyorum ama neyse)

Bunlara ek olarak bir şey daha söyliyeyim ;

Eğer bu botun clientless modunda banlanma olmazsa müthiş bir şekilde satar değil tbot isrobot bile karşısında duramaz. Müthiş bir şey çünkü bilgisayar kasınca normalde oyundan atması gerekirken devreye sbot girip clientless moduna çeviriyor.

Gentleman

Tanınıyorum
Benim Clientless ile kastigim yaklasik tüm (90%) Honor Charlar Banlandi !

P.S: Normal Client ile kastigim Honor Charlar hala duruyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ban list'i dört gözle bekliyorum bu kadar düzenli silk alırken banlanırsam şoke olurum.

Yukarı Alt