SBOT Clientless Kullanan Banlanır mı ?

• Banlanır

Votes: 151 49,2%
  • Banlanmaz

Votes: 157 51,1%

• Total voters
    307
UltraViole demiş ki:
Paralı olan hic bir şeyde ban olmaz abi :D

ÇOK YANLIŞ Bİ DÜŞÜNCE

banlanmazsa benim level 70 MR_LAW rome serverimdeki çarımı geri versinler PLUS TAVŞAN HERŞEYİ VARI.üstünde ban yediginde diger çarlarım gibi 150 şer silk vardı ama bot yüzünden banlandım..(bi süre beleş bot kullanmıstım)

Banlanırsa süper olur oyunu kökten bırakırım, banlanmaz ise daha süper olur oyunda king + king olurum :D ayrıca yabancı arkadaşlar Sbotun crackli versiyonunu duymuşlar üye olup link soruyorlar sizce neden. Bence rahat olun diyeceğim diyemiyorum piyango vurusa affetmezler . Bot konusunda ne+ ne- 0 konumunda bekliyorum :D

Bence bu söylediklerime kulak ver okan abi.
Benim 800k küsür spli 5 tane charım banlandı.Hepsini aynı party de kasıyordum.Yaklaşık 750şer silk vardı hepsinde.arkadaşlarımla yeniden başlamak istiyorduk ama sadece clientless ile girdim diye banlandı.Umarım sen banlanmassın ama bence birdaha kesinlikle clientless kullanma sana tavsiyem.

banlanmaz ndn banlanmaz çünkü bu embesil joymax bi şey beceremiyo plutoda 85 lvl oldu gbot lar düşün halimizi ama gider bu joymax adam gibi kasmış silkini çekmiş adamları banlar bu joymaxdan herşey beklenir
soruya cevap veremedim ama enazından içimi döktüm :D

Clientless yüzünden 3 tane 400k spli charım gitti.Sbot'un sistemi belki değişiktir bilmiyorumda sizce riske girmeye değermi?

Kemalist demiş ki:
Burada tospa ben oluyorum :P

Banlanır niye banlanır , bu clientless'ın goldbotlardan bir farkı yok , onlar her hafta tranşlanıyor bizde kaynarız yanlarında .

(Farkı var demeyin , farkı olsaydın gold satıcıları sbot'a geçerdi.)

Banlanmaz niye banlanmaz , bir sürü paralı oyuncu sm'nin çıkmaması üzerine bununla oynuyor serverın yarısını banlayacak mı ?

(Silk alanları banlar almayanları banlamaz demeyin , viewtopic.php?f=11&t=90592 )

Ben ban list'i bekleyeceğim sbot bölümüne bakacağım , baktım orada hiç kimse yazmamış clientless kullandım banlandım diye bende kullanmaya başlayacağım yok yazıyorsa ohh diyeceğim.

(Bu yazıyı yazdıktan sonra nereye bakacağımıda artık tam bilmiyorum ama neyse)
@Kemalist bir ara joymax bot banlamak için şöyle demişti.

hiç kimse el ile bir gittiği yoldan bir daha gidemez. aynı koordinatları takip eden(bot gibi) charlar banlanacak diye. o ara tibette oynuyodum yollar bomboş hiç kimse botu at ile kasma alanına götürmüyo herkes reverse kullanıyo. şansıma dedim jm nin blöfünü yemicem gördüm dedim benim bot at sırtında gitti. beni görenlerde bir süre sonra benim izlediğim yolu izledi. ve kimse banlanmadı.

joymax istese auto ban sistemi getirebilir(bkz. Dekaron) bot kullanan kişi otomatik banlanıyor. nasıl anlıyolar derseniz: adamların dünyasında adamlardan gizli birşey yapamazsınız. Joymax hani gm lerimiz çalışıyor diye haftalık ban listesi asıyor. şu gold tacirlerinin çığırtkan charlarını banlamak için neden 1 hafta bekliyorlar? sbot bile 2. mesajında chat block a otomatik eklerken JM nasıl başaramıyo? yapmak istemiyor...

gold botları sbota geçmezler. çünkü gold bot programlarındaki hiç bir özellik sbot ta yok :wink1:

Banlanır veya banlanmaz diye birşey söylenemez..
Tek IP'den birçok charla girme sadece tek bilgisayara mahsus birşey değil.
Cafeleri de göz önüne aldığımızda clientless kullanan bir adamın banlanma
olasılığı hem vardır hem yoktur..

Prada

Babacım banlanırsa kaderlerimiz aynı merak etme benim 4 char birden uçacak :muck: Birbirimize teselli veririz artik :beer:

Valla hiç kullanmadım ve kullanmayada gözüm yemiyor açıkçası ..

Bazen bota kurmaya bile korkuyorum.

Paralı Bot kullanan banlanmaz diye bir şehir efsanesi türemiş. arkadaşlar burda para harcanan şey silk ise banlanma riskiniz sıfıra yakın bir değerde olur. parayı başka şeye harcadıysanız(silkroad ile alakalı) banlanma riskiniz var.

for example:
1- poseidondaki charımı 1lv den 80lv ye kadar(90 gelmemişdi daha) farmı dahil olmak üzere crack bot ile kastım. şu anda char 90lv :D banlanmış da değil.
2- herada kastığım bir wizardım vardı(76da bıraktım) crack bot ile kasıldı aldığım silk sadece 100 idi oda sp ticket için :) oda hala oyunda.
3- SoftMod isrobot un crackidir. 3-5 özellik eklenmiş halidir. yani botun illegali oluyo kendileri ama softmod kullanıpda, ben silk aldım banlandım diyen kaç kişi var?

Soru: Bot yapımcıları ile Joymax arasında bir bağlantı varmıdır?
Cevap: Kesinlikle hayır. Eğlenceyi paraya çevirmekte bu kadar iyi olan bir firma botu itemmall üzerinden premium gibi silk ile satar kimseyede 5kuruş kazandırmazdı. joymax ile bot yapımcıları arasında ilişki kurulmasının en büyük nedeni, güncellemenin hemen ardından botun çıkması. bu noktada da atlanan ise şu: adamlar yeniden bot yazmıyorlar! varolan bir botu yeni cliente uyarlıyorlar.

yani her türlü bot vs. 3. parti uygulamalar ban sebebidir. burda banlanmanızı engelleyen nedir? herkesin bildiği üzere alınan silklerdir. birgün gold satan firmalar işi bırakır, silk almadan bot kullananlar da biterse joymax bu sefer silk alanları banlamaya başlıyacak. peki uygulama nasıl olur: en az silk alan ilk banlanan kişi olur.

hiç kimse müşterisini kaybetmek istemez. siz joymaxa para kazandırdığınız sürece banlanmayacağınız garanti gibi birşey.

ben dün banlandım clientless kullanıodum punishment 2108 bişiler yazıodu gitti SP lerim 2108 yılında açılcak

Yukarı Alt