Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

tan

rank8
extraloob demiş ki:
S.a Hacım Bende Yatırmıştım 1 Ay Felan Oldu Sanırım Biliyosun sana Özelde Bilgileri şimdimi Atıyım yoksa Yarın mı ama İstersen şimdiden accont vereyim inş Yarın Bizede pay çıkar off ya

Okan Abi 2 Gundur Cvp Bekliyorum Oku Pls =)

2 Tane Bot Ödemesi Yaptim Sana Bilgileri Yolladim Ama sBot Acilmadi Bilgileri Degistirebilirmiyim??
Elimde Old Costumer Uyeligi varda 1 tanesini ona yukluyelim 1 ay digerini acilinca aliriz lutfen pm pls

exselans demiş ki:
Okan Abi 2 Gundur Cvp Bekliyorum Oku Pls =)

2 Tane Bot Ödemesi Yaptim Sana Bilgileri Yolladim Ama sBot Acilmadi Bilgileri Degistirebilirmiyim??
Elimde Old Costumer Uyeligi varda 1 tanesini ona yukluyelim 1 ay digerini acilinca aliriz lutfen pm pls

Okan Bey Neden Ben Cvp Alamiyorum???

2 Farkli Cep numarasindan Garanti banka hesabınıza odeme yaptım 1 tanesını Old Costumer accauntmuma yukletmek ıstıyorum. Pm Atarmisiniz Lutfen artık

Digerini ise Sbot acildiginda yenı uyelık alicam

ben burada forumu gezıyorum cok abuk subuk yazı yazanlar var ne zaman acılıcak salı gunu acılcak dedınız felan bu sızın elınızde degıl ben beklıyorum boyle seyler yazmıyorum ama lutfen bi okuyun bı cvp verın bana su eski uyelıgıme 1 ayı yukleyelım pm bekliyorum SAYGİLAR...

ADMIN 2,5 AY OLDU LUTFEN ARTIK ALIM BOTUMU LUTFEN OKAN BEY LUTFEN BEN EYUP iNfAz lutfen beklıyorum

okanım 2 ay oldu vede gecti artık bı oncelık verın bana ya yalvarırım yardımcı olun beklıyyorum mesajını

OKAN OZEL MESAJINI BEKLIYORUM ARTIK KARDESIM BEN EYUP iNfAz olympusdan lutfen 2,5 ay oldu

benim tam 1.5 ay olmuş 6 şubatta parayı yatırmıştım.Yatırılma zamanına göre yaparsanız daha adeletli olur bence..

Okan Bey aslında zaman bulursanız ödeme yapanların tarih sıralarına göre listelerini verebilirmisiniz?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmmm güzel fikir elimdeki listeyi bir düzenleyeyim ama zamanım olmaya bilir içeride çok projeler var elimizde onlarıda yapıyoruz :S

Yeter ki sbot bu hafta içerisinde gelsin yeter.Cumartesi gelecek demiştiniz umutlandık ama sizin suçunuz yok suç sbot yetkililerinde.Sbot kesin olarak bu hafta içinde açılacak mı ? Onuda öğrenmek istiyorum.

Kesin olarak satışları açıcaklar ama adamlarda net bir tarih vermiyor... 1 hafta belkide de daha çabuk olabilir.

bende şubat ayından beri bekliyorum biçok kişi şubattan beri bekliyor.admin listeyi ayarlayacaktır...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt