Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
bu kadar beklemişsiniz biraz daha sabredin.. :lol:
adamlar bot üzerinde ugraşıyo şuan sbotta kill client yok deneme amaçlı yayınladılar ve sürekli geliştiriyolar. tamamen bittğindede açıcaklardır kesinlikle.. isro fln yalan Sbot 4EveR :headbang: :D
1 aydır bekliyorum 3 gün daha beklerim... :popcorn: :mrgreen:

breakup demiş ki:
adamlar bot üzerinde ugraşıyo şuan sbotta kill client yok deneme amaçlı yayınladılar ve sürekli geliştiriyolar. tamamen bittğindede açıcaklardır kesinlikle.. isro fln yalan Sbot 4EveR :headbang: :D
Bu mesaja katılıyorum salıdan beri sürekli bot-cave de dolanıyorum bi değişiklik var mı diye fakat tek değişen botun 2 günde 3 versiyon yükselmesi. Yani adamlar halen legend 4 e botu tam olarak entegre etmeye çalışıyor. Eğer açılacaksa bu entegrasyondan önce kesinlikle olmayacaktır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
asıl versiyonu yarın çıkartıyorlarmış zannımca yarın açılır satışları açılmazsa ben isrobot dağıtmaya başlarım :D

u_ka_ demiş ki:
breakup demiş ki:
Bu mesaja katılıyorum salıdan beri sürekli bot-cave de dolanıyorum bi değişiklik var mı diye fakat tek değişen botun 2 günde 3 versiyon yükselmesi. Yani adamlar halen legend 4 e botu tam olarak entegre etmeye çalışıyor. Eğer açılacaksa bu entegrasyondan önce kesinlikle olmayacaktır.
Yalnız isro bot yenilendi nerdeyse sbot kadar hızlı kasıyor belkide aynı + auto loginde var bence su an isro sbottan daha iğyi konumda.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sbotttan iyi olması imkansız.
1) clientless yok
2) + basma yok
daha tonla eksiği var isrobot'un.

Acıkcakmı bu sbot acılmıcakmı 17 sınde acılıor dedınız acılmadı

benım elımde old costumer var acılmıycaksa yatırdıgım parayı ona yukleteyım cvp lutfen =)

exselans demiş ki:

benım elımde old costumer var acılmıycaksa yatırdıgım parayı ona yukleteyım cvp lutfen =)
17 si diye biz demedik kafamızdan rakam uydurmuyoruz sbot bot-cave yetkilileri böyle bi tarih verdigi icin bu tarih verildi tahminimce sorunsuz düzgün çalışan stabil bir bot versiyonundan sonra açılıcaktır :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
exselans demiş ki:

old costumeer varsa hemen alayım güzelim yükleyelim hemen :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sbot açılmadı halen bekliyoruz ^^

dilerseniz isrobot vereyim.

Ok taze geldi.. :lol:
Sbot purchasing will probably be opened when Sbot is fully functional with Legen 4 and new cave in SRO. Please be patient. Admins are REALLY busy with that update, so don't expect any support from them at these times.
Sbot satışları muhtemelen, Sbot'un Legend-4'le tam olarak çalıştığı zaman açılacak. Ve SRO'yu sallayacak, yıkacak. Lütfen sabırlı olun . Adminler güncelleştirmeler ile gerçekten meşguller,

Daha ne deyim adamlar son sürat yeni botu çıkarmak için uğraşıyorlar.. :headbang: :beer: :beer:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt