CHaKaLL

Öğretiyorum
siteye üye oldum botu indirdim.paypal dan satın almak için uğraşıyorum fakat hata veriyor
- Resim Silinmiş.

bunun çözümü nedir ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
CHaKaLL demiş ki:
siteye üye oldum botu indirdim.paypal dan satın almak için uğraşıyorum fakat hata veriyor
- Resim Silinmiş.

bunun çözümü nedir ?
giriş yaptınız mı paypal'a ?

CHaKaLL

Öğretiyorum
yok hatayı buldum ilginiz için teşekkür ederim.login olma ile ilgisi yokmuş.site üyeliğimi atif etmeme rağmen 3 kez daha aktif etmeyi denedim 3. de oldu.sanırsam sitenin bir bug u :)

CHaKaLL

Öğretiyorum
peki bişey daha sorcam.şimdi paypal a hesabı yatırınca sitede hemen gold üyemi oluyoruz.nasıl yapıyoruz onu?adminin nerden haberi olucak?

CHaKaLL demiş ki:
parayı yatırır yatırmaz download diye bir sayfa çıktı sanırsam botu kullanabilirim dimi?
sitede oluşturduğunuz üyelik ile admin e pm atarsanız o size gönderecektir bot id si :thumbsup:

Evet ödeme yapıldığı gibi hesap aktif oluyor. bazen sorun oluşabiliyor ama böyle bir durumda ise admine paypal payment id/forum nick ile pm atarsan hemen aktifleştiriyorlar.

CHaKaLL

Öğretiyorum
ee kendi oluşturduğum bot ıd sini yazdım sağ yukarıda wrong die error verdi.peki bot şifresi site şifremiz mi oluyor yoksa onu adminden mi tahsis edeceğiz?

CHaKaLL demiş ki:
ee kendi oluşturduğum bot ıd sini yazdım sağ yukarıda wrong die error verdi.peki bot şifresi site şifremiz mi oluyor yoksa onu adminden mi tahsis edeceğiz?
Xanthos demiş ki:
CHaKaLL demiş ki:
parayı yatırır yatırmaz download diye bir sayfa çıktı sanırsam botu kullanabilirim dimi?
evet kullanabilirsin.
Forum nick ile bot user name farklı yapmışsındır umarım. forum şifren ve bot şifren aynı. :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
forum id
forum pw
bot id
bot pw = (forum pw)

bu şekilde olacak dikkat etmediniz mi alırken şifremi unuttuma tıklayın maile gelsin tekrardan.

CHaKaLL

Öğretiyorum
tamam bot ıd mi yazıyorum forum şifremide yazıyorum bot a sağ üstte wrong credentianls diye bir error veriyor.bunun sebebi nedir?

CHaKaLL demiş ki:
tamam bot ıd mi yazıyorum forum şifremide yazıyorum bot a sağ üstte wrong credentianls diye bir error veriyor.bunun sebebi nedir?
şifrenizin yanlışlığından dolayı veriyo o hatayı :thumbsup:

CHaKaLL

Öğretiyorum
demek istediğim şu tamam bot ıd pw sini anladım girdim bora fakat şu hata yı veriyor sağ üstte
- Resim Silinmiş.

Yukarı Alt