Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Eki Görüntüle 32854

aşırı memnunum :) Lenovo P2
Kardeşime aldık bizde , 1200 TL'ye geldi. Müthiş bir telefon , 4 gb ram var , HAYVAN gibi 5100 mah bataryası var. Telefon kalın değil , bence tasarımı kötü değil gayet güzel. Benim gördüğüm bu fiyat aralığında en iyi telefon diyebilirim.

Takımı
Galatasaray
Bu çok iyimiş . Bir anlamı var mı ? :think:
36 diye bir parça var. Pek sevmesem de tişörtün görünüşünü beğendim, lisede arkadaşlarım metal gruplarının tişörtlerini giyerdi hep özenirdim. Ergenliğin eksiklerini yerine getiriyorum :D

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
36 diye bir parça var. Pek sevmesem de tişörtün görünüşünü beğendim, lisede arkadaşlarım metal gruplarının tişörtlerini giyerdi hep özenirdim. Ergenliğin eksiklerini yerine getiriyorum :D

Metalle uzaktan yakından alakasi olmayan sadece kimyadan bilen biri olarak tisortu beğendim :D

Takımı
Seçiniz...
Kendimi bildim bileli sevmem . Zaten metal üzerinde çalışıyorum:lolmuch:
Spoiler'e bişey yazıyorum bakarsın, kimya ile ilgili. :bitch::bitch:

Argo içeriklidir, bakmak istersen spoileri tıkla.
İnsanoğlu işte, merak ediyor. Alttakini tıkla.
Bakma bana element element, s*kerim periyodik tablonu. :lol:

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
7 Ocak'ta D&R'dan sipariş ettiğim ürün 22 Şubat'ta geldi, çok fazla indirim vardı zaten bi şey olacağını bekliyordum ama sonunda sağ salim gönderdiler. (Bu süreçte onları sürekli rahatsız ettim belki daha yollamayacaklardı) Ellerinde olmayan ürünleri satıyorlar.
1519394548366.jpg

Ufak bi koleksiyon tarzı bir şeyim oldu
1519394876550.jpg

Son düzenleme:
Takımı
Besiktas
7 Ocak'ta D&R'dan sipariş ettiğim ürün 22 Şubat'ta geldi, çok fazla indirim vardı zaten bi şey olacağını bekliyordum ama sonunda sağ salim gönderdiler. (Bu süreçte onları sürekli rahatsız ettim belki daha yollamayacaklardı) Ellerinde olmayan ürünleri satıyorlar.
Eki Görüntüle 33170

Ufak bi koleksiyon tarzı bir şeyim oldu
Eki Görüntüle 33171
Gayet tatlı duruyorlar hayırlı olsun hacım

Yukarı Alt