Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Kod:
ewt arkadaslar tek kelımeyle oyundan sogumus bulunmaktayım 71-72 lvl e kadar kastıgım carı bıraktırmak ıcın ellerınden gelenı yapmıslar...
ne bıze gore ıtem ne bıze gore sılah gorebıldım nede oyle bahsedılenler gıbı oyun ıcınde pet satılımı...partı sıstemınden tutnda herseyı sacma...
bu kadara kastıgım car bosa gıttı...
nedenmı herkez yenı car acınca europalı olarak baslıyacaklar...
oyunu europa ve chınesee olarak ıkıye bolmuısler...
europa ıtemlerını cınlıler cın ıtemlerınıde europalılar kullanamıyorlar...
yanı adamlar bızı ufaladılar...
cunku zaten bastan secım yapamıyorsunkı europamı acsam cınlı mı acsam...

ıster katılın ıstersenızde katılmayın ama fıkırlerım budur^^

bence o kadarda kötü degil oyunda avrupa charı aç ne demek istedimi anlıcaksın avrupa charlı 15 sn de bir pot basa biliyor 15 sn pot dolma süresi var sizde 1 veya 2 saniye ikincisi pvplerini izledim 13 lw çinli 16 lw avrupalı asasini indirdi clericleri bilemicem hel basabildikleri için

neden çinli charlar ezilmiş olsun ya bi iyi izle oyunu bak dikkaet görüceksin ben jangana 15 lw ken gittim 10 lw çinlileri yatıramadım avrupalı bi char acıp 10lw yap pvp ye götür anlıcaksın defansı cokk kötü potda basamıyolar

yau yenı car actım avrupalı elımde su an kalkan ve de sword var sanırsam full str olmak ıstıom ne yapcam bıse anlamıs deılım bı yardım xd

ParduS_ demiş ki:
Kod:
ewt arkadaslar tek kelımeyle oyundan sogumus bulunmaktayım 71-72 lvl e kadar kastıgım carı bıraktırmak ıcın ellerınden gelenı yapmıslar...
ne bıze gore ıtem ne bıze gore sılah gorebıldım nede oyle bahsedılenler gıbı oyun ıcınde pet satılımı...partı sıstemınden tutnda herseyı sacma...
bu kadara kastıgım car bosa gıttı...
nedenmı herkez yenı car acınca europalı olarak baslıyacaklar...
oyunu europa ve chınesee olarak ıkıye bolmuısler...
europa ıtemlerını cınlıler cın ıtemlerınıde europalılar kullanamıyorlar...
yanı adamlar bızı ufaladılar...
cunku zaten bastan secım yapamıyorsunkı europamı acsam cınlı mı acsam...

ıster katılın ıstersenızde katılmayın ama fıkırlerım budur^^
aynen oyunun içine ettiler

acaba şikayet etsek hiç güzel olmadı böyle eskisi gibi olmasını istiyoruz filan yaparlar mı acaba :mrgreen:

siteye msj yağdıralım istemiyoruz böle oyun iğrenç oldu eski sistem mis gibiydi filan diyelim belki bişeyler olur... Idea Arrow Idea

haa bide şehre filan bi adam ışınlanırken sanki şimşik kaçıyo gibi dıvştşşş diye ses çıkıo :mrgreen:

Yenililikleri kavrayamayınca niye karalıyorsunuz ki. Adamlar zaten eski charlara birşey yapmamışlar. İsteyen oynamaz isteyen oynar. Milleti niye dolduruşa getiriyonuz.

mavialize demiş ki:
Yenililikleri kavrayamayınca niye karalıyorsunuz ki. Adamlar zaten eski charlara birşey yapmamışlar. İsteyen oynamaz isteyen oynar. Milleti niye dolduruşa getiriyonuz.
bende anlamadım valla,adamlar ne güzel mis gibi pdate etti işte monotonluktan kurtuldu oyun daha ne istiyosunuz.

az önce arkadaslarla 8 li bir party kurup beraber kastık. aynı oyuna ilk basladıgım zamanlardakı gibi zevk aldım oyundan bence bu değişiklik güzel oldu
yanı benım görüşüm

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt