Ben bilmem ama arkadaşın dediği gibi 100 silk 10 lira 200 silk nasıl 25 olabilir ki ? Lütfen buna cevap
insanlar bunu oynamak istiyor ise bırakın banlanıcakları warsada oynasın bu ne sizi ne beni ilgilendirir böyle bi
satış olucak ise hiç yapmayın yani ne gerek war

Advance

fiyatlar pahalı ucuz olayını geçtikte fiyatlarda saçmalık var
100 silk 10tl
200 silk 25tl?
:lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
RSRO SILK-GOLD-BOT SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

- Resim Silinmiş.

Extraloob.Com güvencesiyle RSRO > ITEMS ~ SILK ~ SP SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR satışları tarafımdan başlamıştır tek yapmanız gereken bu topic altında benimle iletişime geçmektir.

Ürün Fiyat Listesi :

Alışveriş Yapan Üyelerimiz :

-------------------------------

Yapmanız Gerekenler :

1) Banka Hesabıma Ödemeyi yatırmanız.
2) Bu mesaj altında ücreti yatırdım demeniz.
3) Sonrasında ben size özel mesaj atacağım ve gerekli işlemleri tamamlayacağız.

-------------------------------------------------------

Extraloob.Com Ödeme Yöntemleri !

2) Bankamatik Kartsız >>>

Türkiye'nin her yerinden anında para yollama
Türkiye'nin her yerinde bulunan Garanti Bankası ATMlerinden 7/24 istediğiniz an Garanti bankasında hesabınız olmadan, kartınız olmadan , şubeye sıraya girmeden para yollayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bankamatiğe gidip Kartsız İşlem'i seçmek . Bu işlemi yaparken "Parayı ne için yatırıyorsunuz?" diye bir seçenek karşınıza gelecek orada diğer yada ödeme'yi seçiniz. Sizden cep telefon numaranız istenilecek onu doğru olarak girdikten sonra bizim hesap numaramızı yazıp yolladığınız taktirde sizden parayı gerekli yere koymanız istenilecek. Garanti bankası 2.5 TL'ye kadar ücret almaktadır. Parayı yollarkan üzerine 2.5 TL üzerine koyup yollayınız. Bu işlem oldukça kolay ve kullanışlıdır eğer çözemediyseniz garanti bankasından ofisimizi aramanız , yada banka görevlilerinden yardım istemeniz yeterlidir.

4) Paypal Yolu ile ödeme >>>

-------------------------------------------------------

Saygılarımla,

/ Güncel

Son düzenleme:
extraloob demiş ki:
CrimeIce demiş ki:
Fiyatlar çok uçuk geldi.100 silk 50 rubleye tekabul ediyor ve 50 ruble de yaklaşık 2,5 tl.%400 kar olmaz ki.

ptt'ye gitsen 2-3TL kesecek.
garantiye gitsen 3-5TL kesecek.
2.5TL gönderme şansın hiçbir şekilde yok, ayrıca rsro oynamayın diyoruz neden silk alacaksınız adamlar sizin türk ip olduğunuzu görüp gene banlayacak yani nick rusça olunca saklandığınızı mı sanıyorsunuz ?
Alıcıları bilinçlendirmek güzel fakat bu uyarıdan sonra normal fiyatlarda satış yapsan daha mantıklı olur.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sene 1995'te İstanbul Teknik Üniversite'sinde Maden Mühendisliği okurken anfide Ordinaryus Prof. bir hocamız bize aynen şöyle dedi " Bilgi Ucuza Satılmaz " o günden bugüne asla ucuza birşey satmadım biliyorsanız gidin kendiniz alın ama biz İTÜ'de böyle öürendik kalitemize buna göre tuttuk bizim kitlemiz zenginlerdi bizim destekçimiz zenginlerdir oyunu ucuza oynayan bulunduğu mekana faydası olmayan hep sömüren kişileri istemiyoruz aramızda :muck:

Doma$no

extraloob demiş ki:
sene 1995'te İstanbul Teknik Üniversite'sinde Maden Mühendisliği okurken anfide Ordinaryus Prof. bir hocamız bize aynen şöyle dedi " Bilgi Ucuza Satılmaz " o günden bugüne asla ucuza birşey satmadım biliyorsanız gidin kendiniz alın ama biz İTÜ'de böyle öürendik kalitemize buna göre tuttuk bizim kitlemiz zenginlerdi bizim destekçimiz zenginlerdir oyunu ucuza oynayan bulunduğu mekana faydası olmayan hep sömüren kişileri istemiyoruz aramızda :muck:
İşte Bu Bunun üzerine bence fiyatlar hakkında yorumları kendinize saklamalısınız beğenen beğenir beğenmeyen Kendisi Alır... :detective: :detective:

Doma$no

CrimeIce demiş ki:
:lol: Çok komiksiniz fakat konuşmak istemiyorum.
Ne gibi
Ps:Fiyatlarla ilgiliyse düştü zaten 3000 silk 350 iken 300 oldu 50TL düştü Az Bi Miktar Değil ve Bu Silki almak zorunda değilsin Kardeş?

İnsanları kazıklamayı elitlik göstergesi olarak tanımlamak biraz saçma değil mi?

:lol: Arkadaşlar siz beni anlamadınız.5 TL ye pahalı demiyorum.gerçek değeri 1,5 TL iken 5TL'ye satılması bana garip geldi.Yoksa yanlış anlaşılma olmasın. :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gerçek değeri 1.5TL iken kaç kişi sitesinden o silki almayı başarabilir peki de bana hadi sana 5TL bedava para veriyorum ciddi diyorum gir rsro'ya char aç ve 100 silk al parasını ben vereceğim gör bakalım nasıl alınıyor veya alabiliyor musun sen...

O konuda şüphem yok oyunculara büyük yardımda bulunuyorsun fakat bu kadar kâr bana fazla geldi. :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rahat ol sen 3 lirayı 5e satıyoruz paypal kesintisi falan kar max 2tl o kadar olsun.

extraloob demiş ki:
gerçek değeri 1.5TL iken kaç kişi sitesinden o silki almayı başarabilir peki de bana hadi sana 5TL bedava para veriyorum ciddi diyorum gir rsro'ya char aç ve 100 silk al parasını ben vereceğim gör bakalım nasıl alınıyor veya alabiliyor musun sen...
dun 30 bulgar levasina 1000silk aldim ondan onceki gun 6 bulgar levasina 200 silkaldim:)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Torrostade demiş ki:
extraloob demiş ki:
dun 30 bulgar levasina 1000silk aldim ondan onceki gun 6 bulgar levasina 200 silkaldim:)

memleketin bulgaristan'sa alırsın tabi bir Türkiye'li alsın göreyim :mrgreen: :twisted:

Yukarı Alt