Server
Flora
Takımı
Galatasaray
koppss demiş ki:
100 silk=1.73 $ :) Ama burada tam tersi :D

kuzum fiyatlarımız gayet normal 50 silk 2tl bizde 5 tl adam zati 2tl ödeme yapamaz ki bunu da düşünmek lazım değil mi ATM'ye gidecek 2 tl yatıracak olur mu hiç ayrıca sitemizin kalitesi ortaya biz ucuza satmıyoruz bunu hep söylüyoruz imkanınız varsa kendiniz alın yoksa bizde fiyatlar bunlardır diyoruz ayrıca 2 liralık ürün 5lira demek çok birşey değil bence :muck:

extraloob demiş ki:
koppss demiş ki:

kuzum fiyatlarımız gayet normal 50 silk 2tl bizde 5 tl adam zati 2tl ödeme yapamaz ki bunu da düşünmek lazım değil mi ATM'ye gidecek 2 tl yatıracak olur mu hiç ayrıca sitemizin kalitesi ortaya biz ucuza satmıyoruz bunu hep söylüyoruz imkanınız varsa kendiniz alın yoksa bizde fiyatlar bunlardır diyoruz ayrıca 2 liralık ürün 5lira demek çok birşey değil bence :muck:
Okan bey sabahtan beri banliyorsun ama yine geliyorum.Su banlanma nedenimi soylesene cok merrak ettim :wink1:Yoksa silk fiyatlarini soyledigim icin mi banliyorsun?Birde su iletilerimi degistirmessen cok sevinirim.30 yasinda kusur birine hic yakismiyan seyler bunlar.Sen beni istedigin kadar banla yine yine uye olucagim :) Ip'mi banlasan bile ise yaramiyor :D Ban nedenimi soyle sadece onu merrak ediyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum derdin nedir fiyatları bilmek mi gir sitesine bak yahu topicte seninle mi uğraşacağım illa birisi gelip fiyatlara laf edecek şaka gibisin haa dersin ki ben uğraşırım bende sabaha kadar banlarım seni ok.

fiyatlar yukarıda yazıldığı gibidir.

extraloob demiş ki:
kuzum derdin nedir fiyatları bilmek mi gir sitesine bak yahu topicte seninle mi uğraşacağım illa birisi gelip fiyatlara laf edecek şaka gibisin haa dersin ki ben uğraşırım bende sabaha kadar banlarım seni ok.

fiyatlar yukarıda yazıldığı gibidir.
Kuzu degilim bu bir :) 2 silkerin gercek fiyatini yazdim sadece bu senin hosuna gitmiyor diye banlamani gerektirmiyor tamam mi ?Istersen gel sana price list atayim,bu ulke ozgur ulke ve herseyi elestirmeye hakkim var.Ugrasalim istersen bakalim kim kaybedecek 24/7 ugrasalim sonunda sen vazgeceksin bende ne mail biter ne nick biter sadece sen zamanini kaybedersin.30 yasinda kusur birine boyle hareketler hic yakismiyor buda 3 ve sadece fiyatlara hakkinda birsey dedigim icin benni banlayamazsin bu siteyin kurallarinda boyle birsey goremedim.Bu arada benim ip reel ip degil :)

Advance

Fiyatlar biraz saçma olmuş 100 silk 10tl 200 silk 25tl 500silk-60tl
onun yerine 5 tane 100lük alırsın 50 lira olur :roll:

extraloob demiş ki:
koppss demiş ki:

Hadi 2 liralık ürünü anladıkta 3000 silk 49$ burda 350 ytl normalmi sence bu ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
3000 silk rsro alınmasın diye öyle yaptım yarın öbür gün charınız banlanınca verim 3000silkimi demesinler istedim ayrıca fiyatlar rsro'da oldukça pahalı bir pre plus 1218 silk şaka gibi bu yüzden kimse silk almasın oynamasın derdim o yoksa bende 1 liradan satarım onlar gibi ama biz hiçbir ürünü ucuza satmayız iki biz rsro oynanmasın istiyoruz.

Fiyat lar çok pahalı yani siz rsro oynamamızı istemiyorsunuz diye Bize bu kadar pahalı satmanızı gerektirmez

Kolay gelsin...

Fiyatlar çok uçuk geldi.100 silk 50 rubleye tekabul ediyor ve 50 ruble de yaklaşık 2,5 tl.%400 kar olmaz ki.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CrimeIce demiş ki:
Fiyatlar çok uçuk geldi.100 silk 50 rubleye tekabul ediyor ve 50 ruble de yaklaşık 2,5 tl.%400 kar olmaz ki.

ptt'ye gitsen 2-3TL kesecek.
garantiye gitsen 3-5TL kesecek.
2.5TL gönderme şansın hiçbir şekilde yok, ayrıca rsro oynamayın diyoruz neden silk alacaksınız adamlar sizin türk ip olduğunuzu görüp gene banlayacak yani nick rusça olunca saklandığınızı mı sanıyorsunuz ?

Yukarı Alt