kendimiz zor tutuyorum ne biçim bi oyuna bulaşmısız be ya adamların yaptıklarına bak ya .

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
salı günü epin ile silk aldım paypal ile silk aldım bunların karşılığında item mall'dan pre falan alıp açmıştım şimdi pre vb. şeyler açılmamış olarak duruyorlar salı saat 13e gittik ben salı 17de almıştım ilginç. salı 13te bende pre yoktu silk vardı, kar zarar olarak bir kayıp yok ama olayı çözümleri ilginç.

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
Respect demiş ki:
Rollback Oldu !

Joymax Rezil bir hareket yaparak Roll Back yaptı ( oyunu pazartesiye aldı ) yani direk karakter satışlarını serbest kıldığını söylemek istedi gerçekten rezil bir durum da şu an koskoca joymax şirketi diyebilirim..ki bizleri bile şaşırttı mantık dışı bir hareket yaptılar..

Rollback gelmiştir duyrulur.

Joymax : Tükürdüğünü yalayan rezil oyun şirketi -.-​

mangalda kül bırakmayanların sözlüğünde yeni bir tabir
Joymax: Tükürdüğünü yalayan rezil oyun şirketi :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
76 lv+1 sun sword çıkmıtı eventte onu nsl döndürecekler :(( yerine 10 silkimi geri vermişler tkrar bilet aldım ama işe yaramaz bişey çıktı bu joymax ın adı rezillik max olsun :(

off Anqells i geri alamadım.Yaa joymax yere attığı sümügünü bal yalar gibi yaladı.Allah belasını versin şu joymax ın

|SicknesS| demiş ki:
Valla Kafayı yiyecem 1.5bil Gold aldim Dün ! Hic Biride Yok Kurus Yok Pztesiye almislar oyunu napacam pfffffffffffffff :cry: :cry:
o goldlar suan senin goldu aldıgın kişiye geri gitti. eger aldıgın site saglamsa ıletısıme gectıgınde senın odeme yaptıgını onaylarsan o goldu geri verirler sana. ama dandirik bi yerden aldıysan sanmıyorum vereceklerini. bi şansını dene

Absence

|SicknesS| demiş ki:
Valla Kafayı yiyecem 1.5bil Gold aldim Dün ! Hic Biride Yok Kurus Yok Pztesiye almislar oyunu napacam pfffffffffffffff :cry: :cry:
Aldığın şirkette olayın farkındadır ödeme bilgilerini tekrar yollarsan goldunu tekrar alırsın

extraloob demiş ki:
salı günü epin ile silk aldım paypal ile silk aldım bunların karşılığında item mall'dan pre falan alıp açmıştım şimdi pre vb. şeyler açılmamış olarak duruyorlar salı saat 13e gittik ben salı 17de almıştım ilginç. salı 13te bende pre yoktu silk vardı, kar zarar olarak bir kayıp yok ama olayı çözümleri ilginç.
aynen bendede devil yoktu ama şuan devil üstümde sadece %2 kastığım ve 600 skilim geri alınmış çok iyi oldu bu düzeldi millet charından olmadı :wink1:

of lanet olsun bu joymaxa rollback olmadan önce çarım hacklenmemişti ama rollback olunca çarımın ıd ve gs bilen biri rollbackten önce msn öğrenip çarın şifresini değiştirmiş yapıcak bişi kalmadı artık 97lvl çarım gitti :S

arkadaşım malesef çarın hacklenmiş rollbackdan önce adam mail adresini almış olabilir. :cry:

Yukarı Alt