Rollback gelmesi iyi oldu, Jm karın neresinden dönersek kardır dedi. Bazılarının charları gene çalındı ama en azından çoğu kişinin charı elinde kaldı.

alez demiş ki:
Joymax : Tükürdüğünü yalayan rezil oyun şirketi -.-
:) Bence Alakası yok :D Tükürdüğünü Yalayacak KAdar cıvık, Basit bir Şirket Değiller : ) Yukarıdaki Mesaj atan arkadaş Gibi Kanımca Bir Uyarıydı. ve Anlamadığım şey Daha 3 gün öncesine kadar Charlar Takaslar yüzünden hacklendi Bir ton sıkıntı yaşandı Üyelik Sözleşmesinde bütün Charlar JOYMAX 'ındır Yazısı halâ Duruyor. Ve Halâ Millet Takas Yapmayacalısıyo :D ben Bu İşlerden ne karlı nede zararlı cıkdım. takas işleriyle işim olmaz. Yinede İçim sızladı Olanları Gordukce :S yazık vallahi. joymax 'ada Kullanıcılarada. Hala En ufak Bir Korkuları yok :S ee Ozaman hala Uslanmayan joymax ne Yaparsa eywallah diyecekler..
'' TEKDİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR '' Bu Sözü Hatırlatmak İsterim ^^​

Dur joll bax gelior yha çharlar gidiyormu gidiyorsa o zman ben ..... yaparım joymaxı bulduğum yyerde :starving: :byes:

IsaurA demiş ki:
alez demiş ki:
Joymax : Tükürdüğünü yalayan rezil oyun şirketi -.-
:) Bence Alakası yok :D Tükürdüğünü Yalayacak KAdar cıvık, Basit bir Şirket Değiller : ) Yukarıdaki Mesaj atan arkadaş Gibi Kanımca Bir Uyarıydı. ve Anlamadığım şey Daha 3 gün öncesine kadar Charlar Takaslar yüzünden hacklendi Bir ton sıkıntı yaşandı Üyelik Sözleşmesinde bütün Charlar JOYMAX 'ındır Yazısı halâ Duruyor. Ve Halâ Millet Takas Yapmayacalısıyo :D ben Bu İşlerden ne karlı nede zararlı cıkdım. takas işleriyle işim olmaz. Yinede İçim sızladı Olanları Gordukce :S yazık vallahi. joymax 'ada Kullanıcılarada. Hala En ufak Bir Korkuları yok :S ee Ozaman hala Uslanmayan joymax ne Yaparsa eywallah diyecekler..
'' TEKDİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR '' Bu Sözü Hatırlatmak İsterim ^^​
Biraz mantıklı düşünsen diyorum o zaman neden Telafi olarak 1 hafta %50 herşeyden fazla vericekler??? Biraz mantıklı konuşalım lütfen..

Kaç kişinin charı soyuldu belli değil benimde charım soyuldu... Bence o kadar da kötü birşey yapmadılar ama benim charım yinede soyuk geri gelmedi... :roll:

GNR

rank8
Gelsede gelemsede benim bi kaybım yok ama gelmesini istemem inş. ta gelmez
Artık herkes mail korumanın gerekli oldugunu anlamıştır umarım

Yukarı Alt