Server
Takımı
Fenerbahce
Limanerg Seni Gözüm Tutmadı Sen Olma :coffee: Şaka Şaka Benimde Gönlüm Senden Yana pray: Sen Başkan Olursunda Sana Başkanım Deriz

NiGHTMaRe

Aileden
MaLaTYaLee44 demiş ki:
Limanerg Seni Gözüm Tutmadı Sen Olma :coffee: Şaka Şaka Benimde Gönlüm Senden Yana pray: Sen Başkan Olursunda Sana Başkanım Deriz
:mrgreen: :muck: :beer:
ps:Sıfıra karşımı bitcem acaba :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Limanerg demiş ki:

Rock Metal Fun Club Başkanlık Seçimi

- Resim Silinmiş.
Başkan : NighTwaLkeR
Rank : Rock & Metal Fun Club

Kurallar : Rock & Metal Fun Club üyesi olmak için şartlar aşağıda listelenmiştir.
1-Sitemizde 500 mesaj atmış olmak ve Aileden birisi olmak.
2-Fanatik Rocker olmak.
3-Rock & Metal hakkında bilgili olmak.
4-Rock & Metal Fun gündemini takip etmek görselleri videoları vb. bilgileri sıcak sıcak sitemize koymak.
5-Referansınız Grup Başkanı olmalı ve Grup Başkanı tarafından kabul edilmeniz gerekecek.

- Resim Silinmiş.​

night bırakıyor m atık tam fahi başkan olacak statüde kendisi zati yeni başkanın night kadar cool olmasını diliyorum ^^

Son düzenleme:
Esasen bana bir şey danışan ya da bırakacak mısın diye soran olmadı. Şaşkınlık içerisindeyim. :roll:

Ama yönetim artık değişim vakti gelmiştir diyorsa söyleyecek bir şey yok. summer6:

Pro

rank8
NighTwaLkeR demiş ki:
Esasen bana bir şey danışan ya da bırakacak mısın diye soran olmadı. Şaşkınlık içerisindeyim. :roll:

Ama yönetim artık değişim vakti gelmiştir diyorsa söyleyecek bir şey yok. summer6:
makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
NighTwaLkeR demiş ki:

hoytt kuzum naber nasılsın ? de bakayım tamam mı devam mı 8)

Lima tabikide facebookta az mı video ekledik beraber, bu arada yeniden başlıyorum lima benim yöneticiliğide halledelim, aralarda kısa tatillerim oldu bu yüzden giremedim. :muck:

extraloob demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:

Teşekkür ederim iyiyim,sizleri sormalı ? :curtain:

Ben devam edebilirim an itibariyle. Ancak arkadaşımız gerçekten çok istiyorsa,fun club başkanlığı rüyalarına giriyorsa devir daim edebiliriz;kimse üzülsün istemem. summer6:

Ancak o da ne benimle devam imiş.Yönetime saygılar. :muck:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
NighTwaLkeR demiş ki:
extraloob demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:

Teşekkür ederim iyiyim,sizleri sormalı ? :curtain:

Ben devam edebilirim an itibariyle. Ancak arkadaşımız gerçekten çok istiyorsa,fun club başkanlığı rüyalarına giriyorsa devir daim edebiliriz;kimse üzülsün istemem. summer6:

Ancak o da ne benimle devam imiş.Yönetime saygılar. :muck:
ben müzik bilgisi gitar bilgisi bu kadar yüksek bir kişi görmedim yahu :buddha:

Yukarı Alt