Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rodvayy demiş ki:
arkadaşım japon serverindeki charların itemlerine bakmanı tavsiye ederim internetle felan ilgisi yok itemlere bak anlarsın

1 Ocak 2010 tarihli üyemiz hoşgeldiniz nice senelere :kalp: :muck: :santa:

rodvayy demiş ki:
arkadaşım japon serverindeki charların itemlerine bakmanı tavsiye ederim internetle felan ilgisi yok itemlere bak anlarsın
Onemli olan Roc la pvM yapanların itemleri güzel olmalı zaten atack yapan party roc un sağında ve arkasında duracağı için çok etkilenmicektir. Macig pop sitemi ile zaten nerdeyse her wizarda sun var sun itemlerde çoğaldı bunuda göz ardı etmeyin. :thumbsup:

Yani rehber dediğin bana göre yapan ve bilen kişidir.kimsenin roc kesmişliği olduğunu sanmıyorum veya kesilirken orda olan yani görmediğiniz birşeyin rehberi nasıl oluyorsun anlamadım.Bunu youtube dan izleyerek yorumlamışsın ki insanların gözleri göryor onlarda pekala izleyebilirler videoyu bunu anlayabilmek için çok zeki olmaya gerek yok amacım eleştiri değil. zten cleric bard warrior artık herkesin medusadan alışık oldğu şeyler sadece insanları roc a gitmeye teşvik etmek gerek diğer şeyler tahmin etmesi zor şeyler değil :popcorn: ama emeğine de saygı duyuyoruz pray:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MasterOfRoc demiş ki:
Yani rehber dediğin bana göre yapan ve bilen kişidir.kimsenin roc kesmişliği olduğunu sanmıyorum veya kesilirken orda olan yani görmediğiniz birşeyin rehberi nasıl oluyorsun anlamadım.Bunu youtube dan izleyerek yorumlamışsın ki insanların gözleri göryor onlarda pekala izleyebilirler videoyu bunu anlayabilmek için çok zeki olmaya gerek yok amacım eleştiri değil. zten cleric bard warrior artık herkesin medusadan alışık oldğu şeyler sadece insanları roc a gitmeye teşvik etmek gerek diğer şeyler tahmin etmesi zor şeyler değil :popcorn: ama emeğine de saygı duyuyoruz pray:

uff mesajın o kadar basit ve manasız kalmış ki hani milyon tane örnek veririm sana yapan ve bilen kişi farkını ama sen yukarıda ki mesajına göre anlayamazsın orası apayrı pray:

anladığım kadarıyla çin çarların hiçbirşansı yok bu roc karşısında..e o zaman biz atalım çarlarımızı çöpe :S

melhmet demiş ki:
anladığım kadarıyla çin çarların hiçbirşansı yok bu roc karşısında..e o zaman biz atalım çarlarımızı çöpe :S
Tabiki party bufları olmadan kesmek imkansız ama glavie ve blader rocla pvp yapacak olan charlar yanı bir gorevleri ilaki var. :thumbsup:

Yukarı Alt