RainDrop demiş ki:
Güzel bir calisma ama 1 pt ye 1 wari yetermi ? Tartisilir
Tabi tartışılır ama biz optimum düzeyde düşündük farklı freaksiyonları düşünmek ve kurmak sizin elinizde. 2 Warrior,Wizardlar yerine Bow, Bladerların yerine glavieler olabilir.

waaaada şahanee bir paylaşım ^^ bu Forum Daha önce böyle paylaşım Görmüşmüydü ?

Boşuna İlklerin Efendisi demiyoruz :muck:

güzel ama bunların hepsini bizde biliyoruz deniyoruz olmuyor siz eliteleri hesaba katmamışsınız galiba eliteler geldimi dediğiniz bütün sistemler bitiyor :)

musman demiş ki:
güzel ama bunların hepsini bizde biliyoruz deniyoruz olmuyor siz eliteleri hesaba katmamışsınız galiba eliteler geldimi dediğiniz bütün sistemler bitiyor :)
Hesaplama kısmında yuzde 80 performans hesap ettik buda yatma olaylarını hesaba katarak yaptık 16 adet pt olmazım bunlardan 2 eliteleri lure yapsa sorun azalır.

Ps: Güzel yorumlarınız için teşekkürler..

Eldoradoda her çarşamba gidiyoruz ama sırf uniqelerden dusen taslar ve 100 lük itemler için. Rocu gören topukluyor. Rocu geçtim Eliteler bile warrior bufflu oldugun halde deli gibi vuruyorlar. 110 gelmeden kesilmez bence roc. ama rehber için bayağı emek harcanmış. ilk rocu kesen heralde bayagı bi ünlü olur =)

bunlar hayal bence öldürmek çok zor nedenini söyliyim ; Çarşamba günü herkezin işi gücü var, herkez okulda ve yani öğlen vakti açılıp kapanıyor. çok çabuk oluyor içeri girmek zorlaşıyor. bu nedenle çok zor :D

valla japon serverında olduruluyor ama adamların ınternet hızı bızım ınternetın cok cok ustunde. kullandıkları pcler desek oyle. bızde bu kadar ınsan bıraraya toplanıp gelse bıle cogu kısı lagdan dc yer. ınternet desen kopup duruyor, elektrık gıdıp gelıyor. valla zor bizde boyle kesılebılmesı. ben kendım sırf 100 lvl item ve ozel stonelar için gidiyorum açıkcası =)

BaZinGa demiş ki:
valla japon serverında olduruluyor ama adamların ınternet hızı bızım ınternetın cok cok ustunde. kullandıkları pcler desek oyle. bızde bu kadar ınsan bıraraya toplanıp gelse bıle cogu kısı lagdan dc yer. ınternet desen kopup duruyor, elektrık gıdıp gelıyor. valla zor bizde boyle kesılebılmesı. ben kendım sırf 100 lvl item ve ozel stonelar için gidiyorum açıkcası =)
Evet onları istenmiyen nedenler hesaba katmadık :lol: :dance:

tşk arkadaşım o dedigini yapsalar keserler ama adam 3 4 kere yattım ex düşüyorum diyor çıkıyor millet korkak olunca olmuyor bu korkaklıklada zor kesilir iyi günler iyi çalışmalar 8)

arkadaşım japon serverindeki charların itemlerine bakmanı tavsiye ederim internetle felan ilgisi yok itemlere bak anlarsın

Yukarı Alt