[GM]Polgara demiş ki:
Tek server gelir isim tutturmaya çalışmak 100 metreden taşla ördek kafası vurmaya çalışmak gibi bişey olur herhalde.
3 hafta ya da 1 ay diye düşünüyorum anca gelir herhalde
server ismine yaptığın yoruma bayıldım :lol:

Server gelir kesinlikle , ismi gezegen ismi olmaz diye tahmin ediyorum. Oyuncuların ilgisini çekicek bir şehir veya tarihten bir isim olur. Tabi bunlar tahmin, ne olup olmayacağını bilemeyiz. :detective: :muck:

büyük ihtimal yeni update ile ilgili şeyler gelir diye düşünüyorum ve ayrıca bu update de araplar gelmicek yani legend 5 te belki müslüman şehirler gelebilir diye düşünüyorum

Zeggov demiş ki:
Server gelir kesinlikle , ismi gezegen ismi olmaz diye tahmin ediyorum. Oyuncuların ilgisini çekicek bir şehir veya tarihten bir isim olur. Tabi bunlar tahmin, ne olup olmayacağını bilemeyiz. :detective: :muck:
Zaten hepsi tarihi isimler aralarında hiç gezegen ismi yok aslında o gezegenlerede bu isimlerden verildi o gezegen isimlerinin hepsi yunan mitolojisinde birer tanrı veya tanrıça :wink1:

Legend 4 Plus 1 ay icerisinde gelcek yanındada bir server açılacak + olarak yeni dreslerde eklerler (bu bnm düşüncem tabiki)

Server isimleri olarak:
-Dafni
-Eros
-Peneus
-Leto
-Artemis
yada yunan mitolojisinden baska bi tanrı ismi olabilir ama yukardakiler en yakınları diye düşünüyorum...

SweetLord demiş ki:
Roc la beraber gelir bence bi tane yeni server.İsmide Constantine filan olsa güzel olur aslında,athens var da istanbul neden olmasın.
İstanbul dıye bır bolumun acılması imkansız çünkü o zamanlarda istanbul dıye bır sehır yoktu Bizansın elinde bulunan Constantine vardı.Constantine de olmaz cunku oyundakı kalelerın hıc bırının adı servere verılmıyor

1 Yeni server gelir ismide mitolojik birşey olur.. Heracles,Elysion tarzı birşey.

bence 1 veya hic gelmez ismini solemek cok zor 2hafta icersinde gelir download sali gunu gelir

Yukarı Alt