olmadı bu seferde silkroad aclırken küçük bir resim varya o açılıyo takılıyo hiç bişi olmuyo offfffff:D formatla bi alakası varmı atsam düzelerimi

ya kafayı yicem biri bana söylesin.tek charda bile clientles oluyor ya kafayı yicem hasta etti beni.clientles olmasa fıstık gibi bot ama clientles oluyor çok sinirlendim ya.dakkada bi cıkıyorum hasta etti beni.

RİBOTU ACINA BU HATAYI VERIYO EWT HAYIR CIKIYO SONRADA BUNU VERIYO YARDIM EDERSENIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN HERKESE TESSEKKURLER...

Bendede Oyuna Giriyorum Karakteri Seçtikten Sonra Gönder Gönderme Diye Hata Veriyo Bunun Çözümü Var Mı_?

ben allnight taxi yapıyorumda auto invite özelliğini kullanamıyorum adamlar dc yerse diye isimleri ekliyorum ama sonra partyden çıkınca party atmıyor
birde train loop script delaydaki değeri düşürünce daha hızlı kastığını farkettim bundan ban yeme falan olabilir mi?

kasma yerine götürünce mobların yanına kadar gidior ama saldırmıor öyle duruor sadece nedenini bilen var mı?

Pro

rank8
goktug57 demiş ki:
RİBOTU ACINA BU HATAYI VERIYO EWT HAYIR CIKIYO SONRADA BUNU VERIYO YARDIM EDERSENIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN HERKESE TESSEKKURLER...
Yeni surumu dene istersen olmazsa yaz bakariz bi hal caresine.

Remi demiş ki:
Bendede Oyuna Giriyorum Karakteri Seçtikten Sonra Gönder Gönderme Diye Hata Veriyo Bunun Çözümü Var Mı_?
Aynen sende Yeni surumu dene istersen olmazsa yaz bakariz bi hal caresine.

Extrovert demiş ki:
ben allnight taxi yapıyorumda auto invite özelliğini kullanamıyorum adamlar dc yerse diye isimleri ekliyorum ama sonra partyden çıkınca party atmıyor
birde train loop script delaydaki değeri düşürünce daha hızlı kastığını farkettim bundan ban yeme falan olabilir mi?
Auto invete olayini bilemiycem ama Her turlu legal sey Ban sebebidir.

grkmakm demiş ki:
kasma yerine götürünce mobların yanına kadar gidior ama saldırmıor öyle duruor sadece nedenini bilen var mı?
Buff skills bolumunde Primarynin altindaki bosluga kullandigin silahin adini yazman yeterli...

Pro

rank8
mert5100 demiş ki:
Arkadaşlar bot canavra atak yaparken yarıda duruyor ama canavar hala chara vuruyor ve ölüyorum ölümlerimin %80 nin sebebi bu çözümü nedir??
Buff skills bolumunde Primarynin altindaki bosluga kullandigin silahin adini yazman yeterli....

Pro

rank8
mert5100 demiş ki:
ProMaster demiş ki:
mert5100 demiş ki:
Arkadaşlar bot canavra atak yaparken yarıda duruyor ama canavar hala chara vuruyor ve ölüyorum ölümlerimin %80 nin sebebi bu çözümü nedir??
Buff skills bolumunde Primarynin altindaki bosluga kullandigin silahin adini yazman yeterli....
Yazılı... fakat halen aynı şey oluyor
Botu durdur skil bolumune gel butun skilleri sil tekrar ekle sorun duzelmesi lazim...

mert5100 demiş ki:
Son bir sorunum kaldı...Botu gece bırakıyorum birkaç saat sonra dc yemişim ve ayrıca fast traning tikide yok.Bunun sebebi nedir acaba??
çünkü beleş bot :lol: rsro paralı botu var phbot onu kullan

ribot u uzun süredir kullanıyorum ve hiç bir şey olmuyordu. demin girmeye çalıştım fakat edxloader ı açtıgımda bilgisayar reset atıyor kendi kendine. bot u açmazsam böyle bir şey olmuyor. sebebi ne olabilir, çözümü nedir? bilen varsa yardımcı olsun lütfen.

arkadaslar ben ribotu acıyorum ardından edxloaderi açıyorum ve redict login IP yerini isaretleyip karsısındaki slota 16000 yazıyorum.Ama dc veriyor chara giremiyorum neden olabilir birisi yardım edebilirmi ?

arkadaslar ben botu kurdum. cok da guzel calisio. ama pot bittigi zaman donmuo town a... :s ben return scroll kullandigim zaman her seyi halledip kasma alanina geri donuo kasmaya baslio. pot bitio yine donmuo. sorun nedir acaba?

Yukarı Alt