A

Anonymous

Guest
yoq bu bole olmıcak oyunu bırakıcam bole devam ederse Evil or Very Mad

oyun harbiden b.k olmuş ya nedir bu böle eski hali daha güzeldi bende bırakmayı düşünüyorum

bunlar sizin şahsi fikriniz ama ben beğendim özelliklede party sistemini çok zevkli oluo :lol:

_ErKo_ demiş ki:
valla daha önceden cok düsündüm nasil yapmaliyimda su oyundan lanet hastaliktan kurtulmaliyim diye.
ama bir yol bulamadim ve bu oyunu asla birakamayacagima emin olmustum.
ama simdi göruyorum ki.zerre kadar zevki kalmamis oyunun ve birakam icin mukemmel bir sebep
zaten bot da yok

ha biraktim ha birakicam dur bakalim ne olucak.

oyunu berbat hale getirmisler.
yazik elleriyle para kaybedecekler haberleri yok.
EVET KARDESIM HAKLISIN ELLERIYLE PARA KAYBEDECEKLER NE OLDUGUNU ANLAMADAN
OYUNA YENI SEYLER GETIRIRKEN OYUNCULARA SORDUK YAZMISLAR AMA OYUNDA O KADAR TURK OLDUGUNA RAGMEN RESMI SITELERINE BIR SATIR BILE OLSA TURKCE NE ISTERSINIZ DIYE YAZILMAMIS
BU OYUNU TURKLER OYNAMASA SILKROAD BATAR

HE BU ARADA YAPTIKLAR EN SACMA SEY POTLARIN ZAMANINI YUKSELTMEK OLMUS BI POT 15 SN OLURMU YA TAMAM WOW A GORE SACMA ANCAK SILKROAD I BIZ BOYLE SEVDIK...
AVRUPALI BI CHAR ACTIM 10LVL OLDUM IKIDE BIR OLUYORUM OLDUGUN ZAMAN TEKRAR BASLAYABILIYOSUN TAMAM ANCAK POTU BI KERE BASIYORUM HP 150 KEN 300 OLUYO CANAVAR BI VURUYO 50 3 VURUSTA YINE POTUN VERDIGI CAN KALMIYO BIDE KENDI LVLIMIZIN 2 USTU CANAVAR KESMIYELIM HEMEN OLUYOZ YOK BU BOYLE OLMAZ BIRILERI BU HATALARI SIKAYET HALINE GETIRSIN BIZ DESTEKLERIZ

daha yeni yattım kervan çekerken tek yıldız götürüyordum 2 tane thief çıkıyor zaten sonra dangalağın biri geldi bam güm ata dalıyor bi baktım anlamadım herif atı yatırdı gittim kestim ama sonra başka bi tane daha o hem atı hem beni yatırdı.tek yıldız kervana dalınırsa kimse kervan çekmez 80 olmadıktan sonra.kervanı ben zevk için yapıyorum zevkinede koydular

hayta1001 demiş ki:
daha yeni yattım kervan çekerken tek yıldız götürüyordum 2 tane thief çıkıyor zaten sonra dangalağın biri geldi bam güm ata dalıyor bi baktım anlamadım herif atı yatırdı gittim kestim ama sonra başka bi tane daha o hem atı hem beni yatırdı.tek yıldız kervana dalınırsa kimse kervan çekmez 80 olmadıktan sonra.kervanı ben zevk için yapıyorum zevkinede koydular
allah allah ben neden dalamıyorum Rolling Eyes Confused Confused
sen kaç lvl?
seni kesenler kaç lvl?

Oyunun etmişler doğru. Çok boktan oldu. Ayrı bi oyun olması gerekirdi bu avrupanın. Thief olsam kimse beni tanımayacak. Önüme geleni indiririm böle. Nasıl olsa türk olduğumu bilmeyeceklerler gibi düşünenler çok olacak :mrgreen: :lol:

hayt_huyt demiş ki:
73 lvl ice blader kastim, cok zamanimi harcadim sadece aksamlari oynayabildigim icin.. simdi yeni bir europe karakter acip gelistirecek kadar zamanim yok.. europe karakterlerine cok özenmişler.. böyle geldik böyle gidicez.. chinese garment devam, europe ye alismak zaman alicak..
sendemi ıce bladersın bende cok saglam oluyo ama dime :lol: bendede var bitane cok zor kasılıyo ama köpek gibi oldu simdi banyak bişey zevkli oluyo hem simdi bide yeni dans geldi onuda acamca kısmetse

oyun aşırı iğrenç olmuş % 99 bırakcam :lol: eskiden bi kervan zevkimiz vardı artık yok. Crying or Very sad

YA BEYLER AVRUPADA POTLAR ÇOKKKK DANDİK AMA ADAMLARI SALAM BU POTLAR 3 SNDE BİR BASSA ÇOK GÜSEL ADAM YAPILIR

_Spy3068_
server hercules
lwl 45
guild KaRaRGaH_

şöle bişe var avrupalıların pot içme sıklığı 0.3 sn olsa kimse bir 80 wizard ı yatıramaz(buna moblar dahil) düşünün bi hem arkada can basan biri var hemde sürahiyle can potu içiyorsun; 20lv üstü yaratığa çok rahat dalabilrisin. ben buna kanaat getirdim.

risedeath demiş ki:
şöle bişe var avrupalıların pot içme sıklığı 0.3 sn olsa kimse bir 80 wizard ı yatıramaz(buna moblar dahil) düşünün bi hem arkada can basan biri var hemde sürahiyle can potu içiyorsun; 20lv üstü yaratığa çok rahat dalabilrisin. ben buna kanaat getirdim.
bencede arkadaş doğru söylüyor

Yukarı Alt