kardeşim tek yıldızlı kervan çekerken thief traderi kesebilirmi?
sorumuzun cvbı evet. eee biz nasıl meslek yapıcaz o zaman herkes thief olmaz mı? bu ne biçim bir oyundur kardeşim Allah belalarını versin şerefsizler ben eski oyunumu istioyrum kardeşim nasıl birşeydir bu ya.

valla daha önceden cok düsündüm nasil yapmaliyimda su oyundan lanet hastaliktan kurtulmaliyim diye.
ama bir yol bulamadim ve bu oyunu asla birakamayacagima emin olmustum.
ama simdi göruyorum ki.zerre kadar zevki kalmamis oyunun ve birakam icin mukemmel bir sebep
zaten bot da yok

ha biraktim ha birakicam dur bakalim ne olucak.

oyunu berbat hale getirmisler.
yazik elleriyle para kaybedecekler haberleri yok.

BuGRaS demiş ki:
bence güzel olmuş kardeş herkez kendi adına konuşsun yenilik lazımdı oyuna
sen thief olduğun için mi bunu söylüyorsun? o zaman traderlik yapmanın ne anlamı kalıyor ki?

yoo ben hunter ım çok kolay kesiyodum eskiden şimdi zorlaştı bari ürkerek keserim tiefleri rahat ol sen daha yeni oyun alışamamışındır

BuGRaS demiş ki:
yoo ben hunter ım çok kolay kesiyodum eskiden şimdi zorlaştı bari ürkerek keserim tiefleri rahat ol sen daha yeni oyun alışamamışındır
dayı sende kesin bir sorun var? kardeşim arada olan traderler oluyor? parayı biz veriyoruz thiefler alıyor giidyor.var mı böyle dünya?

nadir demiş ki:
itemlerin npcdense thieft napsın Winkçok rahat kesilio bnce sn daha yeni başladın oyuna lol xD
kardeşim sen salakmısn.vallahi canım sıkkın aptal aptal kounşupda biliyormuşluk taslamayın bana.
lan velet yaşın kadar oynadım ben bu oyunu. sen bi girde yeni oyuna ben seni o zaman göreceğim.traderlik yapınca görüşelim burada tekrardan ok mu canım

Arkadaslar kim 64+ dan sonra hadi onuda gectim 52+ dan sonra kervan cekerki ben bugune kadar bunu sadece zevk icin yapan birkac kişiyi gordum.O yuzden yok eziksin yok bilmem ne demeni mantıgı yok.Sonra onceden Tarim feryydeyken mesele haritayı hotana kadar cekip partydeki arkadaslarının nerde olduklarını gorebiliodun.Sımdı sadece charımız nerdeyse orası gorunuyo.Benim suanki oynagıdım 6. charım bunların içinde 72+ olanda var 50 lvl de sattıgımda ama böle sacmalık gormedim.Bencede oyunu bırakmak icin super bir fırsat sizinde de dediginiz gibi zaten bottada calsımıyo :mrgreen:

haritanın sag ustunde manual movemet a tıklarsan istedin yeri gorebilirsin Wink

bence harika olmus 1 yildiz kerwanlara dalabilmek harika bisi bolece kendine guwenenler sadece kerwan cekebilecek zaten 1 yildiz cektikten sonra alicaan para neki 1 yildiz cekiosn kerwani sacmalik kaybettin zamana yazik 5 yildizdan assa kerwan cekmedim smdiyekadar cektiklermde hep zewk icindi zaten we duyduguma gore hunter olmadan npc thieflerine dalamiyomusuz artik buda cok harika bisi ayni zamanda artik 5 yildizda 5 diil daa fazla thief cikiyomus (ole solediler) bu biraz kotu olmus ama hunterliin onemi artimis bu yuzden buda cok iyi ayni zamanda artik towndan cikinca 5 yildiz gorupde hemen bi thief oliim mallari aliyim dawasi yok artik ya thiefsen hep thiefsin yada huntersen hep huntersn ole zirt pirt meslek deistirmek yok mukemmel olmus ah bide su itemlern dusen ozelliklerini geri getirseler tam super olucak ama iste hadi bakalm onuda duzeltirler en kısa zamanda

A

Anonymous

Guest
ben bunun koresini oynamıstım FOS trade yaparken uzakta durursan 2 tane thief cıkıo ve wizarddım 1 tane pot pastından canavarlar ve thiefler beni kesiodu trader hunter siz olmaz Sad

dj_volki demiş ki:
sorumuzun cvbı evet. eee biz nasıl meslek yapıcaz o zaman herkes thief olmaz mı? bu ne biçim bir oyundur kardeşim Allah belalarını versin şerefsizler ben eski oyunumu istioyrum kardeşim nasıl birşeydir bu ya.

Benden de +1
cok dandık...
tek yıldız kervan yapıom 3 tane tıf cıkıo...
onu bırak kac kere koskoca boga yattı sırf magıc atak yedıgınden dolayı...

ParduS_ demiş ki:
dj_volki demiş ki:

Benden de +1
cok dandık...
tek yıldız kervan yapıom 3 tane tıf cıkıo...
onu bırak kac kere koskoca boga yattı sırf magıc atak yedıgınden dolayı...
2nizede +sonsuz :mrgreen: b*k gibi olmuş diom inanmıyonuz yardım çbür gün europalı tataları filan düzgün biri gelir keserse ne yaparsınız o kadar emek gidecek burayı düşündünüz mü arklar Neutral

73 lvl ice blader kastim, cok zamanimi harcadim sadece aksamlari oynayabildigim icin.. simdi yeni bir europe karakter acip gelistirecek kadar zamanim yok.. europe karakterlerine cok özenmişler.. böyle geldik böyle gidicez.. chinese garment devam, europe ye alismak zaman alicak..

Yukarı Alt