darbeye yol açan maddeyi kaldıralım diyorlar ama darbeciler için madde gerekmezki :) bana göre çok saçma geliyor
darbeninde tarafçısı olmaz,darbe zamanından bi yargıçın bir sözü vardı 5sağdan 5soldan diye :)

hmzsnmz demiş ki:
Loco demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Sakin olun millet birbirinize karşı daha iyi kelimeler kullanın , yoksa canınız yanar :twisted: :beer:
Pardon abi. :buddha:

ama kullandığı kelimeler yanlış...
Sana nasıl davranılıyorsa öyle karsılık mı vermek gerekir , en azından forum ortamında ?

Ps. Gerginliğe gerek yok :beer:
Ben karşılık vermedim kullandığı kelimenin yanlışlığını dile getirdim.

Tamam susuyorum.

extraloob demiş ki:
Advance demiş ki:
sonuç şimdiden belli zaten..
:cry:

TheCombo demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Darbe anayasasını değiştirmek adına EVET diyeceğim. 8)
:muck:

agh şu askere gitmeyen ezikler bir gün askere gideceksiniz ve askerci olacaksın o vakit konuşacağım ben sizlerle bu ülkede asker olmasa darbe olmasa yiyecek ekmek bulamazdık TSK'lerine söz eden herkese sevleniyorum bir gün doğruları sizde göreceksiniz vatan için ölmem ama TSK istesin ölürüm 8)

Abi ben senin alnından kocaman öpüyorum :muck: :muck: :mrgreen:

Avasin

Belarj demiş ki:
Loco demiş ki:
Memleketi Soydum,Başucuma Koydum, Ben Bir Anayasa Uydurdum; Duma Duma Dum ; REFERANDUM :)

Refarandum şarkısı :)
http://www.facebook.com/album.php?aid=-3&id=655794297#!/video/video.php?v=127760373935948&ref=mf

Refaranduma neden hayır diyoruz !
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001070500363#!/video/video.php?v=120624984649851&ref=mf
dagdan abilerin güle oynaya inmişler ona mı kızıyosun asıl terörist sensin
http://www.facebook.com/video/video.php?v=120624984649851&ref=mf#!/profile.php?id=100001070500363&v=wall&ref=ts ref linki bu bakın gazi mahallesi olaylarıymış gazi mahallesinin ne b*k oldugunu tüm türkiye biliyo oradaki p*çler insan değil uyuz köpektir

Terbiye sınırlarını aşma!!! orada oturanlara senin ne haddine küfretmek!!!

ps: açmayacağım ağzımı diyorum. susuyorum ancak..

neyse iyi forumlar..<<

Avasin demiş ki:
Terbiye sınırlarını aşma!!! orada oturanlara senin ne haddine küfretmek!!!
ben orada oturanlara hakaret etmiyorum çarpıtma. ben gazi mahallesinde çıkan olaylara karışanları kastediyorum kamu malına zarar veren, polise taş ve su sıralar moda olan havai fişek fırlatanlara diyorum.

Avasin demiş ki:
Belarj demiş ki:
gazi mahallesinin ne b*k oldugunu tüm türkiye biliyo oradaki p*çler insan değil uyuz köpektir
Çarpıtmıyorum canım. lafın bu
oradaki p*çler demişim genelleme yok herkez p*çse lafımın arkasındayım ama insan gibi yasayanlar varsa onları zaten kast etmiyorum bunu sende anladın zatende neden diretiyosun onu anlamadım :think:

Avasin

bir lafın manasını çıkartırken her yönlü çıkarmalı insan... senin lafında bu var.Adam video paylaşmış referandum ile ilgili. Senin yaptıklarına bak. neyse tartışmaya girmiyorum.

:byes:

hmzsnmz demiş ki:
@Belarj
Her tartışmada sen varsın karşındaki değişiyor ama sen hala duruyorsun kafan bozuksa az çık dışarı hava falan al gel pls .
tek kafama gezmek sarmıyo be abi gündüzde sıcak oluyo biliyon mu summer6:

Belarj terörist olmayan birine terörist diyerek suçlayan adam teröristir.İnsanları bilip bilmeden suçlayan şerefsizdir ! Sen kimsin be.

hmzsnmz çok özür dilerim dayanamadım.

Loco demiş ki:
Belarj terörist olmayan birine terörist diyerek suçlayan adam teröristir.İnsanları bilip bilmeden suçlayan şerefsizdir ! Sen kimsin be.
No Comment :coffee:

Belarj demiş ki:
Loco demiş ki:
No Comment :coffee:
Bastan yorum yazmasaydın bu konu böyle olmayacaktı. :wink1:

@Loco, yeterli tartısmanın oldugunu düsünüyorum artık tartısmayı durdurun :wink1:

police here :lol: cool2:

Yukarı Alt