ProMaster demiş ki:
TheCombo demiş ki:
Recep Yazıcıoğlu hiç suçsuz yere 7 sene yatmıs babam 3 ay hayır diyen ülkenin düşmanı gözüyle bakıyorum şahsen
O zaman Ulke'nin dusmani olan adamin Sitesinde Mod'sun ki Bu durumda kendinle celisiyorsun :mrgreen: summer3:
''düşmanı gözüyle bakıyorum'' demişim :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Advance demiş ki:
sonuç şimdiden belli zaten..
:cry:

TheCombo demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Darbe anayasasını değiştirmek adına EVET diyeceğim. 8)
:muck:

agh şu askere gitmeyen ezikler bir gün askere gideceksiniz ve askerci olacaksın o vakit konuşacağım ben sizlerle bu ülkede asker olmasa darbe olmasa yiyecek ekmek bulamazdık TSK'lerine söz eden herkese sevleniyorum bir gün doğruları sizde göreceksiniz vatan için ölmem ama TSK istesin ölürüm 8)

Pro

rank8
extraloob demiş ki:
Advance demiş ki:
sonuç şimdiden belli zaten..
:cry:

TheCombo demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Darbe anayasasını değiştirmek adına EVET diyeceğim. 8)
:muck:

agh şu askere gitmeyen ezikler bir gün askere gideceksiniz ve askerci olacaksın o vakit konuşacağım ben sizlerle bu ülkede asker olmasa darbe olmasa yiyecek ekmek bulamazdık TSK'lerine söz eden herkese sevleniyorum bir gün doğruları sizde göreceksiniz vatan için ölmem ama TSK istesin ölürüm 8)
Bak iste abi bu olmadi Benim Ailem'de Asker olmayan yoktur(Bknz:Amcalarim(3tane),Dedelerim, Kuzenlerim) Ama Darbeci Zihniyetede karsiyimdir.
Darbeler Hep Bizleri Geri goturmustur Ama Askerde Bir ulkenin olmazsa olmazidir yani Diyecegim Su ki ; Darbeci Askere Hayir.

Ps:Ulan ne degisik biriymisim simdi yazinca dusundumde Bakude yasayiyorum ama Fetulah'in okulunda okudum ailemde cogunluk asker, bak simdi cok deisik geldi simdi bana :mrgreen: summer5:

1000 kerede düzenleme olsun hepsine HAYIR oyu verecegim.Tayyip kendi veya baskasının cıkarı olmayan yasaları durduk yere degistirmez cünkü.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ProMaster demiş ki:
Bak iste abi bu olmadi Benim Ailem'de Asker olmayan yoktur(Bknz:Amcalarim(3tane),Dedelerim, Kuzenlerim) Ama Darbeci Zihniyetede karsiyimdir.
Darbeler Hep Bizleri Geri goturmustur Ama Askerde Bir ulkenin olmazsa olmazidir yani Diyecegim Su ki ; Darbeci Askere Hayir.

Ps:Ulan ne degisik biriymisim simdi yazinca dusundumde Bakude yasayiyorum ama Fetulah'in okulunda okudum ailemde cogunluk asker, bak simdi cok deisik geldi simdi bana :mrgreen: summer5:[/quote]

kuzum asker ne diyorsa o bir kişiye de kayıtsız şartsız inanın sevin be kuzum hayat bizi öyle kahpe yapmış ki en sevdiğimiz insana bile güvenmiyoruz bu hale gelmişiz inanacaksınız tam destek vereceksiniz ve sonuna kadar bu yolda yürüyeceksiniz asker darbe dediyse darbedir ötesi yok tv açıp generallerin o halini gördükçe tv'ye kafa atasım geliyor sinirden ağlayacak gibi oluyorum sülalemde hiç asker yok ama ben TSK'nin ruhunda ki insanım onlar ne derse o bugün burada varsak M.Kemal Atatürk ve silah arkadaşları sayesinde varız biz savaşa bir ülkenin evlatlarıyız bunu yargılamakta kimseye düşmez uff biraz ruhum fanatiktir konuyu darbeci askere bağlayan evet'e de karşıyım başkabana karşı olan hissiyatım zati içimdedi :twisted:

ARKO demiş ki:
Ocak devlet içindir,devlet ocak için değildir.
dimi zaten Osmanlı'nın duraklama döneminde Yeniçeri teşkilatında "OCAK DEVLET İÇİNDİR" ilkesi yerini "DEVLET OCAK İÇİNDİR" benimsenmişti bu da Osmanlı'nın yıkılmasında büyük rol oynamıştı :oldie:

prisoners demiş ki:
Memleketi soydum,başucuma koydum , ben bir anayasa uydurdum ; duma duma duum ;referandum :lol:

Ps: HAYIR !

Zuhahaha öldüm bittim :lol: .Bro bu tekerlemeyle çok haklısın ama ARKO'nun yazdığı yazıyı okudum.Maddeler çok iyi görünüyor.AKP'li olduğumu felan düşünmeyin tamamen karşıyım :mrgreen: .Başbakanın bu güne kadar pek iyi bir şey yaptığını görmedim ama maddeler iyi hazırlanmış.Ben şu an oy kullanamıyorum ama kullansaydım kesinlikle HAYIR ! derdim.Başbakan bu maddeleri kendine göre kullanacaktır.Bazen diyorum Mustafa Kemal Atatürk hala yaşasaydı da şu ülkeyiş düzeltseydi.O şimdiye kadar yaşamış olsaydı,devletin başında Acayip Acayip ( :mrgreen: ) adamlar olmasaydı Amerika'Yı geçmiştik vallaha :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
prisoners demiş ki:
Memleketi soydum,başucuma koydum , ben bir anayasa uydurdum ; duma duma duum ;referandum :lol:

Ps: HAYIR !

zuahahah süpppoooooooooooo :santa: nese:

HnTRue demiş ki:
Sonuç şimdiden belli diyenler var. Az biraz gülüyorum böyle diyenlere :twisted:

Ailecek hayır.
sülalecek HAYIR.

Doma$no

Bi arkadaşımızında dediği gibi tayyip çıkarı olmadığı süreçte böyle birşey yapmaz.Yasaları şimdiden ayarlıyor ki eğer bir gün baştan düşerse onu yargılamasınlar diye.

Loco demiş ki:
Memleketi Soydum,Başucuma Koydum, Ben Bir Anayasa Uydurdum; Duma Duma Dum ; REFERANDUM :)

Refarandum şarkısı :)
http://www.facebook.com/album.php?aid=-3&id=655794297#!/video/video.php?v=127760373935948&ref=mf

Refaranduma neden hayır diyoruz !
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001070500363#!/video/video.php?v=120624984649851&ref=mf
dagdan abilerin güle oynaya inmişler ona mı kızıyosun asıl terörist sensin
http://www.facebook.com/video/video.php?v=120624984649851&ref=mf#!/profile.php?id=100001070500363&v=wall&ref=ts ref linki bu bakın gazi mahallesi olaylarıymış gazi mahallesinin ne b*k oldugunu tüm türkiye biliyo oradaki p*çler insan değil uyuz köpektir

Belarj demiş ki:
Loco demiş ki:
Memleketi Soydum,Başucuma Koydum, Ben Bir Anayasa Uydurdum; Duma Duma Dum ; REFERANDUM :)

Refarandum şarkısı :)
http://www.facebook.com/album.php?aid=-3&id=655794297#!/video/video.php?v=127760373935948&ref=mf

Refaranduma neden hayır diyoruz !
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001070500363#!/video/video.php?v=120624984649851&ref=mf
dagdan abilerin güle oynaya inmişler ona mı kızıyosun asıl terörist sensin
http://www.facebook.com/video/video.php?v=120624984649851&ref=mf#!/profile.php?id=100001070500363&v=wall&ref=ts ref linki bu bakın gazi mahallesi olaylarıymış gazi mahallesinin ne b*k oldugunu tüm türkiye biliyo oradaki p*çler insan değil uyuz köpektir
İlk önce laflarına dikkat et sayfayı paylaşana değil videonun içeriğini dikkat et ayrıca o videoda teröristleri savunan birşey yok ! Videoyu izlemeden konuşma.

Yukarı Alt