REFERANDUM OYUM

• HAYIR

Votes: 262 65,3%
  • EVET

Votes: 140 34,9%

• Total voters
    401
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Burda ne kadar yazsak boş, otoriteler ve hesaplamalar %60 'larla sandıktan EVET çıkacağına işaret 8)

EliteTurk

Aileden
Ben oyumu kullandım ama söylemiyorum burası demokratik laik bi ülke kimsenin oyunu söylemesine gerek yok hadi işin içinden çıkın bakalım. :P 8)

SiLKRoaD NaSıL oYNaNıR,"konum"uz bu çocuklar..!
Kemalist demiş ki:
IslamicCc demiş ki:
Niobe demiş ki:
Koca göbekli..Gaytan bıyıklı.. Cahil... Çocuklarına tekne alan insanların Devletin her organına yayılmasına....

HAYIR...!

Ps: Darbe niye yapıldı araştırın orduyu suçlamayın.. Asılanlar kesinlikle suçsuz değildi..Şuanki askerimize , masumlara kurşun sıkanlar asılsa kötümü olur..
her darbe en az 50 yıl geriletti ülkemizi! düşünen insanlar için çok şeyler var daha. diğer gelişmiş tüm devletlere bakın hele darbecilerine köpek gibi davrandılar. bizimkiler ise güllük gülüstanlık içindeler. gaye birilerini asmak mı ? bunun için darbeye gerekmi vardı? ama bu garip ülkem hainleri besleyenleri hainlere kucak acanları destekleyenleri çok gördü.görecekte kimbilir. benim evet im siyasi değil. özgürlük için.
Merak ettimde o yıllar hakkında küçücük bir bilgin var mı ? Kardeşin kardeşi öldürmesi , sokaklarda milletin birbirini öldürmesi ve hiç kimseye hesap vermemesi hakkında bir fikrin var mı ? Eğer o darbe olmasaydı , değil 50 yıl taş devrine dönecektik :wink1: Ayrıca Türkiye 50 yıl geriye gitti demişsin , peki cevap ver bakalım şimdi ileriye mi gidiyoruz ? Sürekli geriye gitmektense bir kere 50 yıl geriye gidip sonra ilerlemeye başlamak , başlayabilmek daha mantıklı geliyor bana.

Neoptolemos demiş ki:
Hayır diyenler anayasada değişen maddeleri okudularmı acaba ben onu merak ediyorum. :think:
PS: Sandıktan EVET! çıkacak gibi görünüyor.
[/spoiler]
tabii muhtemelen "o tarihler arasındaki en doğru bilgileri " sizler bilirsiniz bizler ise okumayan cahil bağnaz insanlarız ve düşünmez bir halde insanlar ne derse inanırız ve o yönde haraket ederiz öyle değilmi?
o yıllarda neler oldugunu hangi amaçlarla olaylarla patlak verdiğini bir plan dahilinde işleyen bir süreçte kullanılan türk gençlerinin düştükleri halleri burda anlatmaya ne zaman yeter ne site üslübuna uygun olur nede "öteki" yaftası vurmuş insanlara tesiri olur. şu bir gerçektirki ülke birden bire aniden o konuma gelmemiştir bir süreçle hazırlanmıştır. tamam o kadar seviyorsunuz vatanı madem neden darbe yapasınız ki neden o oluşumları istihbaratınızla çözmediniz önceden? bu gibi sorular ardı ardına sıralanabilir. darbe bi kere olmadı bunuda hatırlatmak ısterım tekrarlanan bir durum soz konusu ve her defasında daha kotu ekonomık sosyal sonuclar dogurarak! şimdi o darbecilerin izlerinden gidenlerin "TSK" YI NE HALE Getirdiklerini izliyoruz. pkk lılarla kardeş kardeş geçinen helikopterleri izliyoruz mesela! gerçekten BBG EVİNE dönmüş dağlardaki pkk lılar ile bizim " VATANSEVER" bir kısım komutanlarımızla olan yakın ilişkilerini sansursuz ızlıyoruz! ama sadece izliyoruz hatta birde yakın markaj yapıp helikopterlerimizle hatıra fotografı ceker gibi bakıp geri donuyoruz! bu neyı goterıyor her kurum ve kuruluş içerisinde hata yapanlar olabilmekte ve bunlar ayıklanmamakta. TSK ya can feda tsk şimdiden yoktu orası bizim "PEYGAMBER OCAĞIMIZ" korkmayın anadolunun şanlı halkı bir takım şeyleri iyi görüyor. onlar okuyarak değil yaşayarak öğrendiler ve öğrendiklerini sandıkta gösterecekler!
not: bu bir siyasi tartışma değil.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt