REFERANDUM OYUM

• HAYIR

Votes: 262 65,3%
  • EVET

Votes: 140 34,9%

• Total voters
    401
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Koca göbekli..Gaytan bıyıklı.. Cahil... Çocuklarına tekne alan insanların Devletin her organına yayılmasına....

HAYIR...!

Ps: Darbe niye yapıldı araştırın orduyu suçlamayın.. Asılanlar kesinlikle suçsuz değildi..Şuanki askerimize , masumlara kurşun sıkanlar asılsa kötümü olur..

SiLKRoaD NaSıL oYNaNıR,"konum"uz bu çocuklar..!
Niobe demiş ki:
Koca göbekli..Gaytan bıyıklı.. Cahil... Çocuklarına tekne alan insanların Devletin her organına yayılmasına....

HAYIR...!

Ps: Darbe niye yapıldı araştırın orduyu suçlamayın.. Asılanlar kesinlikle suçsuz değildi..Şuanki askerimize , masumlara kurşun sıkanlar asılsa kötümü olur..
her darbe en az 50 yıl geriletti ülkemizi! düşünen insanlar için çok şeyler var daha. diğer gelişmiş tüm devletlere bakın hele darbecilerine köpek gibi davrandılar. bizimkiler ise güllük gülüstanlık içindeler. gaye birilerini asmak mı ? bunun için darbeye gerekmi vardı? ama bu garip ülkem hainleri besleyenleri hainlere kucak acanları destekleyenleri çok gördü.görecekte kimbilir. benim evet im siyasi değil. özgürlük için.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
IslamicCc demiş ki:
Niobe demiş ki:

HAYIR...!

her darbe en az 50 yıl geriletti ülkemizi! düşünen insanlar için çok şeyler var daha. diğer gelişmiş tüm devletlere bakın hele darbecilerine köpek gibi davrandılar. bizimkiler ise güllük gülüstanlık içindeler. gaye birilerini asmak mı ? bunun için darbeye gerekmi vardı? ama bu garip ülkem hainleri besleyenleri hainlere kucak acanları destekleyenleri çok gördü.görecekte kimbilir. benim evet im siyasi değil. özgürlük için.

sözüm sana değil cidden sen yazınca aklıma takıldı, neden bütün islami cihad'lar evet diyor ve içlerinde acep hayır diyen yok mu ? bu arada fethullah hocanın bu konuyla ilgili fetvasını dinledin mi, tek kelimiyle muhteşem :buddha:

SiLKRoaD NaSıL oYNaNıR,"konum"uz bu çocuklar..!
extraloob demiş ki:
IslamicCc demiş ki:
Niobe demiş ki:

HAYIR...!

sözüm sana değil cidden sen yazınca aklıma takıldı, neden bütün islami cihad'lar evet diyor ve içlerinde acep hayır diyen yok mu ? bu arada fethullah hocanın bu konuyla ilgili fetvasını dinledin mi, tek kelimiyle muhteşem :buddha:
üstadım onun fetvasını dinlemedim. kendi kararımdır bu. AKP li de değilim hani bir saysam hatalarını diz boyu.ama bir sey varki işte ona karşı bir tepki evet i bu! darbe darbe darbe... darbe ye evet diyebilecek kadar vatanını sevmeyen biri varmıdır?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
vatan için asker isterse ölürüm vatan için ölmem, ayrıca asker darbe yaptıysa helal olsun gene yapsalar gene tebrik ederim birisi bu ülkenin başında durmalı o da benim TSK olmalıdır ve olacaktırda gerisi fasa fiso.

Neoptolemos demiş ki:
Hayır diyenler anayasada değişen maddeleri okudularmı acaba ben onu merak ediyorum. :think:
PS: Sandıktan EVET! çıkacak gibi görünüyor.
anayasayi ne icerdigini adam gibi bilen varmi ?Niye insanlar bilmedigi seye evet desinler

extraloob demiş ki:
vatan için asker isterse ölürüm vatan için ölmem, ayrıca asker darbe yaptıysa helal olsun gene yapsalar gene tebrik ederim birisi bu ülkenin başında durmalı o da benim TSK olmalıdır ve olacaktırda gerisi fasa fiso.
Agzina saglik abi cok guzel konustun,TSK'e giden her kurus sonuna kadar helal olsun,akpliler evet icin bi Ataturku ve islami kullanmadiklari kaldi

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
IslamicCc demiş ki:
Niobe demiş ki:

HAYIR...!

Merak ettimde o yıllar hakkında küçücük bir bilgin var mı ? Kardeşin kardeşi öldürmesi , sokaklarda milletin birbirini öldürmesi ve hiç kimseye hesap vermemesi hakkında bir fikrin var mı ? Eğer o darbe olmasaydı , değil 50 yıl taş devrine dönecektik :wink1: Ayrıca Türkiye 50 yıl geriye gitti demişsin , peki cevap ver bakalım şimdi ileriye mi gidiyoruz ? Sürekli geriye gitmektense bir kere 50 yıl geriye gidip sonra ilerlemeye başlamak , başlayabilmek daha mantıklı geliyor bana.

Neoptolemos demiş ki:
Hayır diyenler anayasada değişen maddeleri okudularmı acaba ben onu merak ediyorum. :think:
PS: Sandıktan EVET! çıkacak gibi görünüyor.
Şeytan ayrıntılarda gizlidir arkadaşlar , yok anayasayı okudum bunun nesine hayır diyorsunuz gibisinden söylemlerde bulunmanız çok saçma.

Eskiden bankaların kredi kartı sahiplerinden yıllık olarak zorla kestiği parayı , tüketici derneklerine başvurup söke söke alabiliyordun.Bir gün recep bey çıktı açıklama yaptı, yine olay yaratıyoruz karışıklıklara son veriyoruz sizin için yapıyoruz diyerekten bu kredi kartı yıllık vergisini 15 tl yaptı ve ekledi "Artık herkez 15 tl ödeyecek , milletten uçuk paralar alınamayacak ! ".Ulan biz zaten bir şey ödemiyorduk ki ? Şimdi yasal zorunluluk olarak 15 tl ödemek zorundayız ... Tabi bunu recep bey söylediğinde bütün akp'liler ilk biz yaptık diye övünüyorlardı :))))))))))))

Dediğim gibi şeytan ayrıntılarda gizlidir , okumuşsunuzdur bir şey bulamamışsınızdır - ki nasıl bulamadınız bir anlam veremedim - ama buraya eklenen bir madde veya burada düzenlenen bir madde anayasada bir boşluğa sebep olabilir. Anayasadaki boşlukta nelere gebe anlamak zor olmasa gerek :)

*kredi kartı yıllık ödemesi olmayadabilir , karıştırıyor olabilirim ama kredi kartı vergisiyle alakalı bir şeydi sanırım :)

hmzsnmz demiş ki:
Silverdollar demiş ki:
Agzina saglik abi cok guzel konustun,TSK'e giden her kurus sonuna kadar helal olsun,akpliler evet icin bi Ataturku ve islami kullanmadiklari kaldi
İslamı kullanmıyorlar mı yanlışın olmalı :P Neyse ben dahil olmayım konuya takılın :beer:
Haklisin bi Atamiz kaldi kullanmadiklari,fasist irkci dedikleri ulkuculeri bille kullandilar :D

Anayasa paketinde belki olumlu maddeler vardır bunu kabul etmek gerek. basında hep darbelerle alakalı kısmı yayınlanıyor ama söylenmeyen ve konuşulmayan öyle maddeler varki; yargıyı resmem siyasi ikdidarın emrine sokuyor.yargının bağımsızlığını tamamen yok ediyor.şimdi bu adamların hakkında bir sürü yolsuzluk dosyası bekliyor.dokunulmazlık dolayısıyla yargılanamıyorlar.bu anayasa refarandumuna evet denirse bu adamlar kendi hakimlerini istedikleri yere atıyacak. sonra bu adamlar yargılanmaya başlandığında bütün yaptıklarından aklanıp çıkacak mahkemelerde.bu sadece şimdiki iktidar için değil gelecekte daha beterleri içinde geçerli.evet denebilecek bazı maddeler vardır doğrudur ama HAYIR denmesi gerektiren çok daha vahim maddler olduğu bir gerçektir.bu anayasa kabul edilirse tek başına iktidar olan parti başkanı resmen dikdatör olur bu ülkenin başına. KENDİ ÖZGÜRLÜĞÜM VE GELECEĞİM İÇİN BEN HAYIR OYU KULLANICAM.

ps:konuyu acan arkadaş siyasi tartışmaya çevirmeyin demiş. bende akepe hakkında fazla yorum yapmadım ama gözümüzün gördükleri ve bunların yaptıkları ortada.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt