Server
Flora
Takımı
Galatasaray
coins ile alıp bastık bu çok basit bir yöntem coins ise imkansız gibi zor fark var mı acep yoksa aynılar mı çok ilginç

extraloob demiş ki:
coins ile alıp bastık bu çok basit bir yöntem coins ise imkansız gibi zor fark var mı acep yoksa aynılar mı çok ilginç
Mutlaka fark vardır, lakin ben daha o seviyelere gelemediğim için bilemiyorum... Bence siz high quality olanlardan bir tane basın... Fark varmı yok mu bilmiyorum... Bunuda öğrenmiş oluruz...

Ayrıca Global için teşekkür ederim :kalp: :kalp: :kalp: :muck:

Kitty

yani bundan daha iyi bi anlatım olamazdı kesinlikle süper ellerine sağlık :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
olay basit birazdan deneyip basacağım bakalım high'larda ne sorun çıkacak.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GNR demiş ki:
Hayda biz yırttık sagı solu coinsle bastık millet hazıra kondu :D

sus yaa sus nasıl koydu varya şaka gibi ben 1b yatırdım coins'lere 3 tane bastım hale bak şimdi çok kızdım joymax eekd1

Lord_Sniper demiş ki:
2 lvl nasıl yapçaz
tamamıyla şans işi diyelim stamina basıyorsunuz 1-2-3 lvl dan birisi tutuyor diyelim 1 tuttu gene basın direk 3 lvl olabilir yani üst üste deneyin hepsini 3 yapın.

extraloob demiş ki:
GNR demiş ki:
Hayda biz yırttık sagı solu coinsle bastık millet hazıra kondu :D

sus yaa sus nasıl koydu varya şaka gibi ben 1b yatırdım coins'lere 3 tane bastım hale bak şimdi çok kızdım joymax eekd1

Lord_Sniper demiş ki:
2 lvl nasıl yapçaz
tamamıyla şans işi diyelim stamina basıyorsunuz 1-2-3 lvl dan birisi tutuyor diyelim 1 tuttu gene basın direk 3 lvl olabilir yani üst üste deneyin hepsini 3 yapın.
tamam da 2.yi basamıyoruz :/

Arkadaşlar blue basıyor gibi düşünün ya %100 olucak yada%50'den %20ye düşecek.Socket sistemindeki lvl'lerde tamamen şanş işi!Biz enayilik ettik goldları israf ettik coin toplucaz yok coin alcaz diye.Nabalım kader de varsa düzülmek gerek yok üzülmeye :P
ps:Okan abi biz coin alcaz diye yırtınalım adamlar sonradan böyle yaptı işte.
ps:f... joymax cicioe2

NiNCaSu demiş ki:
Arkadaşlar blue basıyor gibi düşünün ya %100 olucak yada%50'den %20ye düşecek.Socket sistemindeki lvl'lerde tamamen şanş işi!Biz enayilik ettik goldları israf ettik coin toplucaz yok coin alcaz diye.Nabalım kader de varsa düzülmek gerek yok üzülmeye :P
ps:Okan abi biz coin alcaz diye yırtınalım adamlar sonradan böyle yaptı işte.
ps:f... joymax cicioe2
Peki sorum şu ben 3 tane bastım silaha hepsi lv1 bunların üstüne tekrardan basamıyorum :/

Yukarı Alt