Evet Arkadaşlar Amacıma qecte olsa ulaştım şuanda Bütün server çapında 3. üm Yani Sos alıyorum ... Türk oyuncuların Gururu olmak bana şeref verdi .. Ama Spiral qibi Arkaşlarin Acaip Zoruna Gidiyo Benim Yüksek Level oLmam.. Herkese Kolay Gelsin .... ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN.... Bütün Türk KardeşLerime HayırLı OyunLar..
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

SaygıLarımLa .... >>Hit0rDie<<

GÜnceL ...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Birşey sorabilirmiyim TheOthers kimin Wolkenın clanıydı bende yardımcıydım şimdi fembriaya gecicemm(isrodan) benı klana alırmısınIZ?

Bırak Bu işleri Meddah Hep öle Oluyo Zatn o zmn Beni Niye Forumdan BanLadi Benim Hiç bi suçum yoktu Ayrica oyunLa forumun Ne aLakası war Oyunda Spiralle aramizda sorunLar oLdu bunu Foruma Yansitmaması qerekiyodu kendi çıkarLarı içn Beni forumdan BanLadı...

IQRA demiş ki:
Bırak Bu işleri Meddah Hep öle Oluyo Zatn o zmn Beni Niye Forumdan BanLadi Benim Hiç bi suçum yoktu Ayrica oyunLa forumun Ne aLakası war Oyunda Spiralle aramizda sorunLar oLdu bunu Foruma Yansitmaması qerekiyodu kendi çıkarLarı içn Beni forumdan BanLadı...
Belki senin suçun yoktu ama ortağının vardı ?

LOL

Bana ana bacı küfür eden sen değil miydin?

Hadi bir gidin buralardan

WildKing demiş ki:
Birşey sorabilirmiyim TheOthers kimin Wolkenın clanıydı bende yardımcıydım şimdi fembriaya gecicemm(isrodan) benı klana alırmısınIZ?
Alırız Kardeşim sen gell bana yani Snowman e yada WolKe ye pm atabilirsin..
Tebrikler Kardeşim :beer:

TheOthers Guildine Gelmek isteyen ArkadaşLar
Hit0rDie
Snowman
WolKe Bu KişiLere Pm Atabilir Ama Hmn hmn Online we +40 olcak :))

Yukarı Alt