Sorun ne videonun kötü olması nede rütbemin düşük olması. Sorun şuki bukadar dalga geçmek neden?

Beğenmezsin yorumunu yaparsın burası şurası olmamış dersin çıkarsın gidersin. Bu forumun çekilmez bi hal alma sebebide bu işte. Herşeyi daşşağa vurursanız daha çok üye kaybedersiniz. 2 mod olupda kendini bişey sananlardan olmayın biz size böyle öğretmedik :wink1: Diğer bi sorunsa okumamış olmanız. Videonun altındaki tanımı okudunuzmu bilemiyorum... Tam olarak şöyle yazıyordu "İntroya okadar uğraştım ama istediğim gibi olmadı bi türlü neyse şimdilik idare edin ^^ Baya unutmuşum sony vegas ı" Der ve çeker giderim.
@Advance
Aynı tavırı sende yapıyosun hacım. Hala ne sorunun var benle bilmiyorum ama neyse... Artık burdada görüşemicez zaten..
@Toxicated
Sana dicek lafım yok zaten...
@Clochard
Teşekkürler yorumun için hacım. Biz güzel demelerini beklemedik düzgünce adabıyla şurası burasını beğenmedim dese hiçbirşey yok. Bu forumda böyle bi sorun var işte artık. Herşeyi dalgaya vurma çabasında acıyorum sadece...

yazık oldu cidden yazık... rütbe kullanmayı millete laf sokmak zannedip sağ eli fazla kullanmak zannedenlerin bu rütbeleri haketmediğine inanıyorum ne yazık hade bb.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
RecLast demiş ki:
@Toxicated
Sana dicek lafım yok zaten...
Benim o mesajımda seninle dalga geçtiğimi falan düşünüyorsan eğer o zaman ben sana bişey demiyorum..

Yukarı Alt