losemaniak demiş ki:
yorum yok türkiye babalarda onu diyim
Birsey olmaz merak etme, Ates olsalar kendilerini bile yakamayacak kadar aciz ve korkak köpekler bunlar..
Yapmayi denediler bi kere ama sonuc ??

Apo icerde kendileri acliktan surunuyorlar Turkiyenin saginda solunca köpek gibi ac ve donsuz geziyorlar.

Turkiye yemez bunlarin oyunlarini.

TheMyth_ demiş ki:
küfürlere sansür uygularmısın Exclamation yoksa editlemek zorunda kalacağım...
istersen editleyebilirsin ben icimden gelenleri kustum...hic bir kufur goremiyorum sadece köpek dedim..hatta az dedim o hayvana ayip etmis olurum..bunlara daha neler demek lazimda iste yeri burasi degil..

görürsünz artık yeni cumhurbaşkanı geldi artık sokakta rüzgar dan mini etekleri açılan kızlar göremcz Sad bu kadar kötü bir durum olamaz

_ErKo_ demiş ki:
Edited By TheMyth_

ya iste simdi buna cok güldüm

küfür dedigin PKK LI olan birine köpek yazdim
ayrica anlamadigim sey hadi yaziyi editliyorsun Resmi neden kaldirdin ??? iste Bu cok ilginc...!!

BaD_BoY demiş ki:
bu sitede kufur yasaktır ister paylaşım olarak olsun isterse kullanıcı olarak olsun
sen kinini içine at bence burası yeri degil
son olarak küfürlü her konu editlenir Exclamation
Küfür felan yok sadece köpek dedim..aslinda gercekten kufur etmeliydimn bunlara.. köpek evcil ve cok iyi bir hayvandir hayvan ismi ne zaman kufur oldu ?
yazi editlensin ama resim neden editleniyor ?

resimde PKK yim diye bas bas bagiran biri var ve o kisi bu forumdada..bunu herkesin bilmesi lazim..
böyle resim editlemeyle bir yere varilmaz..durum cok net anlasiliyor..BLueE denen sahis yalniz degilmis.

TheMyth_ demiş ki:
o resim aynı anda küfür de içeriyordu neden editlediğimi de yazdım ayrıca Exclamation
buda cok komik..o resim kufur iceriyormus..!!
siteyi gez bakalim yüzlerce kufur iceren resim goreceksinsitedeki tum kufur iceren resimler editlensin ozaman

Jigsaw

Aileden
_ErKo_ demiş ki:
TheMyth_ demiş ki:
o resim aynı anda küfür de içeriyordu neden editlediğimi de yazdım ayrıca Exclamation
buda cok komik..o resim kufur iceriyormus..!!
siteyi gez bakalim yüzlerce kufur iceren resim goreceksinsitedeki tum kufur iceren resimler editlensin ozaman
Linklerle konuş arkadaşım. Her koyun kendi bacağından asılır.

Yukarı Alt