Mike kaçma bence,çabuk pes ederler.

Bana gelince ; Çok yorgunum,uykum var berbat bir gün.
Yarın sınavım var kısa kesicem günlük.
:byes:

Merhaba günlük,bugün en sevmediğim dersler var sıkıntıdan patlayacağım birde matematik sınavı varmış ufff bi insan bu kadarmı anlamaz matematik'ten yahu neyse bugün matematik sınavında kesin kötü not alıcam allahtan hoca yazılı kağıtını vereni dışarı çıkartıyor biraz top koştururuz :mrgreen: :headbang:
bu günlük bu kadar günlük entresan birşey olursa okuldan dönüşte yazarım söz :wink1:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
13 Mayıs 2010

Bugün yine uykuyla uzun savaşlar sonrası 10'da uyanabildim :mrgreen: Biraz sevgilimle tartıştım ama arayı düzelttik... Gittim okula yazılı var dediler 2 ders çalışıp yazılıya girdim süppo geçti nese: Devamsızlığı da hallettim Sedef Annemi yirim :muck: :kalp: :buddha:
Arkadaşım yarın fotoğraf makinesini verecek cumartesi günü konserde en önde şebomun en tatlı hallerini çekeceğim. Sertan kulisi ayarlamaya çalışacak çok heycanlıyım ayyy :santa: 1-2 saat önce falan da Tamer telefondan Hayko Cepkin dinletti ahahah seviyorum bu çocuğu ama Teoman daha güzeldi yeahh :headbang:
Kısacası güzel bir gün oldu bugün günlük :P hadi mıncırdım yanaklarından sonra görüşürüz :muck:

Sabah kalktığımda kız arkadaşım arıyordu uyanıyım diye 11 civarıydı,neyse kalktım okula gittim okulda eğlenceliydi dargın olduğum 2 akadaşımla barıştım gibi ama ötekisi halen inat ediyor neyse kendi bilir.
Bugünün en kötü olayı beniim için basketbol topunun parmağımı burgması çok acıyor sanrıım ya catladı yada incildi kırık olucağını sanmıyorum neyse lafı uzatmayayım saat'de 11:30 olmuş iyi geceler günlük :kalp: :muck: :byes:

Selam günlük, bir gün gecikmeli yazıyorum. 12 senelik arkadaşımın doğum günü vardı bugün. Okula gitmediğimden haberim yoktu kutlama yapacağından. Davet edilmediğim için gitmedim ben de. Aslında çok üzüldüm, aramız o kadar iyiydi ama artık telefonum olmadığı için mi ulaşamadı bilmiyorum. Gerçi halbuki sabah da facebooktan cevap vermişti doğum günü tebriğime. Neyse geçeyim bu konuyu. Genel anlamda sıkıcı bir gündü, taa ki Hayko konserine kadar. :mrgreen: :mrgreen:

Konser harikaydı. Güvenlikten nasıl geçeceğimi karar kara düşünürken baktım ki hiç de zor değilmiş, vınladım hemen. Konseri 8 diye duyurmuşlardı ya da en azından ben öyle hatırlıyordum. Tınaztepe bize çok uzak düştüğünden 1 saatte anca varabildim oraya. Üzülüyordum buçukta yetişebildim, gitti yarım saat diye; meğerse 9'daymış konser, sevindim. Performansı müthişti yav, sahne ışıkları falan bombaydı. Bir de konsere en hakim yerdeydim DJ'in yanındaki polis demirlerinde oturuyordum. Anal felç geçircektim yaa gıçım çok ağrıdı nese: Dönüşte otobüs direk karşıyakaya geldi hiç durmadan, 1 saatlik yolu o sayede yarım saatte geldik. :mrgreen: Günüm böyle geçti işte, neyse günlük kapatıyorum seni cicim :P

Kai

olduser
17 Haziran 2010

Sevgili günlük;
Dün gece sevgilimleydim,kasıklarım ve kollarım çok ağrıyor :mrgreen: bilmiyorum çokmu yüklendim,ama bu aralar mutluyum.Derslerde iyi gidiyor,beni üzen pek bişey yok yani.
Neyse,uyumak istiyorum.iyi geceler günlükcan :kalp:

Yukarı Alt