15 Nisan 2010

Selam bi denem. Bugün okul çıkışı bowlinge gidicez inşallah. Dua et de güzel geçsin bugün; dünü telafi etmem lazım. :curtain: Çok seviyorum lann Allah ayırmasın :mrgreen:

Journalist

Aileden
Günaydın günlüğüm bidenem bebem benim nassın iyisin inşallah :lol: bugün benim doğum günüm tatlım çok özel bir gün olacak gerek arkadaşlarımca gerek ailemde ne kadar sevildiğimi çok iyi anladım :kalp: bugün çok özel bir gün olacak tahminim o ki bol bol pasta ve kırmızı şarap beni bekler :beer: (Tüm dostlarım kırmızı şarap hayranı olduğumu bilir 8) :beer: ) çok güzel bir gün olsun istiyorum bol bol hediyeler alayım istiyorum ahahaha kendine cici bak akşama özel hediyeler hariç yazarım sana neler geldiğini... ehehehe anladın sen onu anladııınnnn :lol: :mrgreen: nese: nese: :santa: :byes:

Günaydın lem ^^ Bugün güzel bir gün olacak çünkü abim nöbetçi. Bu da daha çok net başında vakit geçirebileceğim demek xD Akşam yazabileceğim yani sana hadi yine iyisin :P

EmmaW

selam günlük sabah kalktım herzamanki gibi okula gittim bugün 19 mayıs çalışmaları vardı orda yorulup eve geldim üstüne 2 saat matematik çalışıp 1 saatte edebiyat çalıştım.Bugün sıradan günlerden biriydi şimdi burdayım ve buraya yazı yazıyorum

selamun aleyküm günlük.

bu sana ilk yazışım, mutlu bir gündü bugün, yarın da güzel bir gün olur umarım, arkadaşın doğum günü party'sinde disco-disco :P

hadi kapattım çok yazdı.

Selam cigerparem. Bugün göynünü aldım bizimkinin :P Ama yine de bi kırgınlık var gibi. Yani 2 gün öncesi gibi değiliz. Gerçi losttaki gibi sanki zamanda gidip gelioruz 2 ileri 1 geri 2 ileri 1 geri falan garibiz. Kimseye benzemio lan bizim ilişki. Köpekler gibi seviyorum nazar değmesin.

Bowlinge de gittik bugün. Ne olduysa orda oldu huhah. :twisted: Son atışta sıtrayk yapeydim eyiydi.
Dönüşte yine it gibi yürüdük. Gerçi ben onla heryere yürürüm. :buddha: :kalp: Şimdi dönem ödevimi araştırıyorum; bulursam sabahlıcam gibi. Belki de pes eder hocaya hocam yaptım ama evde kaldı falan der hafta sonuna yaparım. Gerçi bu biraz güven özveri ve tecrübe isteyen bir hareket olucak. N'apsam bilmiyorum yav.

Sevdim sana yazmayı böyle sabah akşam, güzel oldu güzel. Hadi bay. :byes:

s.a günlük :P

Bugün okula gittim sabahtan her zaman ki gibi okulda enterasan birşey olmadı okuldan geldim ölü gibi pc de oturdum benim için bom boş bi gündü yarın maç var tayfayla maça gidecez antep maçı inşallah yeneriz pray:

Daha fazla aşık oldum bugün :kalp:
Ne desem anlatamam duygularımı. 1 yıl sonra biteceğini bilsemde bugünü mutlu geçirmek paha biçilemez. :rolleyes1:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
slm gnlk xD

bugün yine erken kalktım... tramvayı 5 saniyeyle kaçırıp okula geç kaldım. yok yazıldım sanıyordum hoca benden sonra geldi :dance: inkılap'tan 73 almışım buldum bunuyorum ama ilk dönem 5'ti bu dönem de olmazsa küserim. :P
Ali hocanın bir şey yazdırırken yanlış yazdırıp bizimle dalga geçmesine artık sinir olmaya başladım. Aslında hoş bir şey ilerde çocuklarımıza anlatıp güleriz ne bileyim defterde okuyunca aaa manyak bi hoca vardı bize bunu yapınca mutlu oluyordu deriz daha ne olsun...
Çıkışta mezarlıktan tek başıma geldim düşündüm uzun uzun... Minibüsçünün psikolojik sorunları olduğuna kanaat getirdim. rami inönü meslek lisesi önündeki çetemsi görünümdeki zıbıdıların yaptığı seri şekilde yola tükürme eylemi midemi kaldırdı. taktım kulaklıkları ama minibüsün hoppidi radyosunun sesi baskın geldi. durum ellerimle yüzümü kapayıp ağlamaya kadar gidecekti ki inmeyi başardım...
eve geldim farklı hiçbir şey olmadı. öyle işte hadi görüşürüz yine.
anangile selam söyle!

s.a hacı bugün kalktım raporum vardı lan dedim okula gitsemmi sonra baktım saat 11 olmuş salla son 1 derse girme dedim sonra doktora yalan söylemiştim hastayım diye sesim gitti ulan dedim yalan söylüyen senmisin hasta oldun işte ama bu bana 1 gün daha kattı be günlük yarında rapor alcam mutluyum huzurluyum

Bugün BARAN bebek dünyaya geldi, hoşgeldin yeğenim :wink1: Biraz acı çektirdin ama gelişinle bizleri çok mutlu ettin.
Uğur getirmen dileğimle , Doğarken ağladın 8) Büyüyünce bari ağlama evlat :P Şansın açık olsun 8)

Bugün özellikle akşama doğru yoğun bir gündü. Bir yandan misafirler bir yandan final ödevi hazırlıkları bir yandan vörd kap konuları derken epey dolu dolu bir gündü. Pek olağanüstü birşeyde olmazdı biraz vadi biraz parmaklıklar ardında ile zaman geçirdim. Şimdi amcam babam ben amcaoğlu oturup sohbet ediyoruz [Onlar ediyor ben bunları yazarken birazdan bende gidip tekrar dahil olacağım 8) ] Sen kendine iyi bak günlük yarın yine uğrarım :muck: :kalp:

Aghh günlük sana aşkımı anlatsam gidip anlatır mısın ki O'na ??

Josephine demiş ki:
Daha fazla aşık oldum bugün :kalp:
Ne desem anlatamam duygularımı. 1 yıl sonra biteceğini bilsemde bugünü mutlu geçirmek paha biçilemez. :rolleyes1:
1 hafta önce yazmışım bunları ;
1 haftada ne mi değişti? Dahada aşık oldum ve sürebildiğince süreceğine inanıyorum :kalp:
Ve daha mutluyum.

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
merhaba cicim başım çok ağrıyor kısa kesip uyumaya kaçacağım :muck:
sabah yarı uykulu yarı uyanık evden çıktım. ilk derse geç kaldım. yok yazıldım mı telaşı içinde okulun önüne geldiğimde otobüs gördüm kapıda. vay be ne şanslı sınıflar var geziye gidiyorlar yine dedim ki; o sınıf bizim sınıfmış :starving: kadir has üni'de gripin konseri varmış doluştuk otobüse gittik 1 saat tıkış tıkış en fazla 2bin kişi alabilecek küçücük bir alanda bekletildik ve sahneye çıktılar 1,5 saat sahnede kaldılar popüler şarkılarının tamamını çaldılar. durma yağmur durma 2 kez çalındı ama eşlik etmedim. emre aydından çalınmış üzerine uyduruk sözler yazılmış bir şarkı gözümde hıh. onun dışında 4-5 şarkıya eşlik ettim. diğerlerinde kendimi müziğe verdim sözlere aldırmadım. gitarlar çok sönüktü ses sistemi iyi değildi. kapalı bir alandı sıcaktan bunaldık çantalardan defterler çıkarıp yelpaze olayına giriştik. önümdeki tatlı espiritüel (kürtnaz xP) tanımadığım çocuk aldı defteri 2,5 saat yelpaze görevi gördü serinletti sağolsun makara: sağ tarafımdaki aşık çifti çok kıskandım bir de sevişgen çıktılar ki sorma günlük... çıkışta da yarım saat otobüs bekledik neyse ki hava rüzgarlıydı. dönüşte otobüsü stadyuma çevirdi tospalar okula şampiyonum cimbombomum vs. şeklinde tezahüratlarla geldik...
yarım saat de okulda dolanıp eve geldim. başım fena ağrıyor yarın okula gidebilmek için dinlenmeliyim bugün perdeyi erken kapatıyorum kendine iyi bak üşütme havalar soğuk annemmm :P :uyku:

Takımı
Galatasaray
Naber günlük :P
Windows7'ye geri döndüm.Sınava sadece 35gün kaldı.I'm so nervous :mrgreen: .

Şu günler durgunum günlük. Kaçan kovalanırı uyguluyor gibiyim ama ne bileyim içim içimi yiyor yaa, msnde görüp yazmamak, geç cevap vermek, sınıfta yanına gitmemek, falan koyuyor bana; ama olması gereken de biraz buymuş bunu anladım. Çok yakın olup bir anda uzaklaşma kararı aldım onu deniyorum işte bakalım. Çok koyuyor ama biraz alıştım gibi, bakalım hafta sonunu nasıl geçiricem. :S Kesin sinirden oramda buramda sivilceler çıkar off... Çok seviyorum ama bunları hep bizim için yapıyorum, monoton olmasın sıkılmayalım diye...

Yarın mantık sınavı var, sembolik mantık... Anlamıştım konuyu çok basit ama de morgen kuralları zor gibi duruyordu öyle değilmiş. Birtek açık yol kapalı yol dalgalarını anlamadım. Bugün de morgene sıfırdan çalıştım, zaten birşey bilmiyordum onunla ilgili.Yarın da zahide çalıştırdı mı pekişir gonular :P

Yarını her zaman olduğu gibi iple çekiyorum ancak; artık lys moduna geçmeliyim,geçmeliyiz... Kız bu zamana kadar hep en çalışkanı oldu sınıfın, ama bu sene hiç çalışmıyor sinir oluyorum. Kendimi kötü hissediyorum kızın geleceğiyle oynamış gibi hissediyorum halbuki benden önce de biraz böyle durgundu. Off Allahımm... Keşke aynı üniversiteyi kazansak. Neyse yaa hayırlısı diyelim :S iyi geceler günlük..

Yukarı Alt