paintle yapmaya hinç gerenk yoktu kine gelsinler esk adalara gece bir resim cekip gitseler bundan daha hoş ve daha az zahmetli hehe

hadi ya
_AvRiL_ yaz:
paintle yapmaya hinç gerenk yoktu kine gelsinler esk adalara gece bir resim cekip gitseler bundan daha hoş ve daha az zahmetli hehe
COk haklısın Foto Cekselerdi Degilmi Harikasın Avril :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch:

arkadaslar pennywise biraz sadisttir kusuruna bakmayın ^^adamla ne alıp veremedigin var batucum :lol:aha sana soru işareti Question

Jigsaw

Aileden
Bu resim gibi bir resim yapcam ben de manzara. Holywood tabelası yerine Extraloob yazcam. Bekleyin ve görün. Paint rulz! Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pennywise demiş ki:
bu resimi bitirip kaydettikten sonra adamı hackleyip bilgisayarına bi format çekecen :lol: kendi kafasına sıkar kesin :mrgreen:
puahhahaa adamı çıldırtmak mı amacın ne güzel baba kasmış paint ile yapmış yahu ben bunu tangalara iğne iplik ile işlerim.com :lolmuch: :mrgreen:

500 saatle yapılmadı bu 250 saatte nobetlese 3 ıtalyan bunu yaptı hatta ılk 15 cın saaatte yanlıslıkla paınt dosyasını kaydetmemısler bastan basladırlar sonra gerıye kala 235 saatte yaptılar manyak bısey

Jigsaw

Aileden
sharky demiş ki:
500 saatle yapılmadı bu 250 saatte nobetlese 3 ıtalyan bunu yaptı hatta ılk 15 cın gununde yanlıslıkla paınt dosyasını kaydetmemısler bastan basladırlar sonra gerıye kala 235 saatte yaptılar manyak bısey
Benim 9 sayfa word yazısı crash olmuştu bi kere Allah belamı versin. :mrgreen: Sürekli Ctrl + S yapmayı ordan öğrendim.

Jigsaw demiş ki:
sharky demiş ki:
500 saatle yapılmadı bu 250 saatte nobetlese 3 ıtalyan bunu yaptı hatta ılk 15 cın gununde yanlıslıkla paınt dosyasını kaydetmemısler bastan basladırlar sonra gerıye kala 235 saatte yaptılar manyak bısey
Benim 9 sayfa word yazısı crash olmuştu bi kere Allah belamı versin. :mrgreen: Sürekli Ctrl + S yapmayı ordan öğrendim.
:mrgreen: bence bu paint olamz desem Rolling Eyes çnükü paintte böle efekt vermek için bişi yokki yada bn görmedim :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
evilcemre demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
sharky demiş ki:
:mrgreen: bence bu paint olamz desem Rolling Eyes çnükü paintte böle efekt vermek için bişi yokki yada bn görmedim :mrgreen:
Zaten efekt değil. Pixel pixel uğraşılarak yapılıyor. Sonra resim 2 kat küçültülüyor ve kaliteli oluyor.

Yukarı Alt